Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: 1 ... 36 37 [38]
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Zbigniew Kasprzak W wywiadzie od 16:10 jest mowa o wydaniu antologii Zbigniew Kasprzaka:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=QeFw5w35y4I&feature=emb_logo

Zawatośc to komiksy sf czyli Atlantyda 1 i 2, Bogowie 1 i 2, Zbuntowana i Gość z kosmosu, komiksy z Fantastyki, Eksponat AX, Format jak Relaxy. W planie komiksy historyczne autorstwa Zbigniew Kasprzaka.

Wt, 12 Maj 2020, 17:59:32
1
Odp: Mucha Comics Ja od Głębi odpadłem, bo nie widziałem co tam jest narysowane  :)
Cz, 14 Maj 2020, 11:02:12
1
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
To całe Livro to jakaś dobra księgarnia?  ???

Porządnie pakują?  8)

1. "Ch.j, d.pa i kamieni kupa" ;) No, ale Merlin to jeszcze gorsze dziadostwo, bo u nich nawet trudno kasę odzyskać.

2. "Teksaska masakra piłą mechaniczną" ;) Totalny "tumiwisizm" - byle co, byle jak... ;)

Pn, 22 Czerwiec 2020, 11:11:38
1
Odp: Daredevil PETER PARKER, THE SPECTACULAR SPIDERMAN 27-28; DAREDEVIL 219, 226-233; DAREDEVIL: THE MAN WITHOUT FEAR 1-5.

Czyli zawartość Daredevil by Frank Miller Omnibus Companion, bez Love and War.

Nd, 22 Listopad 2020, 22:29:17
1
Odp: Taurus Media Taurus przegrał kilka lat temu, kiedy przejadł hajs z czasów prosperity a w latach 2016-2017 Kuba udawał wielkiego biznesmena, bo zarobił parę groszy na ŻT i chodził pieprząc głupoty o jakiejś "bańce", która pęknie, więc oni wolą siedzieć na dupie i obserwować jak Egmont przeinwestuje.
A stało się zupełnie odwrotnie. Taktyka z ubiegłej dekady nie działa, myślą, że jak przetrzymają Image, to w końcu kupią licencję po niższej cenie. Co za chamstwo i brak odpowiedzialności, a my skończymy z niekompletną serią, gówno wartą, bo już ŻT wychodzą w kolorze i tylko czekać, aż Egmont kupi licencję na kolorową edycję i wyda w swoim formacie.

Nigdy nic nie kupię od Taurusa platfusa, a przynajmniej nie przed zakończeniem serii.

Pt, 08 Styczeń 2021, 15:40:06
1
Odp: Kurc Tego typu zagrywki, tak jak koledzy wspomnieli, świadczą jednak o klasie wydawcy lub jej niedostatkach. Mój odbiór jest w przypadku tego wydawnictwa dość spójny, np. dla zasady odpychało mnie to windowanie cen w ich sklepie, gdy coś stawało się trudno dostępne; wiadomo, że inne sklepy typu Gildia też tak robią, ale w sposób który nie powoduje, że czuję się kupując tam jak złowiony frajer. Inny zniechęcający przykład to gdy dali niedawno na FB do wyboru dwie okładki do Snowpiercera z zapytaniem którą dać na limitkę. Napisałem lekko ironicznie, że to super metoda, najpierw dać czytelnikom wybór co im się bardziej podoba, a potem zażądać za ten wariant sporo więcej pieniędzy, to mój post skasowali. Taka rezolutność zmieszana z cwaniactwem.
Robiąc zakupy staram się jednak nie zwracać zbyt dużej uwagi na takie rzeczy, mimo, że ich komiksy są relatywnie drogie, to jednak w większości je kupuję i doceniam wydawcę za działalność. Jednak kiedy brakuje mi czegoś do darmowej wysyłki, to wtedy chętniej dobijam do progu komiksami Studia Lain czy Ongrysa, właśnie za całokształt, kontakt z czytelnikami i klasę, nawet jeśli komiks niekoniecznie jest dla mnie.

Nd, 24 Styczeń 2021, 14:45:13
1