Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Bazyliszek

Strony: [1] 2 3 ... 178
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel NOW!
« dnia: Dzisiaj o 09:41:19 »
Wie ktoś czym się różni pierwsze polskie wydanie Ery Ultrona z 2015 roku, od późniejszego dodruku? Podobno dodruk jest cieńszy.

2
Też ogólnie wolałbym przedłużenie bieżącej panoramy, choć naszemu kochanemu Hachette, już chyba nie starczyłoby na nią tomów. Kwestią gustu natomiast jest które okładki są lepsze - niemieckie czy brytyjskie. Na pewno niemieckie odróżniają się od tego co do tej pory wychodziło zazwyczaj na okładkach polskich komiksów, więc to jest plus. Ale standardowe brytyjskie wersje też nie są złe.

Jak ktoś już Maragastowi wytłumaczył - tom z Havokiem to też byłby dubel względem Egmontu, tak jak numer z Khamalą Khan. Żadna strata. Czyli na 130 brytyjskich tomów nie dostaniemy w Polsce trzech - Polaris oraz Dr Octopus i Green Goblin. Szkoda, choć naprawdę nie rozumiem czemu, skoro jednak polski oddział Hachette się zdecydował przedłużyć o łotrów, obcina dwa ostatnie tomy. Dla mnie decyzja niezrozumiała.

Thanos, to ma być powtórzenie "Thanos Powstaje". Czyli dobrze, zrobiłem, że tamten komiks sprzedałem. Nie było dodruku, jak np. Age of Ultron, więc pozostali, którzy się na wydanie Marvel Now nie załapali, mają teraz szansę nadrobić tą historię.

3
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: 8azyliszek - kolekcja
« dnia: Dzisiaj o 09:18:05 »

4
Komiksy amerykańskie / Odp: Spider-Man
« dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 17:18:05 »
@UP
Hobgoblin Saga na razie nie rysuje się na horyzoncie. A szkoda, bo też bym to po polsku przeczytał. Przecież w latach 90-tych Hobgoblin rządził w TASie.

Czyli dużo tomów przed nami.

Ja się obawiam, że urwie się to tak jak obecnie kontynuowanie Deadpool Classic.  :-\

5
Komiksy amerykańskie / Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 17:14:25 »
Dla mnie "Thanos: Powstaje" był typowym originem o niczym, na siłę zmieniającym znaną historię. Sprzedałem więc ten komiks dawno temu i nie sądziłem, że cały nakład się wyprzeda. Oraz że wszystkich ten komiks zachwyca. Dalej nie wiem czym.

6
Komiksy amerykańskie / Odp: Komiksy Disneya (Kaczor Donald, Kaczogród)
« dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 17:10:48 »
Polecam też Bonito.pl - ostatnio były jeszcze numery 5 i 6 z 2020 roku.

Ja za dzieciaka oprócz Donaldów i Gigantów kupowałem też Kalendarz Szkolny - 4 razy z rzędu. Były tam jakieś łamigłówki i ciekawostki. Dawno do nich nie zaglądałem, ale miło wspominam. Kiedyś był też "Poradnik Młodego Skauta" i to też była dla mnie fajna pozycja.

7
Komiksy amerykańskie / Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« dnia: Śr, 09 Czerwiec 2021, 20:28:59 »
No to sorry, ale skoro Egmont postanowił, że sam wyda Trylogię nieskończoności, to czemu tego nie wydali po Krucjacie? Skoro bardzo dobrze dodali Thanos Quest i postanowili wydawać chronologicznie? Widocznie, prawdopodobnie redaktor prowadzący Klasykę nie zasugerował, by wcisnąć to przed Annihilację. Ja liczę jeszcze na tych Annihilatorów w dwóch tomach, jak wydali Strażników.

8
Komiksy amerykańskie / Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« dnia: Wt, 08 Czerwiec 2021, 19:42:26 »
@Pitterini - po Domenie Królów Egmontu wpadają jeszcze WKKM 91 -Imperatyw Thanosa i WKKM 153 Annihilatorzy tom 1. Pytaniem jest, czy będzie 2 polskie wydanie Imperatywu i drugi tom Annihilatorów w naszym języku. Wtedy współczesny kosmos Marvela do Marvel Now zostanie wydany w bardzo znacznej całości.

Mi brakuje jeszcze tylko "Maximum Security" - mam nadzieję, że i to kiedyś u nas wyjdzie. A nawet bez drugiego tomu Annihilatorów, ten kosmos wygląda bardzo ładnie.

9
Komiksy amerykańskie / Odp: Komiksy Disneya (Kaczor Donald, Kaczogród)
« dnia: Nd, 06 Czerwiec 2021, 10:46:04 »
Kwokominów oczywiście. Przejęzyczyłem się.

Był też ten tytuł.


10
Komiksy amerykańskie / Odp: Komiksy Disneya (Kaczor Donald, Kaczogród)
« dnia: Nd, 06 Czerwiec 2021, 04:29:00 »
@UP
Bo był komiks w Gigancie "W szponach Kwokemonów", gdzie Donald walczył z szałem siostrzeńców na te zabawki. :)

11
Komiksy amerykańskie / Odp: Spider-Man
« dnia: Nd, 06 Czerwiec 2021, 04:26:31 »
Cała dekada lat 80-tych tuż przed runem Micheliniego w Polsce wydana nie była. Nie zgodzę się z Motylem o tej jednej piątej tytułów, skoro był czas, że poza AMS wychodziły jeszcze 3 inne pajęcze serie. I mimo, że Nawimarowi się nie podobało, ja dalej bym chciał przeczytać Kryzys Tożsamości, który opisał MarvelArek w Arachnopoczcie, gdzie Peter przebierał się za 4 nowych superbohaterów. No i mamy wielką dziurę po tym jak w Polsce się urwała Saga Klonów - chciałbym przeczytać jej resztę, oczywiście resztę runu Straczyńskiego, przygody od OMD do runu Slotha i to co napisał do Superiora (mamy tylko Brand New Day i Pajęczą Wyspę). Czyli ogólnie poproszę całość. :)

A - i Ultimate Spider-Man się nie liczy i tylko zajmuje miejsca w cyklu wydawniczym. Nie wiem po jaką cholerę to kupuję. Niecierpliwie czekam na tom Muchy.

A co do DC z którego tu się off top duży zrobił - poproszę wszystkie pozostałe niewydane eventy od KnNZ do N52 w tym NML i Luthor na Prezydenta.

12
Dział ogólny / Odp: Egmont 2021
« dnia: Nd, 06 Czerwiec 2021, 04:09:19 »
Ot. Zmiana nazwy.
https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/egmont-zmienia-nazwe-na-story-house-egmont

Naczelnego by w końcu zmienili. :) Ciekawe kiedy z tego oddziału zostanie już tylko Egmont Comics. :)

13
Komiksy amerykańskie / Odp: Spider-Man
« dnia: Cz, 03 Czerwiec 2021, 07:38:59 »
@UP
Czyli za WKKDC mamy podziękować Egmontowi, a nie Eaglemoss Polska? :)

14
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: 8azyliszek - kolekcja
« dnia: Śr, 12 Maj 2021, 21:02:43 »
Tym razem były w bąbelkach - to pomogło.

15
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: 8azyliszek - kolekcja
« dnia: Śr, 12 Maj 2021, 19:38:42 »
Komiksy jakimś cudem całe.
Strony: [1] 2 3 ... 178