Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1] 2 3 ... 8
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Kapitan Marvel
To ja dorzucę coś od siebie.

A tak na marginesie śmieszą mnie ci wszyscy krzykacze co wrzeszczą naokoło że Cap. Marvel to sjw, propagana, feminizm, biali mężczyźni tętniący testosteronem to zło, a zaraz polecą do kina by się samemu przekonać i dadzą zarobić Disneyowi podbijając statystyki w box office. Ja nie dam zarobić tej nieciekawej jak dla mnie singielce z rudym kotem. Kompletnie mnie ta postać nie obchodzi. Trailery dla mnie to dno, kampania marketingowa nie przekonała mnie bym wybrał się na ten film. Wieje straszną nudą. A od tego wszystkiego tyle negatywnego szumu nagromadziło się na temat tej produkcji, aż chce mi się wymiotować. Jak słyszę Cap Marvel od Disneya to mam tylko negatywne odczucia i nic więcej. Całe szczęście, że drugi Cap Marvel z konkurencyjnego studia zapowiada się fenomenalnie. Już na starcie pierwszy trailer mnie kupił. Byle do kwietnia !

Cz, 21 Luty 2019, 20:53:25
1
Odp: Lista animacji DC/Marvel Wszystkie seriale powstały i nadal powstają jako forma promocji, czy to samych postaci, czy komiksów, czy, najczęściej, zabawek. Natomiast w zależności do jakich twórców dane zlecenie trafiało, powstawało z tego albo totalne słabiaki czy średniaki, albo coś ze smakiem. Tak właśnie było z Batmanem, który po prostu trafił na zapaleńców. Podobnie serial X-men zawdzięczamy zaciętości pani z Foxa, a do tego walce z niedużym budżetem. 65 odcinkowy Spider-man także cierpiał na podobne przypadłości, i aż dziw, że z obu seriali udało się aż tyle wycisnąć. Choć fakt, teraz jednak ogląda się to już znacznie ciężej...
sum41 Mega Spider-menowi daj szansę, ja jestem bodajże w 4 sezonie i naprawdę, fajnie się to ogląda, choć to z kategorii tych lekkich i nieco głupawych opowieści. Do ekipy można się przyzwyczaić, a sporo występów gościnnych podnosi atrakcyjność serialu.
A swoją drogą, wiele osób wspomina tu pajączka czy Batmana, a co sądzicie na temat seriali z Fantastyczną Czwórką czy Avengers? Było tego trochę.

Pn, 04 Marzec 2019, 08:01:46
1
Odp: Aliens vs Predator @carnivale co do wspomnianej klasyki to jeśli nie weźmiesz poprawki na to kiedy te komiksy były tworzone (czytaj lata 90) to można się przejechać na nich bardzo. Przerobiłem sporo komiksów z klasycznymi Aliens, to co nieraz scenarzyści wyprawiali i tworzyli w nich to teraz można łapać się za głowę. Czytam nieraz komentarze jak to ludzie chcą aby Scream zaczął wydawać Omnibusy z tych serii i myślę, że oni nie są świadomi tego na co się porywają.

Co do Aliens: Buntu i Dead Orbit (a także Aliens: Resistance i Aliens: Dust To Dust, bo jestem przekonany że będzie zapowiedź w swoim czasie) polecam zdecydowanie, sprawdzić, jest to spory powiew świeżości w tym uniwersum.

Śr, 06 Marzec 2019, 19:13:46
1
Odp: Kapitan Marvel Ja rozumiem, że tego tupu filmy robione są po to aby więcej kobiet udało się do kina i wydało pieniądze, tylko coś to nie działa.
Na Captain Marvel poszło 61% mężczyzn i 39% kobiet a na co poszło więcej kobiet niż mężczyzn, na Aquaman'a 52% kobiet i 48% mężczyzn.

Jeszcze koleś mówi ciekawą rzecz, że gdy posiadał sklep z komiksami, to żadna kobieta u niego nie kupowała Captain Marvel by Kelly Sue DeConnick z 2014.Śr, 13 Marzec 2019, 12:19:32
1
Odp: Kapitan Marvel Niedługo będziemy jedynym polskim forum komiksowym, którego temat o Captain Marvel będzie można śmiało połączyć z tematem światopoglądowym. Rozumiem że na Filmwebie to norma, ale sądziłem że jesteśmy lepsi od Filmwebu, bo to naprawdę niska poprzeczka do przeskoczenia.
Śr, 13 Marzec 2019, 12:39:05
1
Odp: Kapitan Marvel
Coś by w tym było Antari, gdyby nie to że BvS było wyczekiwane jako sukces, a Kapitan była gnojona za wypowiedzi aktorki i wiele środowisk liczyło, a nawet próbowało wywołać jej porażkę. Zupełnie inne klimaty krążyły wokół tych filmów przed premierą.

A Captain Marvel była wyczekiwana jako porażka? I to Twoim zdaniem usprawiedliwia domniemanie manipulacji i wdrożenie narzędzi sterowania wynikami? To jest żaden argument. Tak samo wiele środowisk przeciw Snyderowskich, przeciw trykociarskich (a jest całkiem liczna grupa fanów kina, którzy optują za usunięciem peleryn z kina) i ortodoksyjnych fanów Marvela chciało zgnoić BvS jeszcze przed premierą. A nawet wywołać jego porażkę finansową. Ale nikt nie zwalał na trolle, nikt nie antagonizował środowisk fanów nurtu SH, tak jak to zrobili w przypadku Kapitan Marvel. Obecnie wygląda to tak, że jeżeli film ci się nie podobał = jesteś hejterskim trollem. Jak oglądam takie filmiki jak poniżej to aż na wymioty mi się zbiera. PS. Nie trudno odgadnąć agendę tego pana po lewej na filmiku  ::)


Nd, 17 Marzec 2019, 11:06:51
1
Odp: Kapitan Marvel
Obecnie wygląda to tak, że jeżeli film ci się nie podobał = jesteś hejterskim trollem.

Heh, nie :) Gdyby ktoś napisał tylko, że "film mi się spodobał" i na tym by skończył wypowiedź to by było spoko. Ale w dzisiejszych czasach, nikt nie pisze że film się zwyczajnie nie podobał (czyli nie trafił w moje gusta), tylko stawia się w roli znawcy filmowego. I skoro główna kreakcja nie przypadła do gustu, to się nie pisze, że nie przypadła do gustu, tylko od razu wali z armaty, że takiego aktorskiego drewna ze świecą to poza drogą mleczną ciężko znaleźć. Humor nie podszedł? Nie, nie piszemy że humor nie trafił w moje poczucie humoru - piszemy, że scenarzyści one-linery kupili na ebay za 10 dolarów. Itd., itp. Krytykę filmową trzeba umieć, umieją ją robić nieliczni, większość plecie trzy po trzy ubierając w słowa własne projekcje.

Nd, 17 Marzec 2019, 19:02:39
1
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki Ray Fisher już nie powróci jako Cyborg w DCEU, a jego film zostaje anulowany. Mam trochę mieszane uczucia, ale z 2 strony może to i dobrze - Cyborg nie powinien być w JL od razu, zawsze mi pasował w składzie Tytanów.

https://wegotthiscovered.com/movies/ray-fisher-return-cyborg-solo-movie-happening/?fbclid=IwAR1OPhyFd3syLEvhoTAvLvceff2vKKa7la4jxXksv8GWlS4qd3-br2h2O_o

Nd, 17 Marzec 2019, 21:01:10
1
Odp: Daredevil Na październik tego roku jest planowana  taka oto edycja historii Millera

więcej informacji tutaj
https://www.cbr.com/frank-miller-daredevil-saga-box-set/

Wt, 26 Marzec 2019, 13:34:18
1
Odp: Aliens vs Predator Tak mi się dzisiaj przypomniał wspaniały komiks dostępny w sieci : warto przeczytać, nawet jesli już znamy :D


http://godxiliary.com/alienvspooh/Medium/

Wt, 26 Marzec 2019, 15:47:52
1