Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - NuoLab

Strony: [1]
1
Dział ogólny / Z jakiego komiksu jest ten kadr? Niekonkursowo
« dnia: Wt, 28 Lipiec 2020, 22:01:12 »
W którym komiksie jest scenka dziejąca się na stacji benzynowej z obrazu Hoppera ?
Gryzie mnie to od jakiegoś czasu bo jestem pewien, że to na pewno widziałem. Stawiałem na Halloween Blues ale kartkuje i kartkuje bez efektu.
Dla przypomnienia stacja benzynowa wygląda tak:


2
Dział ogólny / Artbooki
« dnia: Wt, 15 Październik 2019, 22:09:31 »
Tak sobie przeglądałem najnowszego Mobiusa i przy tych całostronicowych kolorowych ilustracjach mnie coś naszło. Było sobie kiedyś brytyjskie wydawnictwo Paper Tiger, które wydawało albumy różnych twórców związanych z sf i fantasy takich jak Chris Foss, Boris Vallejo, Rodney Matthews, Jim Burns, Tim White i wielu innych. Wyjątki z tych albumów były publikowane w latach 90 w dziale Galeria w Nowej Fantastyce co pewnie wielu forumowiczów w średnim wieku doskonale pamięta. Nie wiem jak wy ale ja bardzo chętnie bym powitał polskie edycje tych artbooków. Dawno temu Amber wydał albumy Vallejo i Achilleosa, ale chyba przestrzelił z nakładem bo to się do dzisiaj poniewiera na allegro w niskich cenach. Myślicie, że teraz na fali nostalgii byłaby nisza na takie publikacje i znalazłoby się jakieś wydawnictwo chętne żeby tym się zająć ?

Strony: [1]