Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - sikorP

Strony: [1]
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Komiksy Disneya (Kaczor Donald, Kaczogród)
« dnia: Wt, 04 Czerwiec 2024, 11:12:50 »
Nie wiem czy zrobią dodruk Rosy. Z 10 T to każdy wie jak jest, co do 3 i 9 były po dwa tomy w Empikach, pytałem, prosiłem, błagałem o ściągnięcie z inny empików właśnie do Tarnowa czy Brzeska to każdy ma to gdzieś. Rosy tylko wyszło 10 tomów więc nie wiem czy będzie sens dla Egmontu robić nie pełnej kolekcji 9 tomów dodruku. Chyba że będzie takie parcie sprzedawców na Egmont  :o Co do Barksa to ostatnio było dodruk i dość szybko się sprzedał, choć jeszcze niektóre nr można kupić na stronie E.

2
Komiksy amerykańskie / Odp: Komiksy Disneya (Kaczor Donald, Kaczogród)
« dnia: Wt, 04 Czerwiec 2024, 09:00:39 »
Są osoby które chodzą po antykwariatach lub pchlich targach? Chcę uzupełnić trochę kolekcję gigantów i gazetek Kaczor Donald. Po jakich cenach można spotkać komiksy? Na allegro patrzyłem giganty ludzie sprzedają od 15 zł do 30 zł za tom, a gazetki w okolicach 7 zł za sztukę. Trochę drogo mi się to wydaje. Gdzie w Krakowie można dostać takie archiwalne numery? Są jakieś wyprzedaże staroci? Poleci ktoś jakieś miejsce w którym mogę uzupełnić kolekcję?

Jeżeli masz do uzupełnienia kilka nr z danego rocznika to zostaje Allegro, OLX, vinted i grupy na FB. Ceny to tak jak przedmówcy piszą zależy od stanu. Numery dość powszechne kupisz w granicach 15-20 zł a trudno dostępne od 30 zwyż (gignaty) Kompletne roczniki gignatów to przedział cenowy od 200 zł do nawet 400. Zależy od dostępności rocznika, młodsze tańsze starsze droższe (mam namyśli Giganty). Co do Kaczorów Donaldów to tu jest gorzej, ciężko o zadbany egzemplarz w tak niskiej cenie raczej licz się z ceną 15 zł. Osobiście po przeanalizowaniu rynku łatwiej zdobyć KD z lat 1994-2000 niż późniejszych, ale to chyba wypadkowa najlepszych lat na KD i duża sprzedaż=duża dostępność używanych komiksów. Na ten moment wydaje mi się że fajnym rozwiązaniem jest komplet gigantów, Kaczogród Barksa, 10 tomów Rosy (osobiste przemyślenia)

3
Zakupy / Odp: Giełda - Sprzedam, kupię, zamienię
« dnia: Śr, 17 Kwiecień 2024, 07:36:57 »
sikorP, w ten weekend planuję obfocic Kaczorki, rozważam pozbycie się właśnie pełnych roczników, więc jak coś, jak wrzucę fotki i coś by Cię zainteresowało, daj znać.
Napisałem PW

4
Zakupy / Odp: Giełda - Sprzedam, kupię, zamienię
« dnia: Śr, 17 Kwiecień 2024, 06:34:12 »

Kupię komiksy "Kaczor Donald" roczniki od 2015 r. do 2020 r. Nie interesują mnie gadżety jedynie same komiksy w stanie bd. Najlepiej całe roczniki  :) ewentualnie pojedyncze nr z tych roczników. Pozdrawiam

Strony: [1]