Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1] 2 3 ... 174
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Zdjecia calych kolekcji Popieram Ookamig , wspólny temat ściąga więcej ludzi w jedno miejsce i generuje dyskusje, a problem znikania zdjęć całych kolekcji pod haulami zakupowymi rozwiązuje (bardzo dobre) rozbicie na dwa tematy. Dodatkowo myślę że możliwość zakładania tematów z własnymi kolekcjami wygeneruje w efekcie mnóstwo martwych wątków, w których udziela się autor i może 1-2 osoby zainteresowane jego kolekcją.
Pn, 04 Luty 2019, 17:43:11
1
Odp: GoNzO - kolekcja
Widzę ze kolega podobnie jak ja, większość tomów jeszcze nieofoliowana :P

Wstydzilibyście się obaj.  :P

Wt, 05 Luty 2019, 19:46:41
1
Odp: Egmont 2019
O tak. W obecnej chwili przeżywamy, prawdziwe oblężenie z Marvela.
Słuchaj, napisz wreszcie coś konkretnego, bo takie zdania jak powyżej niczego nie wnoszą, a sadzisz je niemal w każdym wątku. Czasami nawet, co drugi post (np.na tej stronie). Chcesz być rekordzistą w liczniku? Naprawdę, gdzie nie zajrzę, to muszę się przedzierać przez twoje „sentencje” pozbawione konkretów.

Wt, 12 Luty 2019, 17:47:27
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! DonT masz rację,nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody,obserwujmy Gildie i nie róbmy gwałtownych ruchów,teraz to nam się nie spieszy:)
Wt, 12 Luty 2019, 18:45:24
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Śmieszne to, przez ostatnie kilka dni forum gildii praktycznie nie istniało, wszyscy wypowiadali się tutaj. Widać ktoś spanikował bo zobaczył ze cyferki się nie zgadzają i jest turbo mały ruch na gildii a ludzie jakoś z mostów nie skaczą bo zamykają forum.
Ja sam jedynie przeglądałem forum gildii przez jakieś 2-3lata czerpiąc jedynie wiedzę na temat danych komiksów, nigdy się nie wypowiadając, ale widząc tak fajna inicjatywę z komikspec'em, już pierwszego dnia założyłem konto. Fajne jest to ze to forum robią ludzie z zapałem i pasja do swojego hobby, a nie przysłowiowe 'corpo' któremu nagle cyferki się nie zgadzają bo ruch zmalał na stronce i panicznie podejmuje ruchy reanimacyjne.

Ja zostaje tutaj.

Wt, 12 Luty 2019, 18:56:57
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Panowie, olewali każdą próbę nawiązania dyskusji i propozycji z naszej strony.
Teraz "wracajcie"? Pfff..  Miejmy trochę szacunku do siebie samych. Nie chcieli forum, spoko. Ale nie będę latał jak piesek z podkulonym ogonem, bo łaskawie pozwolili jednak zostać. Pomijam już fakt, że kilka osób ruszyło tyłek, żeby coś dla nas zrobić a teraz się na nich wypniemy bezpardonowo? Kaman, tak się nie robi...

Wt, 12 Luty 2019, 20:02:45
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!   Dla mnie bardzo dziwne był, że gildia chce się pozbyć forum, koszty utrzymywania tego były zapewne prawie żadne a i moderacja nie wymagała raczej nadzwyczajnego wysiłku, a jasnym jest że obecność forum napędzała klientów sklepowi. Byłem raczej zdziwiony, że nie jest to połączone bezpośrednio ze sklepem bo tych artykułów zmienianych raz na pół roku to nie sądzę, aby było sporo wielbicieli. Padło słowo likwidacja a teraz nagle jak się okazało że jak liczba wyświetleń w sklepie zmniejszyła się zapewne mocno na niekorzyść, to nagle wielka pobudka. Ja bym na miejscu właściciela gildii wezwał osobę decyzyjną odpowiedzialną za stronę na dywanik i zapytał się czy nie chce przeniesienia do działu konserwacji powierzchni płaskich skoro nie potrafi sprzedawać komiksów. Dla mnie osobiście stara gildia to żadna skarbnica wiedzy, nie mam zamiaru przebijać się przez tony postów o liczbie stron aby znaleźć coś co mnie interesuje, społeczność jest na tyle uprzejma, że jak chcę się czegoś dowiedzieć to bez problemu dostaję odpowiedź. W ankiecie udziału nie biorę, gdyż jest mi wszystko jedno czy zostanę tu czy tam, forum będzie tam gdzie będą użytkownicy. Nie wydaje mi się, aby doszło do jakiegoś rozłamu, zdecydowana większość chce zostać tutaj, znalazło się co prawda kilka osób które stwierdziły że będą się udzielać tylko tam, ale mam wrażenie że natkną się na klimaty rodem z Fallouta czyli pustynię, toczące się kolczaste krzaki i deathclawa przemykającego od czasu do czasu na horyzoncie.
Śr, 13 Luty 2019, 10:16:17
1
Odp: Studio Lain plyte ostawmy w spokoju - nie ma co zrazac czytelnikow ;)


na otarcie lez przykladowe strony Canon Fodder - informacja dla czepielskich - przed korekta ;)Śr, 13 Luty 2019, 21:56:18
1
Odp: Egmont 2019
Tym bardziej oczekujemy od dużej międzynarodowej firmy dialogu z klientami. Gdyby małe inicjatywy nie prowadziły dialogu to byłoby to zrozumiałe, nie mają środków. Dużej firmy nic nie usprawiedliwia i jest to absolutnie żenujące, że mają taki standard obsługi klienta.  Taki PRowiec już tu jest ale chyba nie ma pozwolenia na wszystko.


Bardzo ładna wypowiedź, godna kandydata na facebookowego PR-owca. Gdyż można mieć profil na facebooku, można zatrudnić wielu ludzi do kontaktu, informacji z czytelnikami - ale praktycznie nie zmieni to obrazu ani na jotę od obecnej sytuacji. Co się dzieje na linii klient-BOK wielkich, profesjonalnie prowadzonych firm? Ano jest dużo waty słownej i lania wody. Dziękuje Szanowny Panie za opinię, przekażę ją odpowiedniemu działowi. Nie, na obecną chwilę nie mamy żadnej informacji na temat produktu X. Proszę śledzić nasz profil na bieżąco, jak coś będzie wiadomo, na pewno Państwa poinformujemy. Tak, nasze plany zostały podane w katalogu pół roku temu - proszę kliknąć na link i zapoznać z bieżącą ofertą naszych produktów. Cieszymy się, że Pan jest naszym długotrwałym klientem i wierzymy że zostanie Pan z nami jeszcze przez lata. W trosce o Pana wyrafinowany gust, przygotowujemy dla Pana ofertę nowych produktów. Nie znamy jeszcze jej żadnych szczegółów, wszystkie informacji zostaną ujawnione w październiku, wierzymy że do tego czasu przeżyje Pan jak najlepsze chwile z naszymi produktami.


Innymi, słabym punktem, są czytelnicy-klienci, którzy nie zadają sobie trudny czytania FAQ czy wcześniejszych wpisów, tylko walą te same jednakowe pytania. I PR-wiec jest profesjonalny, więc całą zmianę odpowiada na pytania "a ile będzie Batmana", czy planujecie to, czy tamto. A czemu ten tytuł jest w HC a nie miękkiej? A czy to? A czy tamto? Glutamina kilka razy wspominała, że takich pytań od dzieciaków na skrzynkę sklepu Egmontu codziennie przychodzi setki - wcale się nie dziwię, że w tym spamie przepada prośba o reklamację.


Także tak - Egmont jak zechce, może być profesjonalny. Do porzygu. Czytelnik będzie miał poczucie profesjonalnej obsługi, zaliczy na sobie wszystkie możliwe socjotechniki - ale mądrzejszy na pewno nie będzie :)

Śr, 13 Luty 2019, 22:45:14
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
Cz, 14 Luty 2019, 15:06:29
1