Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Martin Eden

Strony: [1]
1
Dział ogólny / My, Ambasadorowie Komiksu
« dnia: Pt, 28 Luty 2020, 15:58:47 »
Dyskusja w innym wątku skłoniła mnie do zastanowienia się nad skutecznością naszego wpływu na czytanie komiksów przez innych.
Jestem ciekaw, czy komuś z Was udało się kiedyś skutecznie przekonać inną osobę do wejścia w regularne czytanie komiksów - a jeśli tak, to jaką metodą i czy na stałe.

Kto może oddolnie poszerzać grupę czytających komiksy, jeśli nie czytający i nie wydawcy?

Ja jestem raczej słabym ambasadorem: mam na tym polu same porażki. Kumpel był kiedyś pod wrażeniem Wiecznej Wojny, o której mu nagadałem. Był pod wrażeniem, a i tak nie wszedł w komiksy. Inny kolega usłyszał ostatnio jakiś podcast o śmierci Polcha i jego twórczości: kupił sobie integral Funky Kovala. Dopytuję regularnie - komiks leży i czeka na przeczytanie...

Mam za to masę przykładów osób, które przestały czytać i teraz na moją pasję patrzą z litościwym kiwaniem głową.

Ludzie tu na forum często piszą: "Żona mnie zabije, ale kupię". Jeśli nie potrafimy przekonać do pasji tych, z którymi jeteśmy na codzień, to jaka jest jej przyszłość? Czy Wasze dzieci czytają regularnie?

Jako kontrprzykład podam książki Mroza czy ogólnie krzyminałów: przekonanie jednej koleżanki z pracy przez drugą to kwestia jednej rozmowy...

Udało Wam się kiedyś kogoś zwerbować do grona czytających? Do takiego stopnia, że co miesiąc wydaje na to jakąś kwotę?

2
Dział ogólny / Informacje Wydawców na FB
« dnia: Cz, 09 Maj 2019, 21:19:59 »
Co powiecie na wątek, który zbierałby w jednym miejscu informacje wydawców z FB? Są osoby, których nie ma na największej platformie reklamowej świata, a to tam wydawcy najbardziej systematycznie komunikują się ze swoimi czytelnikami.

Informacje dotyczyłyby szczególnie premier, ale można rozważyć wrzucanie tu innych pojawiających się tam komunikatów.

3
Kosz / Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 11:48:21 »
Ach, ten Bazyl. Nawet jak nic nie napisze, to potraficie się zakleszczyć w dyskusji, kto robi więcej dla rynku w Polsce. Mega.

Strony: [1]