Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1] 2 3 ... 136
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Non Stop Comics Deadly Class jest calkiem calkiem, ale jakos po 3 tpb mi przeszlo. Nic specjalnego na dluzsza mete. Jedyny poztyw jaki pozostal mi w pamieci po tej serii to swietne kolory. Pod tym wzgledem jest bardzo oryginalnie i swiezo. Sama historia - raczej dla nastolatkow.
Nd, 03 Luty 2019, 22:01:52
1
Odp: Sugestie na temat forum Przede wszystkim to 'Lubię to' za bardzo daje po oczach i jesli juz, to powinno byc wyjustowane do prawej.

Dodatkowa sugestia: mamy 2019, a nie 1999.
Proponuję zwiększyć szerokość forum w ustawieniach (to juz na gildii razilo).

Pn, 04 Luty 2019, 00:07:00
1
Odp: Zdjecia calych kolekcji Ja bym to widział tak, że każdy z użytkowników, który chce pokazać swoją kolekcję, to zakłada swój indywidualny temat i tam wrzuca zarówno zdjęcia całości (w pierwszym poście) i kolejne zdjęcia swoich zakupów. Przykład nazwy takiego tematu: "Mateusz - moja kolekcja komiksów". Tak od lat działamy na filmowym forum i stąd moje przyzwyczajenie do takiego schematu. Do tego może być oczywiście temat poświęcony ostatnim zakupom dla osób, które niekoniecznie chcą zakładać temat poświęcony swojej kolekcji. Można go też podwiesić, żeby nie zginął wśród pozostałych wątków.

Jeśli jednak jesteście za zbiorczym tematem dla wszystkich użytkowników, to nie ma problemu. Warto to przedyskutować.

Pn, 04 Luty 2019, 16:59:51
1
Odp: Zdjecia calych kolekcji Przypiąłem zatem te dwa tematy zbiorcze, w których można wrzucać zdjęcia zakupów i całych kolekcji, a jeśli ktoś będzie chciał stworzyć swój temat o kolekcji i tam zamieszczać zdjęcia, to po prostu założy nowy wątek w tym dziale.
Pn, 04 Luty 2019, 18:17:02
1
Odp: Zdjecia calych kolekcji Jak wyżej.

Jak będę chciał pokazać swoją kolekcję (a może będę, choć nie jest zbyt zróżnicowana i w większości zawiera starocie), to założę osobny wątek. Tematów o wszystkim, gdzie każdy wrzuca co innego i o czym innym gada nie trawię. Poza tym z reguły jest tak, że niektóre kolekcje są dla mnie interesujące, a inne nie są i wolę oglądać tylko te pierwsze, a nie wszystko wrzucone do jednego wora.

Cytuj
Na gildii wszytko było w jednym temacie i to działało.
Co nie znaczy, że inne rozwiązanie nie może działać lepiej.
Cytuj
. Dodatkowo myślę że możliwość zakładania tematów z własnymi kolekcjami wygeneruje w efekcie mnóstwo martwych wątków

Tak jak tutaj?  http://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje

Sprawdziliśmy to w praktyce przez ostatnie 10 lat (tyle, że na kolekcjach filmowych) i działało bardzo dobrze. Na forach gdzie tego nie ma do tematów zbiorczych praktycznie nie zaglądam. Ale to powinna być indywidualna decyzja - jak ktoś woli wrzucać swoje fotki do wspólnego wora - jego wola, jak ktoś nie lubi i woli własny temat - też powinien mieć taką opcję.


Pn, 04 Luty 2019, 21:42:46
1
Odp: Studio JG
No powiem Wam trzy ostatnie pozycje, czyli dolny rząd, rozpalają mi serce.
Panna młoda i Dziewczynka to od dawna rzeczy, które kupuję jak tylko wychodzi nowy tomik, a na punkcie W górach szaleństwa oszalałem, kiedy zobaczyłem ten album na festiwalu w Łodzi. Srebrna okładka, piękne zimowe rysunki, no i Lovecraft. Ale przeczytam dopiero jak wyjdzie ten drugi tom. No bo drugi to już ostatni, co nie?

Pn, 04 Luty 2019, 23:09:42
1
Odp: X-Men Tam się nie da. Za TM-Semica się dało to teraz się nie da? Ludzie zrobili się zbyt wygodni. Za Semica nie było neta, you tuba, forum ani stron i portali www poświęconych komiksom, a jakoś każdy dawał radę. To co trzeba było wytłumaczyć napisano w str klubowych o resztę dopytano się w listach. Żadna chyba seria Marvela wtedy nie była zaczyna a od bezwzględnego początku i wszyscy żyli. Wystarczy by wybrali jakąś konkretną serię i zaczęli od jakiegoś konkretnego punktu fabularnego albo runu i tyle. Ewentualnie niech wydają to konkretnymi wydarzeniami/eventami/crossami/story arcami tak żeby układało się to w jakąś logiczną chronologicznie całość.
Wt, 05 Luty 2019, 17:47:45
1
GoNzO - kolekcja Bałagan na półkach przed przeprowadzką... W nowym lokum planuje regał pod wymiar, a do tego czasu książki zostawiam w folii. Wrzucę w przyszłości fotki jak to będzie wyglądało już na nowych śmieciach :].
Wt, 05 Luty 2019, 18:43:49
1
Odp: GoNzO - kolekcja
Widzę ze kolega podobnie jak ja, większość tomów jeszcze nieofoliowana :P

Wstydzilibyście się obaj.  :P

Wt, 05 Luty 2019, 19:46:41
1
Odp: X-Men
Ultimate X-Men nie zostanie wydane, bo ma za dużo nienawistników. Ile razy widziałem, jak twardogłowi "fani" narzekali, że Marvel "zrujnował" tym te postaci. Dla fanbojów jakiekolwiek odstępstwo od ich ukochanego głównego uniwersum 616 jest nie do zaakceptowania.

Co ciekawe, na Ultimate Spider-Man tylu narzekań nie ma.
Masz rację. Bo Ultimate X-men było po prostu kiepskie :)

Śr, 06 Luty 2019, 13:27:48
1