Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1] 2 3 ... 41
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Zdjecia calych kolekcji Jak wyżej.

Jak będę chciał pokazać swoją kolekcję (a może będę, choć nie jest zbyt zróżnicowana i w większości zawiera starocie), to założę osobny wątek. Tematów o wszystkim, gdzie każdy wrzuca co innego i o czym innym gada nie trawię. Poza tym z reguły jest tak, że niektóre kolekcje są dla mnie interesujące, a inne nie są i wolę oglądać tylko te pierwsze, a nie wszystko wrzucone do jednego wora.

Cytuj
Na gildii wszytko było w jednym temacie i to działało.
Co nie znaczy, że inne rozwiązanie nie może działać lepiej.
Cytuj
. Dodatkowo myślę że możliwość zakładania tematów z własnymi kolekcjami wygeneruje w efekcie mnóstwo martwych wątków

Tak jak tutaj?  http://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje

Sprawdziliśmy to w praktyce przez ostatnie 10 lat (tyle, że na kolekcjach filmowych) i działało bardzo dobrze. Na forach gdzie tego nie ma do tematów zbiorczych praktycznie nie zaglądam. Ale to powinna być indywidualna decyzja - jak ktoś woli wrzucać swoje fotki do wspólnego wora - jego wola, jak ktoś nie lubi i woli własny temat - też powinien mieć taką opcję.


Pn, 04 Luty 2019, 21:42:46
1
GoNzO - kolekcja Bałagan na półkach przed przeprowadzką... W nowym lokum planuje regał pod wymiar, a do tego czasu książki zostawiam w folii. Wrzucę w przyszłości fotki jak to będzie wyglądało już na nowych śmieciach :].
Wt, 05 Luty 2019, 18:43:49
1
Odp: kolekcja smutnego drona :D Ładnie! Piękny zbiór, zazdroszczę wielu pozycji..
Mam też wrażenie, że jesteś pierwszym oprócz mnie forumowiczem, u którego widzę Wasteland  ;)

Czy to wydanie DMZ zbiera wszystkie tpb? Opasłe tomy...

Śr, 06 Luty 2019, 16:44:47
1
Odp: kolekcja smutnego drona :D Super. Szczególna piąteczka za Nausice i Sixth Gun omni!
Śr, 06 Luty 2019, 16:50:21
1
Odp: kolekcja smutnego drona :D Świetne zbiory, miło oglądać :)
Śr, 06 Luty 2019, 16:55:21
1
Odp: kolekcja smutnego drona :D Pozazdrościć! Zwłaszcza wszystkich grubasów ;)
Śr, 06 Luty 2019, 17:47:53
1
Odp: DC Deluxe - Egmont
Jak będą popularne to pewnie tak będzie.
poprawiłem

Śr, 06 Luty 2019, 20:43:29
1
Odp: Usagi Yojimbo No, trzeba przyznać, że pierwsze siedem tomów Usagiego to jeden z najlepszych (a możne nawet najlepszy) okres serii. Tam jest pierwsze pojawienie się Jei, tam jest historia Gena, tam jest chyba najlepszy horror w serii - o tym nawiedzonym moście, tam jest nawiązanie do Samotnego wilka i szczęnięcia, tam są Żółwie Ninja i Godzilla i tam jest mój ulubiony tomik czyli absolutnie fantastyczny Spisek ryczącego smoka. Hańba, że nie jadą od początku! Po stokroć hańba! :)
So, 09 Luty 2019, 17:09:50
1
Odp: Egmont 2019 Posty dotyczące wydań Usagiego wydzieliłem do osobnego wątku, będzie później łatwiej znaleźć cenne informacje, które pojawiły się w tym temacie przy okazji zapowiedzi Egmontu. Tam też możecie kontynuować dyskusję.

https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/usagi-yojimbo/

So, 09 Luty 2019, 20:07:18
1
Odp: Bo chodzi o to, żeby plusy nie przesłaniały nam minusów - sezon drugi   To ja mniej więcej takiego używałem, dla mnie ma trochę więcej sensu, bo skąd mam niby wiedzieć jaki najlepszy kupiłem póki go nie przeczytam? Ale chciałem temat zostawić w oryginale.
  Murazor skoro tak lubisz czytać ten wątek, to polub jeszcze bardziej fizyczne udzielanie się w nim :D Tak naprawdę na poprzednim forum to regularnie udzielały się w nim 4 osoby bodajże i ktoś tam czasami z doskoku. A sam temat faktycznie jest ciekawy, mam czasami wrażenie że trochę za dużo tu dyskusji o liczbie stron, wielkości formatu czy ilości okładek a niewiele osób pisze o samej treści komiksu. A dobrze jest czasami wysłuchać polecenia lub ostrzeżenia z nieco większą ilości informacji niż "kupuj zajebiste". No i można zawsze porównać czyjeś spostrzeżenia na temat danej pozycji z własnymi jeżeli też się ją czytało. Także zachęcam do aktywnego udziału.

So, 09 Luty 2019, 22:01:06
1