Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 83
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Sugestie na temat forum Poruszyłem już ten temat na gildii, ale zapytam jeszcze raz tutaj - będziecie w jakiś sposób promować forum (np. na głównej Filmożerców)? Bo jeśli KOMIKSpec będzie działać ot tak sobie gdzieś tam z tyłu i nie będzie dopływu nowych użytkowników to może szybko skończyć się paliwo.
Wt, 05 Luty 2019, 10:36:12
1
Odp: Sugestie na temat forum No jak to kto - Mateusz/Marian, głównie chodzi mi o właścicieli tego forum.
Wt, 05 Luty 2019, 11:01:16
1
Odp: Batman
Akurat Snyder to najlepsze, co przytrafiło się współczesnemu Batmanowi.
Powiedz, że żartujesz. Z wszystkich współczesnych komiksów z Batmanem jakie czytałem gorsze od runu Snydera było tylko to co wcześniej wyczyniał Morrison a w N52 Layman w Detective Comics.

Śr, 13 Luty 2019, 22:27:07
1
Odp: Batman Do kategorii "zjadliwych" rzeczy po starcie N52 wrzuciłbym Mrocznego Rycerza Hurwitza, Batmana i Robina Tomasiego, Master Race Millera i run Kinga. Co do tego ostatniego to znam tylko to co wydano w Polsce i nie wiem jak z poziomem jest dalej. Bardzo dobrych rzeczy nie potrafię wskazać... chyba najlepszy z tych wszystkich był już Master Race, ale zakończenie mocno rozczarowuje.
Śr, 13 Luty 2019, 23:18:19
2
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! W tym całym ambarasie najbardziej mnie zastanawia dlaczego jednak postanowili nie zamykać forum. Bo w jakieś altruistyczne motywacje ciężko mi uwierzyć po tym co się tam działo przez ostatnie miesiące.
Cz, 14 Luty 2019, 09:35:18
1
Odp: Battle Angel Alita
Ja z lekturą czekam na całość, ale słyszałem, że to absolutna klasyka i must have, top 3 SF obok Akiry i Ghost in the Shell.

Bez przesady. Alita to tylko akcyjniak w realiach cyberpunku, od 3 tomu to praktycznie jedna wielka nawalanka gdzie główna bohaterka niczym w jakimś klasycznym sohounenie trafia na coraz silniejszych przeciwników i musi ich pokonać. Dopiero pod sam koniec pojawia się trochę jakichś głębszych egzystencjalnych przemyśleń. Zaznaczam jednak, że czytałem tylko pierwszą serię i nie wiem jak fabuła rozwija się w Last Order i Mars Chronicle.

Sądzę też, że wydanie w takiej hiper ekskluzywnej formie akurat tej mangi to gruba przesada bo tomów bardzo dużo a czym dalej tym coraz bardziej zaczyna autorowi upraszczać się kreska.

Śr, 20 Luty 2019, 11:09:27
2
Odp: Dark Horse
Frank Miller - XERXES
https://www.darkhorse.com/Books/18-204/Xerxes-The-Fall-of-the-House-of-Darius-and-the-Rise-of-Alexander-HC#prettyPhoto


Wspaniałe arty, szczególnie pod sam koniec. Dla mnie Miller mógłby przez cały komiks rysować krowę w różnych pozycjach a i tak bym to kupił :D

So, 09 Marzec 2019, 20:20:44
1
Odp: Egmont 2019
Przychylam. Nie wiem dlaczego Egmont nie uderza w ten TM-Semicowy sentyment częściej...  :(

Gdzieś mi się o uszy obiło, że w Egmoncie na dobór tytułów Marvela duży wpływ ma Kamil Śmiałkowski i Oskar Rogowski. Nie wiem jak ten pierwszy, ale ten drugi wiele razy dawał do zrozumienia, że nie lubi komiksów z lat 90-tych i w ogóle całej "Dark Age" :(. Z drugiej strony z DC też prawie nic nie wydają z tego okresu a tam selekcje przeprowadzają inni redaktorzy.

Pn, 11 Marzec 2019, 23:11:07
1
Odp: Hachette
Dragon Ball jest dla mnie niewiadomą, nie rozumiem jak to jeszcze u nas nie wychodzi, przecież to jest tak absolutny pewniak na naszym runku, że drugiego takiego ze świecą szukać. To jest u nas kult i na powiększony format skusiliby się nie tylko nowi nabywcy, ale też fani posiadający mangę w zmniejszonym.

Najlepiej sprzedające się mangi JPF w 2018 roku:
     1. Dragon Ball Super
     2. Jaco
     3. Battle Angel Alita
   (...)
W tym roku w czołówce sprzedaży dalej DBS, adaptacje kinówek oraz spin-off "Odrodzony jako Yamcha".

Podejrzewam, że w polskim oddziale Hachette nawet nie zdają sobie sprawy na jakiej żyle złota siedzą i jakim kultem jest u nas ta marka darzona.

Wt, 12 Marzec 2019, 15:30:25
2
Odp: Mucha Comics Pewnie masz rację. Ale w takim razie gratuluję im rozeznania rynku. Pereira i Wampiry to były u nas kompletne no name`y a westerny u każdego wydawcy sprzedają się dobrze (chociażby Undertaker u Taurusa czy Durango u Elementala).
Śr, 13 Marzec 2019, 15:37:17
1