Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1] 2 3 ... 1192
Wiadomości Liczba polubień
kolekcja smutnego drona :D W ramach przeprowadzki na nowe forum nie mogłem sobie odmówić zaprezentowania mojej kolekcji. Komiksy są raczej poupychane gdzie popadnie bez żadnego systemu, z układaniem czekam na zakup trzeciego regału który w tym momencie jest już właściwie koniecznością. Wszystkie komiksy znajdujące się na półkach przeczytałem i zdecydowałem że zostają w mojej kolekcji, komiksy ze zdjęcia ze stołu dopiero czekają na swoją kolej.
Kolekcja ma około 5 lat, zbieranie zacząłem od kupienia watchmenów (aktualnie pożyczeni ;) ) ponieważ bardzo spodobał mi się film Snydera, potem jakoś poszło :P. Od ostatnich 2 lat jakieś 70 prc komiksów kupuje w oryginale, znacznie przyjemniej czyta mi się nie będąc zdanym na umiejętności tłumacza :P ,
Element kolekcji do którego mam największy sentyment to zdecydowanie komplet usagiego. Pierwsze tomy dostałem będąc jeszcze dzieckiem, i pomimo dłuższej przerwy z komiksami po tym okresie była to lektura która bardzo silnie ukształtowała mój gust.

Z chęcią odpowiem na pytania i podzielę się opinią o dowolnym komiksie ze zdjęć jeżeli ktoś ma taką potrzebę :)
Śr, 06 Luty 2019, 16:37:14
1
Odp: Grant Morrison Przeczytałem ,,Klausa" i jestem jednak rozczarowany. Piękne wydanie, złocone brzegi kart, no ślicznie. Ale gdyby nie kilkanaście kadrów, uznałbym ten zakup za całkowicie nietrafiony. Opowieść wigilijna w nowej odsłonie, bez Wigilii :) Otrzymujemy- niestety- kino familijne, dość banalny w sumie komiks dla dzieci i młodzieży młodszej. Zawiodłem się.
I mam pytanie do innych czytelników komiksu- gdy czarny charakter zmienia machinę tytułowego bohatera [nieudolnie próbuję uniknąć spojlera :D ], pojawia sie koło niej mnóstwo pikselozy. W oryginale też tak było? Jeśli tak, to zabieg artystowski Mory raczej psuje lekturę końcówki komiksu...

Pn, 11 Luty 2019, 13:21:58
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Komuś zaczęły spadać statystyki z wejść i się obudził z ręką w nocniku. Sklep gildii straci obroty z uwagi na zamknięcie forum, więc w końcu ktoś się opamiętał. Czysty biznes, niektórym nie zależy na forum, tylko na własnym interesie. Nie ma co panikować, faktycznie, jak pokazało życie, jest wiele lepszych miejsc niż porzucone forum gildii.
Wt, 12 Luty 2019, 18:48:57
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Krótko mówiąc - dla mnie teraz są mało wiarygodni. "Postaramy się niebawem przywrócić możliwość rejestracji i zaproponować takie zmiany by z forum korzystało się Wam przyjemniej." Czyli cholera wie co to będzie. Mogą sobie wymyślić np. abonament na korzystanie z forum. Logowanie przez FB. Cokolwiek. Mieli czas, zdecydowali się olać wszystkich i w zasadzie niczego nie wyjaśniać. Równie dobrze za parę miesięcy mogą stwierdzić, że jednak zmienili zdanie, bo okazaliśmy się niewdzięczni. Ja głosuję na nie. Może ktoś zrobi w tym wątku ankietę - wracać czy zostać? Bo jasne jest, że tutaj jednostkowe działania nie mają sensu.
Wt, 12 Luty 2019, 18:49:56
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Śmieszne to, przez ostatnie kilka dni forum gildii praktycznie nie istniało, wszyscy wypowiadali się tutaj. Widać ktoś spanikował bo zobaczył ze cyferki się nie zgadzają i jest turbo mały ruch na gildii a ludzie jakoś z mostów nie skaczą bo zamykają forum.
Ja sam jedynie przeglądałem forum gildii przez jakieś 2-3lata czerpiąc jedynie wiedzę na temat danych komiksów, nigdy się nie wypowiadając, ale widząc tak fajna inicjatywę z komikspec'em, już pierwszego dnia założyłem konto. Fajne jest to ze to forum robią ludzie z zapałem i pasja do swojego hobby, a nie przysłowiowe 'corpo' któremu nagle cyferki się nie zgadzają bo ruch zmalał na stronce i panicznie podejmuje ruchy reanimacyjne.

Ja zostaje tutaj.

Wt, 12 Luty 2019, 18:56:57
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
To nasze środowisko komiksowe jest tak głupie, że już dubluje samo siebie na okrążeniu.
Było sobie kiedyś jedno forum i wszyscy byli tam. Potem sporo osób walnęło focha i poszło najpierw w niebyt, a potem na Facebooka. Na tymże Facebooku założono sporą grupę, potem znowu był foch i ludzie uciekli do innej grupy. Następnie Gildia sfochowała i kazała "spieprzaj dziadu", bo zamknie, więc przenieśliśmy się na inne forum. I nagle Gildia twierdzi, że jednak nie, w sumie to jest spoko. I obecnie mamy dwie duże grupy na Facebooku i dwa fora. Burdel nad burdelami. Ja nie mam czasu wchodzić dziennie w cztery miejsca, bo może gdzieś pojawi się coś ciekawego. I nie mam też czasu czytać tego samego cztery razy, bo ktoś wrzuci dane info wszędzie gdzie się da. Ja potrzebuję jednego fajnego ekskluzywnego przybytku, gdzie mam wszystkie kurtyzany w jednym miejscu, a nie czterech dziadowskich burdeli, że tak sobie zażartuję.

koło medium dla dzieci cięzko zorganizować coś poważnie;D

Wt, 12 Luty 2019, 19:53:53
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Ja zostaje tutaj, wiecej sie dzieje, nowi uzytkownicy nowe posty i polowa to nie JanT 😀
Wt, 12 Luty 2019, 21:14:57
1
Odp: Kolekcja Spider-Mana Zamykamy temat, bo informacja o starcie kolekcji jest niepewna - nie ma co robić sobie nadziei i spekulować. Czas pokaże, czy trzeba będzie otworzyć znów wątek.
Śr, 13 Luty 2019, 23:04:26
1
Odp: Fantastyczne Światy na forum
Banery tematyczne mi nie wadzą.

Jak pojawią się reklamy środków na potencję, to... się obrażę  :P
czyli spersonalizowanych nie lubisz?;) Zostawmy decyzje właścicielowi;)

Pn, 18 Luty 2019, 20:03:15
1
Odp: Fantastyczne Światy na forum
czyli spersonalizowanych nie lubisz?;) Zostawmy decyzje właścicielowi;)
Nie sprawdzają się, ta powyżej jest chlubnym wyjątkiem :) 

Pn, 18 Luty 2019, 20:57:55
1