Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1]
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Egmont 2019
Dla mnie z czerwcowych nowości Supek i Detective Comics, portfel trochę odpocznie bo brak w zestawieniu 3 tomu Metalu. Cieszy mnie podwójna dawka Supka w maju i czerwcu, ale jednocześnie smuci brak Hala i korpusu. Mam nadzieję, że ta seria ruszy ponownie w lipcu. Jeśli nie będę cierpliwie czekać. Mam nadzieję, że chociaż jeden tom latarni wyjdzie w tym roku. Aż tak ciężko jest ze sprzedażą tego tytułu na polskim rynku. Na Johnsowe latarnie nawet nie liczę, chciałbym, ale wątpię by Egmont zainwestował w ten tytuł.

So, 06 Kwiecień 2019, 08:11:34
1
Odp: Scream Comics A niech tam, w tym przypadku zdzierżyłbym nawet tego slipkejsa...
Śr, 31 Lipiec 2019, 13:30:22
1
Odp: Ongrys Rozumiem modę na eightiesy, ale takie ramoty mają sens wyłącznie na zasadzie nostalgii albo uzupełnienia lektur obowiązkowych. A tu ani jedno, ani drugie :(
Pn, 02 Wrzesień 2019, 16:48:21
1
Odp: Egmont 2020 Mnie też nie stać na kupowanie po dwa razy tego samego, dlatego w zupełności wystarczą mi "słabe wydania" :)
Śr, 29 Styczeń 2020, 09:21:28
1
Odp: Non Stop Comics
Prawda jest taka, że nasz rynek jest tak bardzo w dupie, że mnie nie satysfakcjonuje perspektywa wyjścia z jelita cienkiego do grubego, bo nadal jesteś w dupie.

Nieprawda bo jelito cienkie nie jest w dupie  :P

Pt, 14 Luty 2020, 21:57:25
1
Odp: Kultura Gniewu Judasz to znakomity komiks. Z pewnością najlepszy w jakim maczał farby Rebelka. Nie chcę nic pisać o fabule, bo nie chcę Wam psuć lektury. A to nie jest jakiś długi komiks. Ot na 40 minut (i dodatkowe 120 minut na podziwianie plansz, a potem dodatkowych ilustracji z tyłu albumu). Pomysł na postać Judasza jest świetny, przemyślany i jest on dobrze poprowadzony. Główny bohater został przedstawiony jako ofiara i...spoko ziomek. Jest też kilka zwrotów akcji. Dawno nie czytałem tak dobrego komiksu z Kultury. Kiedyś brało się od nich wszystko, a ostatnimi czasy poszli w dodruki i mam wrażenie, że Timof lepiej wybiera licencje. Ale Judasz to perła. Rebelka to prawdziwy mistrz obrazu i koloru. Gość ma wszech pojęcie o kolorze i super gust. Tym bardziej żałuję, że jeszcze nie pokolorował drugiego tomu Miasta Psów i tym samym KG tego nie wydała. Podsumowując: spotkało się dwóch gości: jeden z pomysłem i talentem do opowiadania historii i drugi ze zmysłem plastycznym i mocą w łapie i powstało Dzieło. 8/10. Bardzo dobry komiks.
Pt, 20 Marzec 2020, 22:16:41
1
Odp: Egmont 2021 Muszę przyznać, że się zgadzam - coraz bardziej nieprzyjemnie czyta mi się zbyteczne wycieczki pod adresem Bazyliszka, jest to już jednak przesada. :( Bądźmy dla siebie troszkę bardziej wyrozumiali, to przecież wszystko tylko opinie komiksowe i można kulturalnie odpowiadać na posty, z którymi się w jakiś sposób nie zgadzamy, zamiast ciągnąć w nieskończoność prztyczki w nos.

Nie chcę wyjść na zrzędę, bo wiem, że trochę taki niestety urok internetów i żarty też można przyjmować na klatę, ale często są one jednak trochę zbyt uszczypliwe - a i spodziewałam się na forum trochę większego ładu, bo jak wspomniałam "prztyczkowanie" często strasznie długo trwa. Podczas gdy rzeczowa dyskusja schodzi na drugi plan.

Nie mówię teraz do konkretnych osób, tylko do wszystkich, także do Bazyliszka, i oczywiście do siebie też.

Ten mój post można po jakimś czasie usunąć, bo w sumie nie jest na temat Egmontu 2021 ;), ale chciałam po prostu zwrócić uwagę na coś, co sprawia, że nie do końca przyjemnie czyta mi się forum. 


Nd, 03 Styczeń 2021, 22:01:50
1
Odp: Hanami ja tylko dodam, że również wzbudza mój zachwyt.

Wydawnictwo uzależnia wydanie samotnego wilka od sprzedaży Poranka więc zachęcam nieprzekonanych do końca, do przeczytania opinii kolegów piszących wyżej i danie szansy chociaż pierwszej części, a okaże się, że może pojawić się głód kolejnych.

to jest po prostu tak dobre.


Wt, 09 Listopad 2021, 17:05:41
1
Odp: Studio Lain Pamiętajcie również, że cała Polska czeka na Xenozoic Tales ;)
Pt, 03 Czerwiec 2022, 15:50:48
1
Odp: Hanami A panorama na serii taka:


Nd, 19 Luty 2023, 12:21:47
1