Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1] 2 3 ... 115
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Sugestie na temat forum O właśnie, też na to zwróciliśmy uwagę. No to zabieramy się za instalację wtyczki.
Nd, 03 Luty 2019, 22:43:02
1
Odpowiednie watki Kiedys, dawno temu, za 7 domenami, za 7 hostingami, na pewnym forum uzytkownicy pisali i tworzyli nowe watki piszac o danej serii/komiksie/autorze. Dzieki czemu inni mogli latwiej znalezc interesujace ich informacje, czy zadac pytanie, ktore nie znikalo zalane morzem postow.

Zachecam do tworzenia nowych watkow! Zwlaszcza jezeli tresc posta mowi o odczuciach z lektury, o wspanalosciach kolorow, czy nawet suchych faktow (jak ilosc tomow danej serii).

Mam rowniez nadzieje, ze moderatorzy beda sprawnie odsiewac ciekawe posty do odpowiednich watkow ;)

Nd, 03 Luty 2019, 22:51:09
1
Odp: Dziękuję! Dżentelmeni o tym nie rozmawiają, ale wykupienie domeny i serwera musiało coś kosztować. Z chęcią wesprę symbolicznymi 10zł inicjatywę nowego forum. Poproszę o adres email do paypala lub nr konta. Zachęcam do wpłat innych użytkowników. Wiemy ile wydajemy na komiksy. Od 10zł nikt z nas nie zbiednieje.

I na koniec. Dziękuję Mateuszu za uratowanie forum. Chociaż mało się udzielam ale jednak dużo czytam.

Nd, 03 Luty 2019, 23:52:15
1
Odp: Sugestie na temat forum Tekst "Lubię to" można zmienić, z tym nie ma problemu. Na razie zmieniliśmy kolor, żeby się tak nie rzucało w oczy. Lepiej?

Choć w sumie widzę, że ten mod działa bardziej jak reputacja i łączna liczba wyświetla się po lewej przy profilu. Myślałem, że będą po prostu pod danym postem.

Jest w poście adnotacja, ile osób go polubiło i po kliknięciu można sprawdzić kto. Informację o ilości punktów umieszczoną pod awatarem można usunąć.

Pn, 04 Luty 2019, 00:20:08
1
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów WONDER WOMAN #68 VAR ED Kaare Andrews:


Nie zbieram zeszytów, ale zawsze, kiedy widzę te małe dzieła sztuki (okładki), to nachodzi mnie chęć zakupu kilku(nastu). I to tylko dla tych okładek.
Zadbamy byś zaczął chęci zmieniać w czyn!  ;)

Pn, 04 Luty 2019, 16:31:19
1
Odp: Zdjecia calych kolekcji Ja bym to widział tak, że każdy z użytkowników, który chce pokazać swoją kolekcję, to zakłada swój indywidualny temat i tam wrzuca zarówno zdjęcia całości (w pierwszym poście) i kolejne zdjęcia swoich zakupów. Przykład nazwy takiego tematu: "Mateusz - moja kolekcja komiksów". Tak od lat działamy na filmowym forum i stąd moje przyzwyczajenie do takiego schematu. Do tego może być oczywiście temat poświęcony ostatnim zakupom dla osób, które niekoniecznie chcą zakładać temat poświęcony swojej kolekcji. Można go też podwiesić, żeby nie zginął wśród pozostałych wątków.

Jeśli jednak jesteście za zbiorczym tematem dla wszystkich użytkowników, to nie ma problemu. Warto to przedyskutować.

Pn, 04 Luty 2019, 16:59:51
1
Odp: Nowy nabytek zakupowy Nowe forum, które zamierzam męczyć zakupami wariantowymi :P

Pn, 04 Luty 2019, 17:55:58
1
Odp: Zdjecia calych kolekcji Jak wyżej.

Jak będę chciał pokazać swoją kolekcję (a może będę, choć nie jest zbyt zróżnicowana i w większości zawiera starocie), to założę osobny wątek. Tematów o wszystkim, gdzie każdy wrzuca co innego i o czym innym gada nie trawię. Poza tym z reguły jest tak, że niektóre kolekcje są dla mnie interesujące, a inne nie są i wolę oglądać tylko te pierwsze, a nie wszystko wrzucone do jednego wora.

Cytuj
Na gildii wszytko było w jednym temacie i to działało.
Co nie znaczy, że inne rozwiązanie nie może działać lepiej.
Cytuj
. Dodatkowo myślę że możliwość zakładania tematów z własnymi kolekcjami wygeneruje w efekcie mnóstwo martwych wątków

Tak jak tutaj?  http://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje

Sprawdziliśmy to w praktyce przez ostatnie 10 lat (tyle, że na kolekcjach filmowych) i działało bardzo dobrze. Na forach gdzie tego nie ma do tematów zbiorczych praktycznie nie zaglądam. Ale to powinna być indywidualna decyzja - jak ktoś woli wrzucać swoje fotki do wspólnego wora - jego wola, jak ktoś nie lubi i woli własny temat - też powinien mieć taką opcję.


Pn, 04 Luty 2019, 21:42:46
1
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
Pytanie co dalej? Tom zakończony cilffhangerem więc głupio byłoby nie wydać kontynuacji. Ktoś się orientuje co jest w następnej kolejności?
Wiele razy już o tym wspominałem, ale że nowe forum to się powtórzę.
-> X-Men: Emperor Vulcan (#1-5)
-> X-Men: Kingbreaker (#1-4)

Pn, 04 Luty 2019, 22:41:17
1
Odp: Nowy nabytek zakupowy mam i ja!


Wt, 05 Luty 2019, 13:25:12
1