Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1]
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Spider-Man
Cytuj
(..)
Cytuj
Ale jak bogata władczyni europejskiego kraju chce ci dać kilkadziesiąt tysięcy dolców, za pomoc w czymś dobrym, to nie wzięcie takiego podziękowania, to już zwykłe frajerstwo.
...w tamtych czasach nazywane bezinteresownością lub cnotą, które tak istotnie próbowano propagować wśród czytelników. W końcu sławne motto wuja Bena też można by wziąć za naiwność.

Różnica pomiędzy tamtymi czasami a tymi jest taka że ludzie byli źli, ale takie cechy jak bezinteresowność i cnota były szanowane przez niektórych i podziwiane,a teraz ludzie są źli a nawet ci co się uważają za dobrych  śmieją się z takich cech. Sam nie jestem jakimś Pisowcem czy czymś ale jeszcze z 20 lat temu wiara była uważana za standard w ludzkim życiu, a teraz jest uważana za zabobon z którego wszyscy drwią. Nawet wśród kinematografii zło dużo bardziej przemawia do nas niż dobro. Bardziej jaramy się jakimiś antagonistami ze skłonnościami psychopatycznymi niż dobrodusznymi bohaterami. Nie oceniam bo sam tak mam tylko chciałem zwrócić uwagę na fakt. W ostatnim czasie najgłośniejszymi filmami z uniwersum komiksowego były filmy "Joker" i "Ptaki Nocy: Fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn".  Wynika to też trochę ze zmęczenia materiału. W sensie superbohater postępuje szlachetnie wszystkim się zaczęło nudzić ale na pewno taki stan rzeczy ma wpływ na kolejne pokolenia i w pewnym stopniu kształtuje ludzki charakter.

Wt, 23 Czerwiec 2020, 10:52:39
1