Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1] 2 3 ... 16
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
Napisał o tempie Egmontu :)
Pierwszy post który odniósł do mojej wypowiedzi, wyraźnie mówi
Tu też bardziej chodziło o cenę niż tempo.
Kolega sam nie może się zdecydować.

Na zadymiarzy wychodzisz tutaj ty.
Ma kolega rację, nie będę kłócił się z alfą i omegą tego forum (posiadającym 1856 postów i 1117 polubień na obecną chwilę). Pozwolę się wycofać z dalszej dyskusji i oddam pole ulubieńcowi publiki.

Cz, 11 Lipiec 2019, 13:49:58
1
Odp: Gospodarka
Inflacja to nie jest wzrost cen. Inflacja to zwiększanie podaży pustego pieniądza czego skutkiem jest wzrost cen.
Inflacja to wzrost cen. Zwiększenie podaży pieniądza to jeden z powodów jej wzrostu. Np. nałożone embargo też najczęściej wywołuje inflację.

Śr, 17 Lipiec 2019, 15:47:13
1
Odp: Dyskusje światopoglądowe    Przestań Bender w końcu zgrywać tutaj wesołego geja i chrzanić bzdety o jakichś propagandach, tak jakby środowiska homoseksualne nie były nigdy powiązane z partiami skrajnie lewicowymi. Tak jakby te parady równości i wszelkich innych -ości, odbywały się na zasadzie takiej, że spotyka dziewczyna dziewczynę, biorą się za ręce i maszerują razem czekając, aż dołączą się przypadkowi przechodnie a nie były wcześniej organizowane w celach wywierania presji i manifestacji poglądów. I tak jakby Trzaskowski podpisał deklarację LGBT+, dlatego że kocha wszystkich homoseksualistów, a nie dlatego żeby otrzymać poparcie od homo środowiska w wyborach (na wspomnienie czego, pewnie dalej sobie pluje w brodę bo wygrał z taką przewagą że pewnie by żadnej dodatkowej agitacji nie potrzebował a pedofilski smród będzie się za nim ciągnął cały czas). Jesteś na forum komiksowym, ale non stop słychać twój jazgot w tym temacie, jak tylko widzę "dyskusje światopoglądowe" to bez pudła wiem, że twój awatar się tam pojawi. Widzę, że już nawet zacząłeś stosować starą dobrą nomenklaturę NAM-WAM, jak prawidłowo sformatowany towarzysz. Wiele czasu nie minęło jak uciekłeś z płaczem z tego forum i po co tu wróciłeś? Znowu obdarzać łaską świadomości miejscowych dzikusów?
   A benderowi koledzy po piórze, pokroju Szekak, Kapral i inni używający w swoich przemyśleniach wyrażeń takich jak "sekta", "tłuszcza" czy "motłoch", pokazuje tylko to że w swoich własnych oczach jesteście intelektualną awangardą tego kraju. Ale to tylko w swoich własnych.
   Małe sprostowanie do słów Johna, homoseksualizm mnie nie obrzydza.

Śr, 24 Lipiec 2019, 10:29:58
1
Odp: Odp: Studio Lain Wydawca zwraca wam delikatną uwagę, byście zamknęli japy ale widać była ona zbyt delikatna.
Cz, 25 Lipiec 2019, 12:07:10
1
Odp: Studio Lain Coś czuję, że Szekak podzieli los Bazyla ;D
Cz, 25 Lipiec 2019, 14:47:25
1
Odp: Dyskusje światopoglądowe
Cytuj
Na przykład zablokowałem sobie użytkownika Apasz, żeby mnie więcej nie ponosiło.

Najlepiej sam się zablokuj, bo twój wkład w tematy komiksowe wynosi praktycznie rzecz biorąc zero. Raz zareklamowałeś swój blog i od tego czasu non stop przesiadujesz w tematach światopogląd/polityka i zaśmiecasz to forum wypychając z tablicy wątki komiksowe. Koledzy od ultra-tolerancji cię na pomoc wezwali tutaj? Ludzie wściekliście się czy o co chodzi? O te upały, czy to jakaś cieczka? To cały czas jest forum komiksowe przypominam.

Pt, 26 Lipiec 2019, 11:12:41
1
Odp: Dyskusje światopoglądowe Nie stroniłem, ale co za dużo to i świnia nie zeżre. A ty nie rżnij tutaj takiego wielce tolerancyjnego. Uwagę innym zwracasz, żeby uważali na słowa ale już "kretyn" w stosunku do innego forumowicza ci nie przeszkadzało. To jest hipokryzja level hard.
Pt, 26 Lipiec 2019, 11:24:35
1
Odp: Dyskusje światopoglądowe Michniken Zeitung - świetne! 😀
Pt, 26 Lipiec 2019, 11:56:10
1
Odp: Dyskusje światopoglądowe
BTW, trzeba szanować demokratyczny wybór społeczeństwa i każdy to robi, ale nie wolno tolerować niedemokratycznych rządów, bo w panstwie pis wszelkie demokratyczne standardy juz dawno wziely w leb i codziennie mamy tego kolejne dowody.

Jak to jest zmieścić w jednym zdaniu frazes i bzdurę?
Demokratyczny wybór społeczeństwa to ja mogę najwyżej tolerować, bo wyników wyborów większościowych szanować generalnie nie da się. Natomiast z tego co kojarzę to PiSaki władzę sprawują jednak w wyniku uzyskania przewagi w demokratycznych wyborach a nie jakiegoś przewrotu. A czy ten demokratyczny wybór społeczeństwa jest powszechnie szanowany? Jakoś nie dostrzegam. Widzę natomiast wytrychy: wystarczy uznać, że demokracja kaput i już szanować nie ma potrzeby i powodu. :) Oczywiście o tym czy demokracja zdechła czy ma się świetnie decydują wyniki wyborów i to czy nasi ulubieńcy wygrali czy przegrali. :)
A co do tych demokratycznych, wziętych w łeb standardów to ewidentnie pamięć ludzka w dobie internetu nie potrafi sięgnąć dalej niż cztery-pięć lat wstecz. Bo za czasów (nie)rządów poprzednich to tych standardów można było szukać z pochodnią i byłyby poważne problemy ze znalezieniem.

W każdym razie uważam, że krytykować należy wszystkich polityków za to co pod krytykę podpada toteż Kuchciński powinien dostać po łbie z dymisją włącznie. Niemniej poprawę standardów też dostrzegam, bo Kuchcińskiego prezes do zapłacenia rachunku zmusił tymczasem jak Miller zabierał rodzinkę na wycieczkę do Watykanu za pieniądze podatników to jeszcze jego bezczelny rzecznik rzucał ciętymi uwagami, że ile to na pokładzie mogła wypić taka mała Millerówna - puszkę coli? - więc o co wam ludziska chodzi? O podróży życia Tusków do Inków, Majów i Azteków nie wspominam. Choć Tuskowej musiało się podobać. W końcu miłośniczka Ameryki Południowej.
Także tego.

W każdym razie elity nie biorą się z powietrza. Biorą się ze społeczeństwa. A skoro społeczeństwo jest przyzwyczajone do tego, że z pracy coś sobie przyniesie, że z półki supermarketu coś ściągnie, to i na pewne rzeczy u swoich wybrańców też patrzy przez palce. Sorry. Taki mamy klimat.

A poza tym i na marginesie: zawsze uważałem, że ci, którym nie chce się ruszyć tyłka i pójść na wybory (choćby po to żeby oddać głos - protestu - nieważny) prawo do krytyki tracą. :) Kto nie chce pracować, niech nie je. Kto nie chce głosować, niech nie krytykuje. :)

P.S. Szekak - rozumiem, że od dzisiaj nie będziesz się obrażał jeżeli ktokolwiek nazwie Cię ignorantem? No bo skoro Ty możesz tak nazywać innych...  ???

Wt, 30 Lipiec 2019, 15:46:24
1
Odp: Dyskusje światopoglądowe Czyli co - problem jest, bo nie rozmawiają ze swoim psem? Rozmawiają, jak najbardziej.
A swoją drogą - często bardziej współczuję psom trzymanym w mieszkaniach i wychodzącym na spacer tylko z rana i wieczora. Zwłaszcza tym większym bestiom.

Śr, 31 Lipiec 2019, 15:48:57
1