Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: 1 ... 83 84 [85]
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Kupki wstydu Są też osoby, które jeżdżą po świecie i gromadzą na kilogramy pamiątki po wyprawach. To się nazywa balans! :)
Cz, 14 Październik 2021, 21:10:47
2
Odp: Hellblazer od czego zacząć?? Ma ktoś spisaną listę zeszytów, które już u nas wyszły i jakie te zbiorcze pominęły? Pewnie będą jakieś luki.
W końcu mogę czytać od początku, bo widzę, że w pierwszym zbiorczym mam zeszyty 1-13 (oraz bonusowo 2 zeszyty Potwora z bagien). Fajnie.

Pt, 15 Październik 2021, 10:27:44
1
Odp: Kupki wstydu
Oraz Ci, których stać na podróże tylko na kartach komiksu  ;)
Wtedy ta podróż jest droższa niż normalna, bo komiksy są coraz droższe. :D Spotyka się dwóch typów:
- Co tam biedaku, stać cię tylko na podróż na Zanzibar, co? Na komisiki nie starcza, co, nie popłyniesz z Corto na Tasmanię, nie pojedziesz wozem z Klezmerami na wesele w w Odessie i nie weźmiesz udziału w wyprawie do Sarmatów z Asteriksem i musisz biedować na Zanzibarze? Nawet mi cię nie żal. :D

Pt, 15 Październik 2021, 11:47:35
5
Odp: Kupki wstydu Temat gniotów jest bardzo ważny i dobrze, że został poruszony. U siebie już go rozwiązałem. Najczęściej kupuje się potencjalne gnioty na wyprzedażach. Bo nagle jakaś super wyprzedaż, jakieś kody, bliki, goldeny i jest -48%. I kupujesz 60 komiksów, z których połowę naprawdę chciałeś przeczytać i drugie tyle nie wiadomo po co. I patrzysz potem na półkę po co ja ten album kupiłem? Nawet szkoda tych 25 złotych, bo w życiu po to nie będę miał ochoty sięgnąć. Jakoś od trzech lat mam totalnie wywalone na komiksy, których nie chcę choćby kosztowały po 10 zł np. na festiwalu w Łodzi na tej palecie na stoisku Centrali. W ogóle mnie nie ruszają wyprzedaże, chyba że są tam jakieś rzeczy, których jeszcze nie mam, a naprawdę chcę mieć. Choć tak naprawdę kupuję na bieżąco, więc faktycznie chyba nic na wyprzedaży nie kupiłem od kilku lat. Działa to też w drugą stronę. Jak chcę jakiś album z dawnych czasów i on kosztuje już trochę więcej, to będę marudził, że kosztuje 150, ale w końcu kupię, bo chcę przeczytać. Ale lepiej dać 150 za komiks, który chcesz niż 3 x 50 za rzeczy, które kupiłeś pod wpływem impulsu i nie ma szans, że je kiedykolwiek przeczytasz. Drugim momentem, kiedy łatwo kupić coś czego nie chcemy to brakująca kasa do darmowej wysyłki. Na Gildii robię tak od kilku już lat, że wolę dodać coś co bardzo chcę z premierą za 10 dni niż na byle co z dostępnością 24h byleby tylko szybko przyszło (teraz mi czeka zamówienie, bo dodałem Gideon Falls 6). Wyprzedaże i brakujący hajs do darmowej wysyłki to zuo. Kupuję jak najtaniej, ale tylko to co chcę. Niestety jak Thorgal z Libertago kosztuje 499 i chcę to również biorę, bo taniej nigdzie nie ma. Wszystko jest lepsze od wydawania kasy na byle co. Mam kilka rzeczy, które kiedyś sprzedam, bo kupiłem kilka lat temu nie wiadomo po co, głównie bo mi brakowało do darmowej wysyłki i mi jakoś nie pasują na półce. A lepiej wydać 8 zł na wysyłkę niż 35 na niepotrzebny album, co nie? :)
Pt, 15 Październik 2021, 13:01:41
1
Odp: Kończące się nakłady komiksów Chyba będzie też w tej nowej kolekcji Goscinny - Uderzo.
Pt, 15 Październik 2021, 22:55:06
2
Odp: Kultura Gniewu Przeczytałem Aldobrando. 200 stron za jednym zamachem ok 2h. Kolejna wariacja, nazwijmy go, mitu średniowiecznego z (tutaj bardzo) lekką domieszką fantasy na temat zwykłego, prostego człowieka, który jest w stanie wywrócić hierarchię panującą w królestwie na drugą stronę. Ale z pomysłem, kilkoma woltami i rozmowami o uczuciach, które mnie nie żenowały w trakcie lektury. Dodatkowo bardzo ładne rysunki i jeszcze lepsze kolory. Kolejne po Zygfrydzie i Korrigans bardzo dobre fantasy jakie ostatno czytałem, choć tutaj zdecydowanie wybija się wątek średniowieczny, magii jest tyle co kot napłakał. No właśnie - kot! Jest bardzo ważny w tej historii. :) Bardzo dobre narracyjnie, niektórzy mają ten dar opowiadania komiksem, a Gipi niewątpliwie jest w czołówce. Jest jedna rzecz, która mnie zastanawia, dajcie znać czy ktoś przeczytał to podyskutujemy. Bo nie wiem czy dobrze mi się wydaje. A gdybym to napisał, to jeśli mam rację, byłby to bardzo duży spoiler. Macie 1000 nieprzeczytanych komiksów? Wywalone, ten przyjdzie i od razu przeczytacie. Brać, nie zastanawiać się!
Pt, 15 Październik 2021, 23:33:31
7
Odp: Jason Czytałem tylko wydane w Polsce. Ranking:
1. Stój...
2. Gang Hemingwaya
3-4. Jak skasowałem Adolfa Hitlera i Pssst

Pn, 18 Październik 2021, 14:36:00
3
Odp: Metal Hurlant No, niestety. Okładka jest naprawdę brzydka.
Pn, 18 Październik 2021, 17:35:55
1
Odp: Kajko i Kokosz Szranki i konkury czyli drugi album to jeden z najlepszych tomów. Daj jeszcze szansę temu i dopiero potem można odpuścić.
Pn, 18 Październik 2021, 17:38:53
1
Odp: Egmont 2021
Ktoś czytał Blade Runner 2019? Dobry? Spodziewam się, że może być lepszy od ostatniego filmu ( takiego sobie ) więc może bym sprawdził?
Jak to taki sobie? :O Przecież ten film to jedna z najlepszych kontynuacji w historii amerykańskiego kina.

Wt, 19 Październik 2021, 04:23:27
10