Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1] 2 3 ... 6
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Spider-Man Może w końcu byś przestał być takim egoistą, co?
Masa ludzi cieszy się z epiców ale Ty narzekasz.
Masa ludzi cieszy się z sagi Knightfall ale Ty narzekasz.
Masa ludzi CHCE ponownego wydania materiału z Semiców ale nie Ty
Bo Tobie się nie podoba więc wydawnictwo Egmont i TK mają robić jak się Tobie podoba, a nie jak masa czytelników by chciała.

Zdradzę Ci tajemnicę Bazyl - NIE JESTEŚ PĘPKIEM ŚWIATA.
NIE JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY więc żadne wydawnictwo nie będzie wydawało to co tylko Ty byś chciał tylko to na co jest popyt więc to czego chce WIĘCEJ czytelników.

So, 02 Lipiec 2022, 22:28:21
1
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics Widzę, że oprócz znawców strategii biznesowej wydawnictw komiksowych oraz ekspertów od technologii druku, na forum pojawiła się kolejna grupa - tym razem znawcy zachowania ludzi w trakcie kupowania prasy... Jeszcze czekamy, aż się uaktywnią typowi polscy eksperci - lekarze i budowlańcy (bo przecież na medycynie i budowlance zna się każdy...)
Śr, 20 Lipiec 2022, 10:31:29
1
Odp: Tom Taylor
No i to nie jest żadna normalność, tylko odstępstwo od niej. Normalnością jest parowanie się osobników z chromosomami XX i XY.
To nie jest normalność wg kogo? Wg ciebie? Wg nauczania Kościoła? Wg ideologii faszystowskich?
  Z dziecięcej o ile wogóle można mówić o jakiejś seksualności w tej, której biegał z sąsiadką trzymając się za ręce, na gejowską. Przecież po to zrobili szacher-macher z jego wiekiem, żeby się za bardzo jego orientacja z pedofilią nie skojarzyła przypadkiem. Ale oczywiście nie, nie to nie ma żadnego znaczenia dla fabuły to tam taki poboczny wątek.
Zmienił seksualność z dziecięcej, chociaż o takiej seksualności nie można mówić? To jakieś łapanie się prawą ręką za lewe ucho.
Czytałem run Tomasiego, faktycznie jak miał jakieś 10 lat biegał ze swoją sąsiadką, nijak z tego nie wynika, że był hetero. Jak biegałeś w tym wieku z dwoma kolegami to znaczy, że byłeś gejem-bigamistą?

Pt, 22 Lipiec 2022, 18:23:52
1
Odp: Tom Taylor
  W/g ogólnych zasad, którymi rządzą się ssaki będące podgrupą strunowców. Na biologii powinieneś o tym słyszeć.
Nie słyszałem. Zacytuj ten podręcznik biologii skoro jakiś stwierdza, że zachowania homoseksualne to nienormalność. Nalegam.

Zachowania homoseksualne występują wśród wielu gatunków zwierząt z różną intensywnością. Występują też wśród małp i również tych najbliżej spokrewnionych z człowiekiem. Biolodzy od dawna znają takie ich zachowania jak aktywność seksualna ze względu na przyjemność a nie na prokreację oraz liczne kontakty homoseksualne. Różnorodność jest wpisana w sam mechanizm ewolucji, bez niej nie byłoby dzisiejszej złożoności biologicznej Ziemi, w tym gatunku zwanego człowiekiem.

Podobnie homoseksualizmu jako czegoś "nienormalnego", nieprawidłowego, dewiacyjnego nie określa ani współczesna psychiatria, ani psychologia, ani medycyna. Homoseksualizm leczony jest wyłącznie w ortodoksyjnych katolickich klinikach, gdzie jedną z metod leczniczych jest modlitwa.

Stosunek do homoseksualizmu jako niezgodnego z naturą wynika z filozofii chrześcijańskiej. Tam natura rozumiana jest jako zamysł Boży. Jest to pochodna tradycji judaistycznych łączących seksualność z moralnością, wolą Boga i rygorystycznym systemem zakazów i nakazów seksualnych. Drugi nurt to współczesne ideologie faszystowsko-nacjonalistyczne traktujące wszelkie mniejszości jako anomalie i zagrożenie. Zgodnie z nimi mniejszości mają się podporządkować albo zostać zlikwidowane.

Pt, 22 Lipiec 2022, 19:26:44
1
Odp: Tom Taylor Widzę na specu bez zmian, jeszcze brakuje jakiegoś suma który wrzuci fake news o tym jak to się ten superman nie sprzedaje i zatoczyliśmy pełne koło xD.
Pt, 22 Lipiec 2022, 19:42:01
1
Odp: Batman Jak mi się nie podobają przykładowe plansze to nie kupuję komiksu. A skoro je zignorował , kupił i marudzi że brzydko to jak to nazwać.
So, 23 Lipiec 2022, 23:19:45
1
Odp: Batman
Ale Sorentio mi nie podeszła.
Ignorancie. Wyjaśniłem ci wyżej, że Sorrentino jest MĘŻCZYZNĄ.

Nd, 24 Lipiec 2022, 19:49:04
1
Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
Pytanko: czy uważacie że kolekcja trzyma właściwy poziom dobieranych historii? To już 30 tom a ja w sumie przeczytałem z zainteresowaniem może 2 tomy. W czasie wychodzenia WKKM duża część historii/wydarzeń układała się w jedną całość i jakoś tak bardziej mnie zainteresowały tamte wydarzenia a historie były przynajmniej do 60 numeru ciekawsze. Tutaj kolekcje kupuje a czytanie odkładam na święte nigdy - oczywiście wiadomo człowiek z wiekiem ma mniej czasu ale jak wy ocenianie te 30 tomów? Czy kolekcja spełnią wasze oczekiwanie co do prezentowanych historii DC? Chciałbym poznać wasze zdanie i dowiedzieć się czy nie jestem marudą 😉👍🏻

Z ciekawości - skąd wiesz, że historie są nieciekawe skoro przeczytanie odkładasz na święte nigdy?

Pt, 05 Sierpień 2022, 09:48:14
1
Odp: Sandman
Dosyć uważnie śledzę jego wywiady i nigdzie się z tym nie spotkałem


I dobra znalazłem i masz to w podcascie i to polskim
Więc panie Smyk najwidoczniej mało uważnie śledziłeś te wywiady skoro przegapiłeś info odnośnie kociej historii, a które chłopaki z podcastu jednak przytaczają.  I finalnie wątpię, aby Damian "Damex" Maksymowicz wyciągnął tą informację z kapelusza od tak sobie, bo jako redaktor DCManiaka publikuje sprawdzone informacje.

Jak przerabiasz masę rzeczy z pop-kulturalnych to jednak można się pogubić, co gdzie i jak zostało powiedziane, więc spokojnie mogło ci coś umknąć.

Pn, 22 Sierpień 2022, 20:12:47
1
Odp: Animowane filmy i seriale "Kyms", za film - jeśli ty i sympatyczna dama w materiale jesteście jego autorami - stawiam kciuka w górę. Prosto, ale ciekawie, no i tak po swojsku (że tak to ujmę) omówiona cała produkcja o ,,superzwierzakowych" bohaterach z DC. Osobiście oceniłem ją bardzo wysoko, raz za humor, dwa za dubbing, trzy: za ten głębszy przekaz tu obecny, który jak się chce i się z tej głębi wyciągnie, to momentalnie film robi się poruszający i strasznie ,,ciepły". Chętnie obejrzę tą animację jeszcze raz; być może za niedługo wybiorę się na kolejny seans (polecam projekcje kinowe w Dolby Atmos w sieciach Helios)... Padłem na pysk, oczywiście w pozytywnym znaczeniu, gdy pierwszy raz zobaczyłem postać
Spoiler: PokażUkryj
,,Kund-El", ojca Krypto... Z tą nazwą faktycznie trafili w scenariuszu.. no i w dubbingu 8)Swoją drogą, wracając do głównego tematu filmów i seriali animowanych: "Spoza Układu", zwłaszcza sezon 3 (dostępne na Disney+, któremu dziękujemy za nabycie "Hulu"), oglądacie forumowicze? Jestem na bieżąco... to jest dzylion pierdylionów razy lepsze od "Rick and Morty", który stracił formę w czwartym sezonie. "Spoza Układu" miażdży! Zwłaszcza swego rodzaju odrębnym mikroversum ,,Ściany" - kto ogląda, ten wie o co chodzi! Żądam dla "Ściany" osobnego serialu!  8)

Wt, 23 Sierpień 2022, 20:20:24
1