Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Death

Strony: [1] 2 3 ... 138
1
Dokładnie. Spock wrzucający pierścień do wulkanu zawsze w moim serduszku.

2
Ponieważ combo trzecia dawka szczepionki na covid + gratisowa szczepionka na grypę 5 sekund po niej w drugie ramię (- Chce pan jeszcze na grypę darmową od razu? - A to można dwie naraz? - Oczywiście. - No dobra, to poproszę) sprawiło, że mam gorączkę i nie poszedłem do pracy, więc mi się nudzi, to wrzucę co ostatnio do mnie fajnego przyszło z różnych mediów. :)
Najładniejsze wydanie Hobbita jakie widziałem. Świetnie zaprojektowana okładka, papier i ozdobniki:Box z Harrym. Czas powtórzyć te książki. Bardzo lubię:
Relax i Diuna w steelbooku:

Diuna w 4K i innym steelbooku oraz Coś Carpentera w 4K:Komiksiki, w tym pięknie narysowany przez Manarę Corto Maltese:2 filmy z dvdmax i kupiona na Olxie za zaledwie 120 zł gra z moimi ulubionymi bohaterami Marvela:

W końcu zebrałem całą trzecią trylogię Star Treka:

Oraz dzisiejszy paczkomat. Jeśli ktoś mnie kiedyś zapyta jaka jest moja ulubiona misja i ulubiona postać w Wiedzminie 3, to pokażę mu tę figurkę. Moja pierwsza z Wiedźmina. Wyprawa na wyspę lodowego giganta, to misja, którą mam ciągle zapisaną na liście. Wgrywam i jestem dokładnie tam gdzie przypłynąłem i zacumowałem łódkę na przystani. Uwielbiam zwiedzać całą tę wyspę, uwielbiam wszystko co tam się dzieje, cudowną mroczną muzykę, która jest tylko na tej wyspie, uwielbiam filmik jak Geralt pierwszy raz widzi giganta, który karmi syreny rybami z wiadra, uwielbiam tę lodową pieczarę, gdzie jest nasz przyjemniaczek oraz walkę z nim. Uwielbiam nawet to, że po pokonaniu giganta we wszystkich wioskach na Skellige pojawiają się nowe dialogi. Przechodzisz sobie uliczką w jakiejś wiosce, a oni szepczą, że oto idzie Geralt, pogromca giganta. Oczywiście wziąłem wersję figurki z krwią. Jest genialna.


3
Dział ogólny / Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« dnia: Dzisiaj o 11:24:20 »
Już wiadomo, że potną. Oby na 2 części, a nie więcej.

4
Dział ogólny / Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« dnia: Dzisiaj o 11:04:16 »
Dużo tego Drakuli ostatnio. Na półce mam Breccię i Mignolę, niedługo Georges Bess z Kboom, a teraz Hermann.

5
Dział ogólny / Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« dnia: Dzisiaj o 10:53:22 »
Na razie składają magazyn, więc sami nie wiedzą :)

6
Dział ogólny / Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« dnia: Dzisiaj o 10:49:06 »
I to jest bomba!


Teraz to już naprawdę biorę oba Relaxy nie dla beki. :)

7
Dział ogólny / Odp: Kultura Gniewu
« dnia: Dzisiaj o 10:42:30 »
Ale ja mówię o fajnych albumach dla starych dziadów jak ja, a nie małych albumikach dla 7-latków. :)

8
Dział ogólny / Odp: Kultura Gniewu
« dnia: Dzisiaj o 10:19:57 »
No właśnie. :/
A co z Powstaniem Gawronkiewicza i czymkolwiek Szneidera? W Diefenbachu od 12 lat jest napisane z tyłu, że będzie drugi tom. Jakiś czas temu wyszedł Syn... Same pierwsze tomy. Kiedyś jeszcze była Pierwsza brygada. Jak KG wydaje pierwszy tom serii polskich autorów w fajnym dużym albumie w HC, to wiedz, że drugiego nie będzie. :) To nie wina wydawnictwa, no ale... jakaś reguła jest.

9
Dział ogólny / Odp: Kultura Gniewu
« dnia: Dzisiaj o 08:29:37 »
Madafaka, ten Rebelka to mistrz świata jest.
Ja bym jeszcze poprosił tego Bajarza. Już go mam po angielsku, ale to powinno wyjść w Polsce. Taki świetny komiks polskiego duetu po prostu musi wyjść w Polsce.
https://www.google.com/search?q=rebelka+sztybor+storyteller&client=ms-android-oppo-rvo3&prmd=ivsxn&sxsrf=AOaemvKhXoekjrJpKpLyUbEpfkGF5wtrMg:1642663709148&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiC0_mW57_1AhUP_CoKHfCDA5sQ_AUoAXoECAIQAQ&biw=360&bih=665&dpr=3

10
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« dnia: Wt, 18 Styczeń 2022, 22:15:05 »


Paczkomat i Księgarnia Róbmy Dobrze, której właściciel wrzuca na YouTube super filmiki, namiętnie przeze mnie połykane podczas świątecznego urlopu. Często nagrywane na żywo. Opowiada w nich bardzo dużo o biznesowej stronie takiego przedsięwzięcia jakim jest mały sklep wysyłkowy i jest to dla mnie diablo ciekawe. Stara się dotrzeć do klientów np. sprzedając polskie ziny i inne niezależne publikacje, a od jakiegoś czasu oferuje bardzo ciekawe komiksy włoskie. Kupiłem limitowaną wersję Wampira Masakrady z Lost in Time, jednotomową opowieść sci-fi Zdziczenie z wydawnictwa  Elemental oraz 3 niezależne publikacje, które bardzo mnie interesowały: komiks z rysunkami Rusteckiego o robotach, do którego sklep dorzucił mi jeszcze drugi komiks z różową okładką, świetnie narysowany przez Marka Turka zbiorek opowieści o kosmosie oraz jakąś pogańską historyjkę, gdzie występuje np. Leszy czyli totalnie w moich klimatach. :) Jestem bardzo zadowolony z jakości druku we wszystkich tych mniejszych publikacjach, wyglądają świetnie.

11
Dział ogólny / Odp: Scream Comics
« dnia: Pn, 17 Styczeń 2022, 22:37:13 »
Już nie było czego podnosić. Ceny Scream są już tak napompowane, że jeszcze złotówka więcej i te komiksy by wybuchły. :)

12
Dział ogólny / Odp: Jakie komiksy właśnie czytacie?
« dnia: Pn, 17 Styczeń 2022, 16:51:50 »
Nie porównuję. Tolkien dużo lepszy. Ale porównuję traktowanie na forum. :) Nie mam zamiaru bić się o Aldobrando, bo wolę ostatnie 3 komiksy tworzone samotnie przez Gipiego i o nie mogę się lać po pyskach, ale Aldobrando jest bdb. :)

13
Dział ogólny / Odp: Jakie komiksy właśnie czytacie?
« dnia: Pn, 17 Styczeń 2022, 08:12:30 »
Cieszą mnie słowa uznania dla kolekcji Dona Rosy. Osobiście uważam jego dzieła za jedne z najlepszych komiksów jakie czytałem w życiu.
A Aldobrando (a także  Zygfryda i Korrigans + Tolkiena w tematach książkowtch) to proszę mi tu na forum szanować. :) Klasyczne historie fantasy zawsze na propsie. Tam nie musi być piątego dna, ma być przygoda. I piękne rysunki.

14
Dział ogólny / Odp: Szukam komiksu
« dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 18:30:05 »
Dla mnie najważniejsza ze wszystkich spraw z szuflady Muldera i Scully. Jak ktoś to wyda to mogę zapłacić jak za album Libertago.

15
Dział ogólny / Odp: Szukam komiksu
« dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 17:52:04 »
Niestety nie został dokończony, a są różne opinie co do oceny czy całość istnieje w szufladzie rysownika czy może już nie ma szans, żeby to kiedykolwiek wydać.

Strony: [1] 2 3 ... 138