Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 12
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Przywitaj się Witam wszystkich!
Jestem nowy na forum i mam nadzieję, że ze swoją aktywnością zawitam u was na dłużej (z natłoku obowiązków wcześniej różnie z tym bywało:)

 

Pn, 03 Sierpień 2020, 14:49:19
9
Odp: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni. Jak wcześniej ktoś napisał ciężko zdecydować czy brać w ciemno to wydanie czy też nie. Najlepiej poczekać aż do premiery i przekonać się czy naprawdę warto w to inwestować. Nie sądzę, że komiks ten sprzeda się zbyt szybko. Mimo tego że jest to Kirby, to Eternals nie mają w Polsce tak dużego zainteresowania jak inne serie i bez problemu będzie można zdobyć egzemplarz.

Co do samego wydania to na plus - Jack Kirby wymaga odpowiedniego traktowania, a jego dzieła najlepiej się prezentują w powiększonym wydaniu.

P.S witam wszystkich forumowiczów

Pn, 03 Sierpień 2020, 14:55:44
2
Odp: Egmont 2020 Jeżeli Egmont miałby coś wydać w serii Limited ze Spider-mana to mógłby wydać klasykę np. run Stana Lee lu Rogera Sterna. Jeśli już jest Kirby to czemu nie Lee?
Wt, 04 Sierpień 2020, 09:43:30
1
Odp: Batman Mnie również brakuje starego dobrego Batman - detektywa. Dlatego zawsze dla mnie run  Alan Grant/ Norman Breyfogle jest zawsze w topowej czołówce. Co do Snydera, to zaczął na prawdę dobrze (Mroczne odbicie - aż do Śmierć rodziny), ale zamiast trzymać się prostych, ale skutecznych środków, to zaczął eksperymentować i zaprowadził Batmana w rejony, do których ja już na pewno nie zajrzę. Poza tym bardzo irytująca jest dla mnie wszechobecność Jokera. Postać ta jest eskploatowana do granic możliwość. Dawniej zapowiedzi jego nadejścia były zwiastunem czegoś wyjątkowego, a teraz dla mnie jest to jedno wielkie meh...
Wt, 08 Wrzesień 2020, 08:13:35
3
Odp: Egmont 2021 Jeżeli Batman Cult ma rozpocząć serię Batman Classic od Egmontu to chciałby w niej widzieć na pewno:
Batman Venom, Strange apparations, Red Rain, Azrael Sword, Last Arkham, Hush, Batman vs Predator. Ogólnie brakuje mi Batmana gdzie jest solo, detektywem i bez wszechobecnego Jokera.

Cz, 05 Listopad 2020, 08:33:03
2
Odp: Mucha Comics I to mi się podoba. Mucha chyba zwęszyła potencjał jaki leży w tym co wydało TM-Semic i powoli to wydaje. Nie muszę być prorokiem żeby przewidzieć, że Spider- Man Buscemy się dobrze sprzeda i liczę na kolejne perełki. Nie spodziewałbym się całego runu SSM, ale jakby udało się jeszcze wydać zbiorczego SM Larsona, Batmany Breyfogla lub Punishera Bachalo lub Lee do większość z nas będzie wniebowzięta. Co do formatu komiksu to nie przeszkadza mi powiększony. Super by było jakby to był format standardowy, ale jeżeli ma to być ponad 600 stron to duzy jest to nawet wskazany (oby na papierze ofsetowym), gdyż lepiej się to czyta. Dla porównania AVP w formacie OHC od Screama czyta się rewelacyjnie, a rysunki bardzo wyraziste, zaś Animal Man daje po sobie odczuć brak dużego formatu.
Nd, 03 Styczeń 2021, 21:51:19
5
Odp: Mucha Comics Czytając wszsytkie posty na temat SSP chciałby wtrącić swoje 3 grosze:

kiedy SSP został zapowiedziany były same ochy i achy. Od początku było wiadomo w jakim zostanie wydanym formacie i można było się spodziewać, że cena będzie dość wysoka. Fakt, też nie jestem zadowolony z tego powodu, ale mimo to od początku wiedziałem, że ten komiks kupię i wcześniej sobie odłożyłem na to fundusze. Sytuacja na naszym rynku komiksowym niestety jest taka, że trzeba robić selekcję tego co chce się kupić w pierwszej kolejności. Inne tytuły albo w dobrej promocji, z drugiej ręki lub po prostu na wymianę z innymi kolekcjonerami.

Akurat SSP jest komiksem (przynajmniej dla mnie), który warto mieć w swojej kolekcji. To jest nie tylko sentyment za czasów TM-Semic, ale przede wszystkim kawał dobrego komiksu. Nie wiem jaki jest nakład, ale podejrzewam, że dość szybko zostanie wyprzedany (a jak pamiętam Mucha nie robi dodruków) i wtedy dopiero będzie płacz i lament nad jego ceną.
 

Pn, 30 Sierpień 2021, 10:15:07
8
Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 Dokładnie. Liczyłem, że będzie merytoryczna dyskusja na temat MFKiG, a zamiast tego jest słowna przepychanka na temat szczepień. Proszę was więc oto abyście swoje "rację" wygłaszali na forach, które są do tego stworzone a nie na tym.  Bo ja już wolę czytać wywody Bazyliszka na temat wyższości Hachette nad Egmontem i dublowaniu komiksów niż wasze "medyczne ekspertyzy"
Cz, 30 Wrzesień 2021, 08:16:41
4
Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie Ja mam dwa wrysy od Rosińskiego i jak będzie okazja to chętnie jeszcze wezmę kolejne. Ja nie mam problemu z tym, że niektórzy mają po 10 rysunków, bo to świadczy o ich determinacji, pasji i uwielbieniu do autora, a nie chciwości. Prawda jest taka, że na chwilę obecną trzeba włożyć trochę wysiłku, aby dostać odpowiedni rysunek/wpis.

A co do kwestii płacenia z rysunki, to też nie powinno być z tym zdziwienia. Na zachodnich konwentach jest to często praktykowane. Fakt, często są to nie małe kwoty, ale za to rysunek jest porządnej jakości. Dobrym przykładem jest John Higgins, który na MFKiG w 2019 normalnie rysował za kasę i nie żałuje wydanej 100 na świetnego Dredda, który teraz zdobi moją ścianę.

Śr, 06 Październik 2021, 11:50:41
4
Odp: Egmont 2021 Takie pytanie z innej beczki - czy Egmont planuje zrobić jakieś dodruki Bluberry?


Pn, 08 Listopad 2021, 10:41:08
1