Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Arne

Strony: [1]
1
Na luzie / spotkanie integracyjne
« dnia: Śr, 19 Sierpień 2020, 21:51:08 »
Ponieważ z każdym mijającym miesiącem bieżącego roku kolejne komiksowe imprezy są odwoływane lub przesuwane na bliżej nieokreślone "kiedyś", niektórym z nas coraz bardziej brakuje możliwości spotkania z innymi "pozytywnie zakręconymi" na punkcie komiksów osobami i porozmawiania sobie na temat naszego wspólnego hobby w przyjaznej, niezobowiązującej atmosferze. 8)
Ponieważ planowane wstępnie (przez Gazzę i mnie) spotkanie w ramach tegorocznego Pyrkonu, niestety, nie wypaliło (z przyczyn od nas niezależnych), postanowiliśmy zaproponować zorganizowanie "nieformalnego" "spotkania integracyjnego" forumowiczów z naszego terenu (tj. Poznania i okolic). Oczywiście, jeśli ktos z dalszych stron chciałby dojechać, jest jak najbardziej mile widziany :).
Chcielibyśmy spotkać się z innymi forumowiczami i porozmawiać o naszym specyficznym, nie w każdym środowisku rozumianym, hobby.
Zapraszamy forumowiczów powyżej 18 lat, gdyż nie ukrywamy, że planujemy spotkanie przy różnego rodzaju "wspomagaczach konwersacji", aby jeszcze milej spędzić czas ;).
Wstępnie, ustaliliśmy datę spotkania na sobotę, 5-go września (miejsce jeszcze nie jest ustalone - wymyślimy coś tak, aby pasowało wszystkim chętnym :) ).
Wszystkich zainteresowanych "komiksowym" spotkaniem, połaczonym ze spożywaniem "katalizatora rozmowy" (nie jest to obowiązkowe, niemniej, mile widziane  ;) ), zapraszam do kontaktu na forum, lub na priv - do Gazzy, lub do mnie.

2
Nasze komiksowe kolekcje / BosMan - kolekcja
« dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 13:55:11 »
Witam wszystkich
Również zakładam wątek, a by pochwalić się swoimi zdobyczami komiksowymi (nowymi zakupami, wrysami i autografami autorów, itp.).

Strony: [1]