Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - LordDisneyland

Strony: [1] 2 3 ... 85
1
Zakupy / Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« dnia: So, 09 Listopad 2019, 02:13:09 »
Non Stop Comics mają nową stronę internetową i z tej okazji mają mega rabaty.

Np. The Goon 3 - niecałe 72 zł!

Wysyłka od 100 zł za darmo - brać!

Nie orientujecie się, czy Shanghai Red w ogóle było dostępne?

2
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: roble - kolekcja
« dnia: So, 09 Listopad 2019, 01:53:24 »
Dzięki wielkie, przez te twoje zakupy uznałem, że muszę ten skromny tomik pt ,, Trylogia Nikopola'' dostawić na półce...jeszcze mi jakieś bałkańsko-francuskie wymysły potrzebne, i to w nieporęcznym formacie ;)...po co mie to było, po co ja tu wchodziłem.... :)

3
Na luzie / Odp: Cytaty/aforyzmy
« dnia: So, 09 Listopad 2019, 01:27:16 »
To post pod postem, żeby tak nietypowo było ;)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
,,Niech gada byle co. Niech opowiada, szczególnie o tej swojej żonie chamicy. Chamica z Lubelskiego, widziałem, okropna, szeroka, płaska jak decha, czoło niskie, całe w takich grubych, baranich fałdach. On opowiadał tak, zrobiłem interes, zadurzyła się we mnie, sprzedam te jej morgi i będzie zabawa. Pojechał tam na wiochę i po miesiącu wrócił, wygnali, ledwie mu kupiła skórzaną kurtkę i wypasł się trochę, karmili go nieźle, mięcho, bo akurat świnię zabili, i śmietany dużo."
--- -------------------------------------------------------------------M.Nowakowski, ''Popapraniec" z tomu "Silna gorączka"

4
Dział ogólny / Odp: Non Stop Comics
« dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 10:28:59 »
Mi się podoba, lubisz rozpierduchę ala Lobo, bierz śmiało.


Między innymi dlatego, ze lubię Lobo, ten komiks mi się nie podobał.

 8)

5
Dział ogólny / Odp: Non Stop Comics
« dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 20:21:37 »
A co napiszecie o Nienawidzę Baśniowa, zastanawiał się czy brać


Skottie Young to mistrz świetnych, pełnych humoru okładek. I to nam musi wystarczyć, bo jego komiksy najlepsze- delikatnie mówiąc- nie są.

6
Dział ogólny / Odp: Non Stop Comics
« dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 14:37:19 »
@parsom
Na poczatku bardzo mi się PG podobały, wiązałem z serią spore nadzieje, potem sięgałem tylko chyba z przyzwyczajenia, aż w końcu przestałęm. Zaczyna świetnie, potem jest słabiej. Ja bym na twoim miejscu kupił pierwszy tpb - ot, tak kontrolnie, a nuż jednak zaskoczy :)

7
Melduję sukces, "Fazy grawitacji" odnalezione :) Tyle, że spadły z wierchuszki listy do przeczytania, bo "Endymion" wskoczył na top podczas poszukiwań ;)

Od razu mam pytanie- i tym razem nie dotyczące Simmonsa :) - warto sięgnąć po Roba Zombie jako autora? Lubię gościa, ale "Panowie Salem" jakoś mi umknęli...Umie pisać, czy grafomania?

8
Na luzie / Odp: Shout Box
« dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 13:57:23 »
OI :) O Dreddzie mówiliście, nie wiem, czy to widzieliście-


https://store.warlordgames.com/collections/judge-dredd


Co i rusz mnie Warlord skrzynkę zasypuje nowościami ;)

9
Dział ogólny / Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 13:53:52 »
Walta-kurczę , Ala dawno nie widziałem :)


Haeser z nawiązankiem subtelnym- ten komiks już w sklepach-


Mayhew- bardzo mi się podoba ta okładka, jest sporo napięcia-


No i skoro o Usagim była mowa, jest i okładka Darrowa:

10
Na luzie / Odp: FUNKO POP
« dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 13:05:31 »
Dla wielbicieli SW- w TKMAXX w warsiawskiej Promenadzie widziałem wczoraj sporo C3PO w wersji mikołajowej, po 28 złociszy.
O takie-
11
Literatura / Odp: Komiksowe książki
« dnia: Śr, 06 Listopad 2019, 21:42:56 »
Dziękuję bardzo!

12
Literatura / Odp: Komiksowe książki
« dnia: Śr, 06 Listopad 2019, 18:20:04 »
Powiedzcie mi proszę, kto projektował okładki w serii Komiksoteka? Autor zasługuje na uznanie, master mind na tej o Relaksie mnie wzruszył, a i druga przyjemna "dla ócz" :D

13
Literatura / Odp: Komiksowe książki
« dnia: Śr, 06 Listopad 2019, 04:24:46 »
Obecnie czytam książke "Nieplanowane" na której podstawie m.in. właśnie wszedł w Polsce film do kin o tym samym tytule.

Niespecjalnie wygląda na rzecz o komiksach...

14
Komiksy amerykańskie / Odp: Mockingbird - Chelsea Cain, Katarzyna Niemczyk
« dnia: Śr, 06 Listopad 2019, 04:19:21 »
John- święta racja. Żeby choć ten wszem i wobec deklarowany feminizm nie był w komiksie li i tylko naszywką z hasłem, deklaracją na tiszercie  i modnym dodatkiem, mogłoby być ciekawiej -  ale jest po prostu sposobem na zarobienie paru dutków na naiwnych ceprach, i tyle.

15
Może się pochwalę - i zyskiem , i stratą :) Otóż po długich poszukiwaniach dorwałem "Fazy grawitacji" Simmonsa, wydane ładnych parę lat temu.  Radość ogromna, niestety , wskutek bajzlu remontowego nie wiem, gdzie się ta książka podziewa :( Raptem parę stron przeczytałem i po dniach paru- kamień w wodę. Może nie została oddana w darze do biblioteki, bo robiłem w międzyczasie pakiet  :-\

Jak już o Simmonsie rozmawiacie, to jak wam się "Drood" podobał? Bo "Terror" odebrałem nieco inaczej, dla mnie jest to powieść świetna...Nie pamiętam, ile osób starałem się na jej lekturę namówić, ale było ich sporo-większość zraził temat, bo zachęcałem zimą :) Ważne sprostowanie, Krzysztofie_Kuryłło- to nie o biegun, lecz o przejście północno-zachodnie chodziło, rzecz o znaczeniu tak strategicznym jak i handlowym, stąd świetnie opisany ciężar oczekiwań i odpowiedzialności...
Natomiast "Drood" - tu miałem mieszane odczucia; mam zresztą wrażenie, że nie wszystko do mnie w tej książce trafiło. Ostatnio zastanawiałem się zresztą, czy nie kupić wydanych u nas powieści Wilkiego Collinsa- bo owszem, wyszły te ramotki, ale długo po mojej lekturze powieści Simmonsa. Złośliwi wydawcy :)

Strony: [1] 2 3 ... 85