Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - pawlis

Strony: [1]
1
Filmy i seriale / Kacze opowieści 2017 AD
« dnia: Pt, 22 Luty 2019, 12:18:38 »


Czyli remake klasycznej już kreskówki Disney Afternoon opowiadającej o przygodach Sknerusa McKwacza i jego rodziny. Zarówno oryginał jak i remake dużo adaptują z komiksów Disneya. Ta zaś wersja oprócz obligatoryjnego Barksa wzięła na warsztat włoskie komiksy.


1,4 sezonu za nami i co ja mogę powiedzieć? Jest to udana rewitalizacja starej kreskówki odnosząca się z szacunkiem i nie powodująca u fanów żądzy mordu (jak ekhm... Atomówki...). OK, przegrywa z 1. KO jeśli chodzi o aspekt przygody często marginalizowany na rzecz heheszków, ale z drugiej strony poprawia rzeczy z 1. KO (Tasia!) i momentami potrafi chwycić za serducho.


Tak więc czekam na 9 marca, kiedy znowu będą śmigać odcinki po hiatusie. I czekam na debiut Kwakerfellera!


Polski dubbing w przeciwieństwie do pierwszego dubbingu pierwszych KO jest niestety taki se (do tej pory mam ból tyłka, że Boberek nie dubbinguje Braci Be), lepiej to oglądać w oryginale. Miłym plusem jest to, że Marek Robaczewski odziedziczył rolę Sknerusa po swym ojcu.

Strony: [1]