Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 113
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Elemental Chyba pytanie zadane nie w tym miejscu, bo wspomniany tytuł to inne wydawnictwo.
Śr, 06 Luty 2019, 21:53:46
1
Odp: Egmont 2019
Jesli znow by cos niedokonczyli jak z N52 to dostaja odemnie srodkowy palec i koncze z polskimi wydaniami.
Tną na potęgę i to zarówno DC jak i Marvela. Szkoda, bo też mnie niektóre ich ruchy wkurzają (choć mogą być zrozumiałe, np. spowodowane niską sprzedażą). A że na dniach przeczytałem 6 GotG oraz 7 ANXM to po prostu brak Black Vortex odebrał zarówno przyjemność z czytania, a co ważniejsze wielkie braki w ciągłości fabularnej. Więc Black Vortex powinien się pojawić. A jak by się okazało, że komiks jest słaby, to najwyżej plułbym se w twarz, że znów kupiłem gniota :) [teraz czytam AXIS i pierwsze 3 zeszyty to jakaś maskara, myślałem, że już do końca będzie naparzanka między bohaterami, ale przeszło to od 4 zeszytu w miarę znośną historę, doczytam do końca i wyrobię sobie opinie czy komiks jest bardzo zły czy tylko zły :) ]

Cz, 07 Luty 2019, 12:13:19
1
Odp: Elemental
Dleczego ? Przecież Elemental planuje to wydać.
A widzisz! No to uświadomiłeś mi coś czego nie wiedziałem (musiałem przeoczyć info na ich FB). Dziękuję i przepraszam zatem za mój off-top.

Cz, 07 Luty 2019, 12:20:53
1
Odp: Komiksy IPN Pozostałe komiksy z IPN można znaleźć tutaj: https://ipn.gov.pl/pl/publikacje/komiksy

Choć niby komiks dziecięcy, ale strasznie mi się spodobała Wojenna odyseja Antka Srebrnego.I jestem bardzo zdziwiony, że w 2017 r. został wydany już 9 album, a ja go jeszcze nie mam...Obecnie na rynek została rzucona kolejna pozycja z rodziną Antka, a sama akcja dotyczy walk o niepodległość Polski. Pięknie wydany album (kreda, twarda okładka, ponad 150 stron), w bardzo przystępnej cenie.
Komiks zabawny, z fajnymi dialogami i często zaskakującymi zwrotami akcji.

Czego nie polecam z komiksów IPN... Monte Cassino. Scenariusz początkowo był ciekawy, ale potem opowiadana historia zaczyna dla mnie kuleć. Może wynika to z faktu nie aż tak dobrej znajomości historii czy może z przesycenia informacji zawartych w komiksie (nt. miejsca akcji, ilości postaci, dodatkowych informacji nt. formacji wojskowych wpisanych w kadry, etc.)? Kompozycja plansz oraz dymków i zastosowanego liternictwa jest dla mnie dziwna. Więc niestety całościowo męczyłem się przy czytaniu tej pozycji. Było aż tak strasznie, że nawet nie doczytałem do końca...

Cz, 07 Luty 2019, 12:38:05
1
Wydawnictwo Sol Invictus Kilka lat temu (bodajże w 2014 r.) na rynek wydawniczy weszło Wydawnictwo Sol Invictus.
Skupili się na wydawaniu komiksowych zeszytówek. Komiksy przez nich wydawane to zarówno polskie superhero, jak również rzeczy z dużą ilością akcji, fantasy z dużą dawką humoru, czy też w klimacie kryminalnego thrilleru.

Wydają takie tytuły jak:
  • Lis
  • Incognito: Niesamowity przypadek Pawła K.
  • Ani Chybi Magia
  • Zgroza
  • Exclamation
  • Dinomanta
Osobiście najbardziej przypadła mi do gustu seria Zgroza (brutalność i mrok), chociaż Ani Chybi Magia (humor), Lis, czy Incognito: Niesamowity przypadek Pawła K. (polscy superhero) też są bardzo dobrymi, równymi seriami.

Cz, 07 Luty 2019, 12:46:41
2
Odp: Egmont 2019
Inaczej to ujmę. Ja zmniejszenie Vertigo do jednego komiksu na miesiąc odczuwam znacznie. Jak już mówiłem to jest jedna z nielicznych linii wydawniczych którą kupuje regularnie.
I nadal będziesz kupował regularnie, tylko ze zmienioną częstotliwością.

Pn, 11 Luty 2019, 11:04:26
1
Odp: Bradl Komiks jest wydany w koprodukcji z Muzeum Powstania Warszawskiego, więc pewnie jest też w jakimś stopniu dotowany z budżetu państwa.

Osoby zainteresowane mogą sobie spojrzeć na FB na jakim etapie jest tworzony #4 (robią wszystko, by ukazał się ona na wiosnę 2019 r.) https://pl-pl.facebook.com/bradlwakcji/

Pn, 18 Luty 2019, 11:40:25
1
Odp: Egmont 2019
Vision to sama chętnie przytulę
Jestem!

Wt, 26 Luty 2019, 10:13:39
22
Odp: Tłumaczenia komiksów To jak nie ma czasu na korektę po to niech robi korektę przed.
Pt, 08 Marzec 2019, 21:37:39
1
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
Pytanie czy Gluta jest pracownikiem Ravelo, czy Egmontu?
Gluta to kot przecież...

Cz, 14 Marzec 2019, 14:45:34
1