Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1] 2 3 ... 63
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
Pytanie do wydawnictwa - czemu pozwalacie na to, żeby za każdym razem całe nakłady z limtowanymi okładkami były na pieńku wykupywane przez spekulantów odsprzedających je za moment za znacznie wyższą cenę na Allegro lub innych serwisach typu OLX?

Pytanie jaki Ty masz z tym problem? Masz żal, że sam możesz kupić tylko jeden egzemplarz? Przeszkadza Ci, że ktoś sobie dorobi na sprzedawaniu drożej limitek, czy może sam tak robisz i kombinujesz jak zmniejszyć sobie konkurencje??
Mnie to generalnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg. Jak ktoś chce i go stać to niech sobie kupuje tyle pozycji na ile ma ochotę, a co później z nimi zrobi to już nie mój problem.

Wt, 02 Kwiecień 2019, 11:21:08
1
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie Jeśli zbyt często reklamujesz, to wpisują Ciebie na listę klientów awanturujących się i masz po zawodach. W pewnym momencie dostajesz maila, sory Gregory i kończy się twoja przygoda z reklamacjami..
Pn, 08 Kwiecień 2019, 22:49:42
1
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela Kapitalna kreska. Bachalo w latach 90-tych to był kozak. Później trochę za bardzo poszedł w cartoonowy styl.
Śr, 24 Kwiecień 2019, 17:44:19
1
Odp: Thorgal Podpis ołówkiem to się robi standard w Europie, pewnie ze względu na maszynowe faksymile podpisów. Mam co nieco wydań włoskich komiksów z Grifo Edizioni i wszystkie podpisy czy to Toppi czy Serpieri, czy to komiks czy grafika. Czasem to są specjalne, kolorowe ołówki jeżeli grafika jest czarna.
Cz, 25 Kwiecień 2019, 18:06:24
1
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie nie znasz się  :)
Śr, 15 Maj 2019, 11:24:33
1
Odp: Scream Comics No ale o co chodzi? Wydawca ma prawo nie sprzedawać swojego produktu, jeśli ma takie życzenie. Albo sprzedawać komu chce i kiedy chce. Nie widzę w tym nic wartego dyskusji, a zapasy magazynowe (czy ich brak) to raczej nie jest sfera zainteresowania klientów.
Śr, 05 Czerwiec 2019, 21:36:15
1
Odp: Scream Comics A mnie się wydaje, że to bardzo fajnie jeżeli na imprezie komiksowej można nabyć z pierwszej ręki komiksy, które nie są już ogólnie dostępne. To bonus dla osób odwiedzających targi.

Pamiętam jak kiedyś pisałem do KG w sprawie niedostępnych pozycji. Opisali mi, że mają te tytuły, ale trzymają je właśnie na targi i dlatego nie sprzedadzą mi tych komiksów. Sprawa jasna, żalu do nich nie miałem, a jakiś czas później zrobili dodruki.

Jeśli chodzi o Scream, to jest wydawnictwem, które wydaje świetne komiksy, ale jest raczej nielubiane. Czy(m) sobie na to zasłużyli?

Śr, 05 Czerwiec 2019, 23:29:03
1
Odp: Scream Comics
Twoim zdaniem brak aprobaty dla kłamstw wydawcy na stoisku który zapewnia, że ma ostatnie dwie sztuki, a następnego dnia ma znów ostatnie pięć sztuk to marudzenie?

No może resztę mial w hotelu albo na pace w busie..
To czepianie się, marudzenie..
Ciężko się to czyta.

Cz, 06 Czerwiec 2019, 16:10:15
1
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd Gdyż ilość mieszkańców kraju nie jest żadnym wyznacznikiem - chodzi o kulturę komiksową i ile osób czyta komiksy. A Polska pod tym względem jest wciąż w ogonie. Poza tym w Chile językiem urzędowym jest hiszpański - te omnibusy są na rynku w każdym państwie, gdzie językiem urzędowym jest hiszpański.
Cz, 27 Czerwiec 2019, 08:25:19
1
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd język hiszpański - język ojczysty ok. 437 mln.
język polski - - język ojczysty ok. 44 mln.

Trochę różnica jest, może dlatego  :)

Cz, 27 Czerwiec 2019, 08:36:15
1