Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Pawel.M

Strony: [1] 2 3 ... 18
1
Zakupy / Odp: Livro.pl
« dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 10:17:24 »
Co ciekawe bardzo uprzejma obsługa przez telefon. Jeżeli zależy komuś na szybkim kontakcie to polecam telefon.
Obsługa telefoniczna i mailowa w Livro to pełen profesjonalizm. Niestety, tylko to.

2
Na luzie / Odp: Shout Box
« dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 10:15:24 »
Jak widać SARS-CoV-2 nie działa jedynie na płuca.
Widzisz, mnie nie od dziś zdumiewa pobłażliwe traktowanie prawaków. Prawak bluzga, no normalne, nie ma się czemu dziwić, trzeba przejść nad tym do porządku dziennego, wszak to głównie idioci i menele. Prawak kłamie - no oni tak mają, trzeba cierpliwie i grzecznie prostować ich wypociny.

A ja mam takie dobre serduszko, że lubię sprawiać ludziom przyjemność - np. z prawakami dyskutuję ich językiem, bo widocznie taki lubią. Nie wiem czemu zazwyczaj kończy się to ich płaczem...

3
Na luzie / Odp: Shout Box
« dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 10:07:56 »
Wyluzujcie z tymi wyzwiskami.
Apeluj do prawulców - ja tylko dostosowuję się do towarzystwa.

4
Na luzie / Odp: Shout Box
« dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 09:58:36 »
Apasz
Widzisz debilu, telewizję ostatni raz oglądałem w roku 2000, więc już samo przypisywanie mi oglądania TVN dowodzi jakiego kalibru są twoje wnioski - ot wnioski zaplutego idioty. Idioty, który nawet nie pojmuje różnicy między koronawirusem a rakiem. To skup się pajacu: rakiem się nie zarazisz. Czaisz?

Zanim się popłaczesz, że zwę cię idiotą - taką zresztą opinią się powszechnie "ciszysz" - przypomnę, że to ty kołku wlazłeś i nie zaczepiany zacząłeś na mnie bluzgać (jak na kretyna przystało). Swoją drogą to ciekawe, że prawulcy mają taki wewnętrzny imperatyw, żeby zachowywać się jakby przyleźli prosto spod budki z piwem.

5
Na luzie / Odp: Shout Box
« dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 09:17:36 »
Media niezależne nie istnieją 8)
Ile lat i w ilu redakcjach pracowałeś?

6
Na luzie / Odp: Shout Box
« dnia: Nd, 29 Marzec 2020, 21:19:06 »
A Pawel.M to wyjątkowo zabawny typ. Na pewno siedzi zabarykadowany w domu i robi pod siebie ze strachu czytając te wszystkie newsy w internetach. Dla niego świat już się skończył  ;D
Może dlatego idioto siedzę w domu, że jest w nim także osoba po 70 i po zawale? I nie chcę, żeby zachorowała przez takiego kretyna jak ty wierzącego, że wirusy to wymysł firm farmaceutycznych? Spójrz trochę dalej niż czubek własnego nosa.

Co do Niemiec masz nieaktualne dane, bo już jest to 455 zgonów. I nie wiem skąd ci przyszło do głowy, że żyjący chorzy są już bezpieczni - ok. 1500 jest w stanie ciężkim. Ale ogólnie wskazuje się 4 przyczyny niskiej śmiertelności w Niemczech:
1. Jest to wczesne stadium choroby, więc śmiertelność na razie niska.
2. Zaniedbania z początków epidemii - czyli to co u nas, śmierć części zarażonych poszła na konto innych chorób.
3. Bardzo dużą ilość testów (wykrywanie wirusa zanim narobi poważnych szkód).
4. Bardzo dobrą służbę zdrowia.

Koalar
Bardzo byleś aktywny do momentu, aż padło proste pytanie...
Każdy powinien chronić przede wszystkim chronić sam siebie. No tak. A masz rodziców, dziadków? Co powiesz jak się zarażą przez takiego durnia jak Apasz?

7
Dział ogólny / Odp: Dobre komiksy NIE wydane w Polsce
« dnia: Nd, 29 Marzec 2020, 20:35:23 »
To chyba raczej Studio Lain chciało się przyjrzeć tytułowi, bez jakichkolwiek deklaracji.
Eee, wszak to SC wydało tegoż Ledroita Wikię. Ale obojętnie kto miał wydać, szkoda że na razie Requiem Vampire nie ma w planach wydawniczych... Ale, moim zdaniem, to coś dla Timofa, bo chyba tylko ten wydawca rzuciłby nam to sensownie cenowo, edytorsko i czasowo.

A tak w ogóle to chciałbym zobaczyć po polsku Tobiasa Taka.

8
Na luzie / Odp: Shout Box
« dnia: Nd, 29 Marzec 2020, 20:18:27 »
Pewnie, możesz wierzyć w cuda, że przy tym dziadowskim zarządzaniu wszystko jest OK. Przy takim zarządzaniu...

Ratownik pracujący w kilku szpitalach w województwie łódzkim:
>W naszym szpitalu sytuacja jest fatalna. Przedwczoraj pozytywny wynik testu dostała pielęgniarka z jednego z oddziałów. Na tym samym oddziale leży w stanie krytycznym w miarę młody pacjent. Do tej pory nikt nie brał pod uwagę, że może być zarażony koronawirusem. Teraz pobrali mu wymaz do badania, ale właściwie jest pewne, że wynik będzie pozytywny.
Widzę, jak umierają pacjenci na oddziałach, na których przed chwilą był wirus i zaraz znowu będzie, ale nikt nie pobiera od nich próbek - dodaje<.

A dlaczego przedstawiciele służby zdrowia wypowiadają sie anonimowo - może dlatego:
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Covid-19-w-Polsce-informacje.-Nowy-Targ-pielegniarka-zwolniona-za-pisanie-o-braku-maseczek

Pan dyrektor szpitala z PiS przerwał własną kwarantannę, by zwolnić pielęgniarkę za mówienie prawdy. Ciekawe czy PiSowska prokuratora zajmie się sprawą jego przerwanej kwarantanny... Jak myślisz?

9
Na luzie / Odp: Shout Box
« dnia: Nd, 29 Marzec 2020, 20:10:21 »
No tak, bądźmy poważni - tak właśnie działają media, w prawie prasowym masz zapis, że informator może sobie życzyć anonimowości i wtedy dziennikarz sam rozstrzyga czy informator jest wiarygodny. Ale ciebie wszyscy okłamują, poza krynica prawdy czyli TVP :D

Rozumiem, że rzecznik wojewody tez cię okłamuje, mówiąc, że u tych którzy nie doczekali testów, już się nie sprawdza na co zmarli:

Co do zasady od zmarłych osób nie są pobierane próbki do testów na obecność koronawirusa - informuje GW  rzecznik wojewody wielkopolskiego Tomasz Stube.

10
Na luzie / Odp: Shout Box
« dnia: Nd, 29 Marzec 2020, 20:04:55 »
o kurde, dobre źródło
Może dla ciebie medyk sądowy oraz rzecznik wojewody wielkopolskiego cytowani przez Wyborczą nie są źródłem (Planetę dałem tylko dlatego, że na Wyborczej artykuł jest dla prenumeratorów).

11
Na luzie / Odp: Shout Box
« dnia: Nd, 29 Marzec 2020, 20:01:49 »
komiksowe_warianty
Cóż, może nie latałyby po twitterze niesprawdzone informacje, gdyby rząd nie kłamał.
https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polska/Koronawirus-zabija-w-Polsce.-Rzad-klamie-Ofiar-COVID-19-jest-wiecej

Koalar
A dlaczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie? I rozumiem, że Ty nie jesteś w grupie wysokiego zagrożenia, więc masz w pompie czy zachorujesz i będziesz dalej przekazywał wirusa?

12
Na luzie / Odp: Shout Box
« dnia: Nd, 29 Marzec 2020, 18:55:44 »
Ale ja przy procentach 3-11% (w które osobiście nie wierzę) nadal uważam, że koronawirus jest niezbyt groźny
No, mniej więcej tak niegroźny jak rosyjska ruletka.

(także przez zachorowalność - spójrz na Szumowskiego, ani rękawiczek, ani maseczki; gość normalnie pracuje, bo przy odpowiednim zachowaniu ryzyko zakażenia się jest minimalne; jak on zachoruje, to nie zmienię zdania - widocznie nie uważał).
Zagrożenie zarażeniem jest minimalne - orzekł na początku epidemii. W DPS w Niedabylu - na 82 osoby, 60 zarażonych (21 z pozostałych jeszcze będzie miało robione testy). Więc wyjaśnij, jak minimalizujesz zagrożenie - nie wychodzisz z domu i nikogo do niego nie wpuszczasz?

13
Kosz / Odp: Odp: Gospodarka
« dnia: Nd, 29 Marzec 2020, 17:00:52 »
Dziwne drogi Antonii, że nawet ludzie z twojej strony widzą w tobie pisiora (wszak nawet Johny zidentyfikował w tobie pisi pierwiastek :D ). Masz przemyślenia czym to jest spowodowane? Może głoszeniem w chamski sposób zakłamanej pisiej propagandy?


@AntekSocjalny

Widzę że jesteś miłośnikiem PiSu

14
Kosz / Odp: Odp: Gospodarka
« dnia: Nd, 29 Marzec 2020, 16:54:55 »
Tak, tak Johny - ty wciągasz wnioski,. Niestety, są to wnioski na miarę twoich możliwości :D

15
Kosz / Odp: Odp: Gospodarka
« dnia: Nd, 29 Marzec 2020, 16:51:46 »
AntekSocjalny
A chłopczyk dalej płacze, bo chciał sam tu sobie pochamić, a okazało się, że inni tez potrafią... :D

Znasz taki dowcip:

Rok 1914, carska Rosja, idzie sobie Icek, szczęśliwy, pogwizduje. Zatrzymuje go znajomy:
- A ty co taki szczęśliwy?
- Wstąpiłem do wojska, dostanę karabin, będę strzelał do Niemców.
- A jak Niemcy będą strzelać do ciebie?
- Do mnie? A za co?

Johny
W psychologii znane jest takie pojęcie "ksobność":
Urojenia ksobne wpędzają chorego w przekonanie, że otaczający go ludzie myślą i mówią tylko o nim. A nawet jeśli nic akurat nie mówią, to jest to milczenie wymowne. Urojenia ksobne, czyli zaburzenia treści myślenia prowadzące do nadmiernej koncentracji na sobie, są charakterystycznym objawem przede wszystkim w przebiegu schizofrenii paranoidalnej.
Więc nawet nie będę wyjaśniał, że nie o tobie i nie do ciebie pisalem :D

Strony: [1] 2 3 ... 18