Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - sad_drone

Strony: [1] 2 3 ... 20
1
Zakupy / Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 17:53:13 »
@Adolf coś więcej wiesz na ten temat ? Co im zrobił że kazali mu więcej płacić za stanowisko ?

2
Komiksy amerykańskie / Odp: Batman
« dnia: So, 23 Maj 2020, 16:33:13 »
Czytałem death of the maidens i polecam, szczegóły fabuły mi już niestety umknęły, ale kojarzę że historia była bardzo na poziomie i stosunkowo oryginalna (rucka to gwarancja jakości) a postacie interesujące i niejednoznaczne. Klimatem bliżej temu komiksowi do klasyków batmana (zabójczy żart, rok pierwszy) niż tego co aktualnie wychodzi. Btw obie podlinkowane wyżej recenzje tego komiksu mają ostre spoilery, autorzy chyba nie rozróżniają recenzji i streszczenia.

3
Dział ogólny / Odp: Non Stop Comics
« dnia: Pt, 22 Maj 2020, 23:48:04 »
@rzodkiew Czytałem oba wydane tomy i mogę polecić. Największą zaletą tej serii są rysunki, komiks wydany jest w wielkim formacie który pozwala docenić ukazaną katastrofę naturalną i jej reperkusje. Pod względnym fabularnym nie jest źle, scenariusz jest bardzo down to earth i brutalny, parę scen jest na tyle przejmujących że kilka miesięcy po lekturze ciągle mam je w pamięci. Jedyne do czego mogę się przyczepić to że te 2 tomy czyta się bardziej jak początek większej historii niż samodzielna lektura, ale seria z tego co rozumiem nie jest zakończona i będzie dalej wydawana.

4
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: kolekcja smutnego drona :D
« dnia: Pt, 22 Maj 2020, 23:39:17 »
Zakupy z ostatnich dwóch tygodni, komplet ralpha azhama i valiantu pl za psie pieniądze, udało mi się też wyrwać komplet providence za cenę dyskontową (wyprzedany tom 1 jest prawie nie do kupienia poniżej 150% ceny okładkowej). Oprócz tego rożne pomniejsze serie i mój pierwszy zakup lego od okresu nastoletniego. Niestety zestaw okazał się być fantastyczny, szczególnie imponujący jest jego rozmiar i dbałość o detale, w związku z tym od teraz będę musiał dzielić budżet na lego i komiksy bo już następne 3 zestawy są na mojej liście zakupowej :P.


5
Jeszcze w temacie promocji, po czym można poznać że set wyszedł z produkcji i należy się spieszyć z zakupem ? Po jego statusie w oficjalnym sklepie lego ?

6
Na moje nieszczescie kupilem domek na drzewie polecany przez parsona i kompletnie przerosl moje oczekiwania, w zwiazku z tym przymierzam sie do dalszego trwonienia pieniedzy w lego. W zwiazku z tym pytanie, jaki % odciety od ceny katalogowej kwalifikuje sie do dobrej promocji ? Teraz np statek piracki creator jest do kupienia za -20%, to juz dobre promo czy bedzie jeszcze lepiej ?

7
Ja omnibusy czytam rozłożone na podłodze, zwisając głową z kanapy. jedyna wygodna pozycja na czytanie takich klocy, polecam :P

8
Komiksy amerykańskie / Odp: Sandman
« dnia: Pn, 18 Maj 2020, 00:29:28 »
@Eguaroc A te dwa wydania nie rózniły się zawartością przypadkiem ? Bo moje wydanie sennych łowców to jest normalny komiks.

9
Komiksy amerykańskie / Odp: John Constantine Hellblazer
« dnia: Pt, 15 Maj 2020, 15:01:14 »
@carnivale z tego co pamiętam bezpośrednich nawiązań nie ma żadnych pomiędzy runami tych 3 autorów. Mimo ciągłości chronologicznej każdy run hellblazera można czytać osobno, chyba tylko run careya mocno nawiązywał do poprzedzających wydarzeń (przez mgłę pamiętam że najbardziej do ennisa)

10
Dział ogólny / Odp: Egmont 2020
« dnia: Śr, 13 Maj 2020, 17:48:44 »
@asx76 nie słabsze, mi się nawet marginalnie bardziej podobało niż planetary, ale inne. Planetary to mix róznych gatunków, authority to już zwykłe superhero z kosmicznymi zagrożeniami i laserami z tyłka, ale rewelacyjnie napisane i targetowane bardziej pod starszego czytelnika niż zwykłe sh. Poziom jest bardzo podobny do ultimates millara, także każdy kto czytał i mu się podobało z authority również będzie zadowolony.

11
Dział ogólny / Odp: Dodruki - Egmont 2020
« dnia: Śr, 13 Maj 2020, 00:06:21 »
ponawiam pytanie z innego wątku, było coś wspomniane o dodrukach/polityce dodruków ? słyszałem tylko o odrodzeniu i new52 że nie będą wznawiane, coś poza tym ?

12
pytanie kierowałem raczej do twórcy podcastu panowie :P.

13
Komiksy amerykańskie / Odp: Vertigo 2019
« dnia: Wt, 12 Maj 2020, 16:53:18 »
Kołodziejczak nie wyklucza wydania tytułów które nie mają odpowiednich wydań po angielsku, wspominał że sandman mystery theatre bardzo lubi i myśli o wydaniu ale muszą sie pokończyć inne serie najpierw. Ja jestem bardzo zajarany :D

14
Pada pytanie o dodruki w trakcie wywiadu ? Jeżeli tak to w którym fragmencie tego szukać ?

15
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: kolekcja smutnego drona :D
« dnia: So, 09 Maj 2020, 19:08:25 »
@Lord swoją przygodę z językiem francuskim zakończyłem po jednym semestrze nauki z którego nic nie pamiętam więc podziekuje za elektrę :P. Update z fb, czyli że komiksy kupione na grupach facebookowych, kolekcją chwalę się tylko tutaj :D.

@Archie używka z giełdy na fb, ale widzę że mvm ma też ciągle tę wersję jak poszukujesz : https://multiversum.pl/p/1682/7487/x-men-messiah-complex-sc-marvel-wydania-zbiorcze.html

Strony: [1] 2 3 ... 20