Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 8
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
To nasze środowisko komiksowe jest tak głupie, że już dubluje samo siebie na okrążeniu.
Było sobie kiedyś jedno forum i wszyscy byli tam. Potem sporo osób walnęło focha i poszło najpierw w niebyt, a potem na Facebooka. Na tymże Facebooku założono sporą grupę, potem znowu był foch i ludzie uciekli do innej grupy. Następnie Gildia sfochowała i kazała "spieprzaj dziadu", bo zamknie, więc przenieśliśmy się na inne forum. I nagle Gildia twierdzi, że jednak nie, w sumie to jest spoko. I obecnie mamy dwie duże grupy na Facebooku i dwa fora. Burdel nad burdelami. Ja nie mam czasu wchodzić dziennie w cztery miejsca, bo może gdzieś pojawi się coś ciekawego. I nie mam też czasu czytać tego samego cztery razy, bo ktoś wrzuci dane info wszędzie gdzie się da. Ja potrzebuję jednego fajnego ekskluzywnego przybytku, gdzie mam wszystkie kurtyzany w jednym miejscu, a nie czterech dziadowskich burdeli, że tak sobie zażartuję.

koło medium dla dzieci cięzko zorganizować coś poważnie;D

Wt, 12 Luty 2019, 19:53:53
1
Odp: Daredevil Jestem po 5 tomie Daredevila od Egmontu (tak nie nadążam za wszystkim na już;)) i to dalej jeden z lepszych komiksów jakie ostatnio czytałem.
Śr, 13 Luty 2019, 10:08:33
1
Odp: Itachi - kolekcja

Chciałbym One Piece. Chciałbym Bleach. Tylko gdzie to trzymać? :)


Na mangę polecam pudełka po butach i piwnica,pawlacz, strych, kto co ma ;)

Śr, 13 Luty 2019, 18:04:13
1
Odp: Komiksy IPN Pochód zimowy 1918–1920. Epopeja 5 Dywizji Syberyjskiej
Tutaj też krótka recenzja zachęcająca do zakupu od właściciela Komisklandii;)

Cena 15zł za 64 strony. To mi się podoba i oby więcej;)

Cz, 14 Luty 2019, 18:24:11
2
Odp: Komiksy IPN Niech będzie. W takim razie odpowiada mi cena i wydanie Asteriksa i magazynu Star Wars;)
Cz, 14 Luty 2019, 19:06:52
1
Jakie wydania preferujecie Ja osobiście wolę taniej a więcej;)
Ale wiem, że tutaj wiele osób które lubią ładnie prezentujące się komiksy na półkach, do czego ja z kolei mało przykładam uwagi;)

So, 16 Luty 2019, 11:01:15
2
Odp: Asteriks i Obeliks Nadrabiam zaległości i o ile zwykłe albumy są genialne to te wychodzę "okolicznościowo" kompletnie mi nie podchodzą.Takiego Asteriks i Obeaks Rocznica Urodzin nie dałem rady wymęczyć na raz;)

So, 16 Luty 2019, 12:06:01
1
Odp: Fantastyczne Światy na forum hitem będzie reklama Gildii;D
Pn, 18 Luty 2019, 19:41:01
6
Odp: Fantastyczne Światy na forum
Banery tematyczne mi nie wadzą.

Jak pojawią się reklamy środków na potencję, to... się obrażę  :P
czyli spersonalizowanych nie lubisz?;) Zostawmy decyzje właścicielowi;)

Pn, 18 Luty 2019, 20:03:15
1
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
Ja z przyjemnością wszedłbym w polskie zeszytówki, nieważne czy przedruki, czy oryginalne treści, ale pod jednym warunkiem - maksymalnie dwutygodniowego cyklu. Wydział 7 ma 4 miesiące odstępu. 4 miesiące!!! KRL pewnie będzie robił zeszyt na rok.
Tak się nie da, moipaństwomili. Japończycy czy Amerykanie już dawno obliczyli jaki może być delay między zeszytami, żeby zaciekawić, uzależnić i nie pozwolić klientowi przerwać serii. Po 4 miesiącach to ja nie wiem nawet czy Wydział 7 był o policjantach czy o studentach i od razu skreśliłem go jako nieaktywny.
Nikt danych nie poda więc moje wnioski są takie, że najzwyczajniej w Świecie nie ma zapotrzebowania i rynku na takie rzeczy.

Nawet tygodniki opiniotwórcze już się sprzedają w ilości kilkudziesięciu tysięcy w skali kraju a co dopiero mówić o komiksach. Dla młodzieży nie jest to już atrakcyjne i papier w każdej wersji spada. Mają inne rozrywki. A ograniczony rynek do fanów powoduje, że mamy wydania zbiorcze, droższe dla osób starszych i już pracujących;) Bo nikt dzieciakowi o ile sam nie jest fanem komiksów 100zł na komiks o superbohaterach etc nie da(a i nie musi bo jak wcześniej młodzież nie czuje potrzeby aby takie coś kupić;))

W Polsce zapewne nie da się wyżyć z tworzenia z komiksów stąd i rzadziej wydawane skoro robi się to w ramach czasu wolnego, hobby czy jak to tam zwać;)

Wt, 19 Luty 2019, 16:55:21
1