Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1] 2 3 ... 23
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Odp: Sugestie na temat forum Panowie takimi uprzejmościami możecie dzielić się na PW.
Wt, 05 Luty 2019, 12:36:47
1
Odp: Bo chodzi o to, żeby plusy nie przesłaniały nam minusów - sezon drugi Bardzo lubię czytać ten wątek :) i mam małą uwagę, jeżeli dodajecie post to proszę dajcie nagłówki zamiast samych cyfr, bo po iluś tam postach nie pamiętam co było 3, a co 4 ;)

1. Najlepszy komiks przeczytany, zamiast samego 1.

So, 09 Luty 2019, 21:11:11
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
Powrot na forum gildii to jak powrot do bylej dziewczyny. Takiej co to zerwala, sie foszyla i miala nas w dupie, ale nagle sie jej odmienilo...

... a historia lubi się powtarzać ;)


Waszmościowie! Gildia potraktowała nas jak wyżej, a teraz mamy wrócić tylko dlatego, że "dziewczyna" stwierdziła, że jednak będzie to dla niej bardziej opłacalne? No bez jaj... ;) Za "biznesowe" uczucia to ja dziękuję... :P

Wt, 12 Luty 2019, 18:55:49
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Takiego ruchu, jaki przez ostatnie dni wygenerowało nowe forum, nie było na Gildii przez kilka ostatnich tygodni, widać więc gołym okiem, że ludziom bardziej tu pasuje. Zachowanie Gildii moim zdaniem dość śmieszne - jak wszyscy sobie już poszli i rozkręcili komiksowo w nowym miejscu, to nagle wszystko jest do załatwienia, zostawienia i usprawnienia. A za miesiąc lub dwa okaże się, że ów wyciągnięty z kapelusza prawnik jednak nic nie zdziała. Moim zdaniem powinniśmy zostać tutaj - Gildia szansę przegapiła, nie doceniła fandomu, wręcz go ignorowała. Teraz niech sobie płaczą w poduszkę. Wydawcy pojawią się tutaj, bo tutaj są odbiorcy - o to można być spokojnym. Studio Lain już jest, pozostali też się zejdą.

Generalnie zgadzam się z Death - powinno być jedno, kompleksowe miejsce, a nie kilka rozstrzelonych. Ja też nie mam chęci skakać po kilku forach, aby czegoś nie przegapić. Już teraz męczy mnie to sprawdzanie Speca i Gildii na zmianę.

Wt, 12 Luty 2019, 20:01:46
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Panowie, olewali każdą próbę nawiązania dyskusji i propozycji z naszej strony.
Teraz "wracajcie"? Pfff..  Miejmy trochę szacunku do siebie samych. Nie chcieli forum, spoko. Ale nie będę latał jak piesek z podkulonym ogonem, bo łaskawie pozwolili jednak zostać. Pomijam już fakt, że kilka osób ruszyło tyłek, żeby coś dla nas zrobić a teraz się na nich wypniemy bezpardonowo? Kaman, tak się nie robi...

Wt, 12 Luty 2019, 20:02:45
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Dla mnie sprawa jest prosta: Gildia olewała nas na tyle długo, że wreszcie znaleźliśmy inną opcję. Teraz jesteśmy faktycznie i praktycznie u siebie a nie na łasce kogoś tam na górze Olimp z kim nie ma kontaktu. Gildia zostaje? Fantastycznie. Będziemy mieć nasze stare archiwum. Wracać? Mowy nie ma. Tutaj ktoś coś zrobił dla nas i gdybyśmy postanowili wrócić to zachowalibyśmy się gorzej niż źle. Nie bądźmy lemingami.

Jak dla mnie sytuacja jest perfekcyjna: mamy dostęp do archiwum starego forum i nowe do dyspozycji. Panie i Panowie - nie wiem jak Wy, ale ja nie ruszając się ze "Speca" otworzyłbym szampana za dzisiejszy twist fabularny.  ;D

Wt, 12 Luty 2019, 20:30:51
1
Odp: Egmont 2019
Tym bardziej oczekujemy od dużej międzynarodowej firmy dialogu z klientami. Gdyby małe inicjatywy nie prowadziły dialogu to byłoby to zrozumiałe, nie mają środków. Dużej firmy nic nie usprawiedliwia i jest to absolutnie żenujące, że mają taki standard obsługi klienta.  Taki PRowiec już tu jest ale chyba nie ma pozwolenia na wszystko.


Bardzo ładna wypowiedź, godna kandydata na facebookowego PR-owca. Gdyż można mieć profil na facebooku, można zatrudnić wielu ludzi do kontaktu, informacji z czytelnikami - ale praktycznie nie zmieni to obrazu ani na jotę od obecnej sytuacji. Co się dzieje na linii klient-BOK wielkich, profesjonalnie prowadzonych firm? Ano jest dużo waty słownej i lania wody. Dziękuje Szanowny Panie za opinię, przekażę ją odpowiedniemu działowi. Nie, na obecną chwilę nie mamy żadnej informacji na temat produktu X. Proszę śledzić nasz profil na bieżąco, jak coś będzie wiadomo, na pewno Państwa poinformujemy. Tak, nasze plany zostały podane w katalogu pół roku temu - proszę kliknąć na link i zapoznać z bieżącą ofertą naszych produktów. Cieszymy się, że Pan jest naszym długotrwałym klientem i wierzymy że zostanie Pan z nami jeszcze przez lata. W trosce o Pana wyrafinowany gust, przygotowujemy dla Pana ofertę nowych produktów. Nie znamy jeszcze jej żadnych szczegółów, wszystkie informacji zostaną ujawnione w październiku, wierzymy że do tego czasu przeżyje Pan jak najlepsze chwile z naszymi produktami.


Innymi, słabym punktem, są czytelnicy-klienci, którzy nie zadają sobie trudny czytania FAQ czy wcześniejszych wpisów, tylko walą te same jednakowe pytania. I PR-wiec jest profesjonalny, więc całą zmianę odpowiada na pytania "a ile będzie Batmana", czy planujecie to, czy tamto. A czemu ten tytuł jest w HC a nie miękkiej? A czy to? A czy tamto? Glutamina kilka razy wspominała, że takich pytań od dzieciaków na skrzynkę sklepu Egmontu codziennie przychodzi setki - wcale się nie dziwię, że w tym spamie przepada prośba o reklamację.


Także tak - Egmont jak zechce, może być profesjonalny. Do porzygu. Czytelnik będzie miał poczucie profesjonalnej obsługi, zaliczy na sobie wszystkie możliwe socjotechniki - ale mądrzejszy na pewno nie będzie :)

Śr, 13 Luty 2019, 22:45:14
1
Odp: Egmont 2019 ...ale wiecie, że rynek komiksowych to nie tylko czynni użytkownicy forum?! :p
Pt, 15 Luty 2019, 12:14:13
1
Odp: Mucha Comics
Wiadomo było, że 1 część się nie sprzeda, skoro w wydaniu WKKM te komiksy ciągle się walają na Allegro.

No jasne. Na nieprzeczytane.pl, czytam.pl wyprzedane. Na Bonito/Aros 8 egzemplarzy, tania książka 6 egz., ale gwiazdor od razu wiedział, że się nie sprzeda.
A był przez chwilę spokój...

So, 16 Luty 2019, 23:06:46
1
Odp: Taurus Media
Po tylu latach działalności mogliby wreszcie wydać jakiś katalog.


Zawsze się dziwię czemu nie wystarczy dobrze aktualizowana strona www wydawnictwa, tylko trzeba iść w te katalogi, które i tak później się wyrzuci.

Wt, 19 Luty 2019, 17:37:30
1