Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1] 2 3 ... 5
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Kajko i Kokosz Będzie tylko tak jak piszesz
Pt, 20 Sierpień 2021, 11:47:40
1
Odp: Sideca Ja kupię każdy interesujący mnie komiks Sideki, Fantasmagorii, Libertago i innych nielubianych wydawców, ale warunkiem jest przepuszczenie go przez Gildię.
Gdyby jutro pojawił się drugi tom Rachel Rising lub Obcych w raju, to bym po prostu kupił. Ale na Gildii.
Tak samo kupię Wielkiego Martwego.

Wt, 07 Grudzień 2021, 15:54:47
1
Odp: Kajko i Kokosz
Na razie koperty się wyprzedały, ale wieść niesie, że ma być dodruk.

Dzisiaj się ukazały w sklepie filatelistycznym Poczty Polskiej. Były dostępne 15 minut

Pn, 20 Czerwiec 2022, 08:33:10
1
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy) Chętnie ogram remake Wiedźmina, jeśli tylko otrzyma on współczesne sterowanie.
W pierwotnej wersji walka na miecze za pomocą myszki skutecznie zniechęciła mnie do zabawy.

Cz, 27 Październik 2022, 14:42:26
1
Odp: Egmont.pl
Dodruki to najpilniej strzeżony temat w Wydawnictwie.

Aaaa niekoniecznie.

Zadałem grzeczne pytanie na facebookowym profilu wydawnictwa i dostałem jakże enigmatyczną odpowiedź, że w przyszłym roku się pojawi :D

Cz, 15 Grudzień 2022, 16:34:54
1
Odp: Studio Lain
Naprawde tak da rade? Zawsze bralem cos co chcialem a jeszcze nie bylo, razem z innymi pozycjami co juz byly, placilem i musialem czekac nieraz po ponad miesiac. Ale to niby jak zrobic nie placac?
Dokładnie, jak napisał kolega poniżej. Nie płacisz np. Blikiem, tylko przelewem lub odbiór osobisty z płatnością przy odbiorze.

Pt, 30 Grudzień 2022, 21:35:03
1
Odp: Rachunek sumienia 2022 1. Ile komiksów kupiliście w tym roku?
Jeśli doliczę, że kupiłem w przedsprzedaży w dniu darmowej dostawy ten czarno - biały z Lost in Time, który niebawem wyjdzie, to będzie równo 400.

2. Jak Wasze zakupy mają się do roku poprzedniego. Kupiłem więcej/mniej?
W 2021 r. mogło być podobnie lub trochę mniej. Ale wtedy jeszcze nie liczyłem.

3. Noworoczne postanowienia na rok następny - zdecydowanie zwalniam z zakupami i przeczytam w końcu wszystko to co mam, a może nie mam zamiaru zwalniać tempa?
Plan jest taki, że do marca kupię jeszcze 3 komiksy: piąty integral Thorgala, bo trzeba kupić w przedsprzedaży i raczej nie da się tego przełożyć oraz 2 albumy, które po prostu chcę przeczytać od razu jak wyjdą czyli Klezmerów 4 i ostatni tom Wielkiego Martwego. Nie potrzebuję za bardzo kolejnych komiksów, bo mam co czytać, ale plany sobie, a rzeczywistość sobie. Zobaczymy co będzie. Chciałbym zwolnić w sposób wyraźny, bo po co kupować jeśli nie jesteś w stanie tyle przeczytać?

4. Najlepszy komiks 2022 najwieksze zaskoczenie roku. Najlepsze jak na razie są: Locke & key: Złoty wiek, Blast i Powrót do Edenu. Zaskoczenie to RIP. Nie miałem pojęcia o istnieniu tego komiksu, ale wyszedł, kupiłem, przeczytałem i jest znakomity.

5. Najgorszy komiks 2022 największe rozczarowanie roku. Bardzo słabe są Negalyod 2 i Lotka. Mają ładne rysunki, ale są naprawdę poniżej jakiejkolwiek średniej. Jest tyle świetnych komiksów na rynku, że to była strata pieniędzy.

6. Komiks, który chciałbym aby się ukazał w 2023 roku
Gus. Gdyby wyszedł, to bym pewnie od razu kupił, przeczytał olewając to wszystko co leży na półce. Miałby priorytet.

So, 31 Grudzień 2022, 16:44:51
1
Odp: Studio Lain
Wyszło nowe wydanie.
https://www.fleskpublications.com/books/mark-schultz-xenozoic-paperback

podejme jeszcze probe, zobaczymy

Nd, 01 Styczeń 2023, 14:13:50
1
Odp: 8azyliszek - kolekcja Nowy rok, nowy ja. :) Moim postanowieniem noworocznym jest zwieźć wszystkie moje komiksy z domu rodzinnego do nory w Warszawie i mieć wszystko pod ręką. Na razie się udało z Kolekcjami, choć cała SBM się nie zmieściła. Myślę, że przed walentynkami się wyrobię z transportami. R3wolw3rowi3c ma dobry pomysł z tym Billym - ładnie to wygląda.  Ale bez sztukowania półek na przeciwległej ścianie, raczej się nie obędzie. Pytanie tylko, jak ściany zniosą moje wkręty i czy to nie zleci na pysk. Czas pokaże.


Pn, 02 Styczeń 2023, 17:26:18
1
Odp: Scream Comics Wydaje mi się, że mógł się zmienić rozkład wiekowy czytelników i ich możliwości finansowe - młodsi kiedyś czytelnicy zdążyli dorosnąć, mają więcej kasy i szukają czegoś albo ze swojej młodości i tu wkracza klasyka (nostalgia) albo sięgają po nowsze - szczególnie z perspektywy polskich wydań - rzeczy, uznane marki światowe, szukając nowych doznań.
Cz, 05 Styczeń 2023, 17:28:42
1