Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: 1 [2] 3 4 ... 279
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Kolekcja Spider-Mana
Mam pytanie, czy jakby Kolekcja wystartowała to czy w Kolekcji ukażą się też te tomy z testu?
W przypadku WKKM tomy z testu były w kolekcji. W przypadku Conana także, w przypadku Transformers także, jak i w przypadku WKKDC.

Hm... myślę, że w przypadku tej kolekcji ich nie będzie.  :P

Pn, 03 Luty 2020, 18:11:29
1
Odp: Taurus Media
Pytanie czy to Image wogóle się sprzedaje dobrze.
No jakby się nie sprzedawało to NSC ani Mucha nie opierałaby by na tym swojego katalogu wydawniczego.

O tym Palcojadzie to ja tu przeczytałem ze dwa zdania na krzyż a ze wszystkiego co u nas wydane naprawdę pozytywne opinie mają tylko Invincible i Zabij albo Zgiń.
Palcojad jest bardzo ok. Nie jest tak dobry jak wspomniane przez ciebie tytuły, ale ma ciekawą koncepcję, wykorzystania motywów slashera, ze sporo dawką czarnego humoru. Może trochę za bardzo rozwleczona historia, lepiej by się sprawdziło jako maxi seria niż ongoing.

A ile tomów ŻT jesteśmy już do tytułu?
Brakuje "tylko" 5 tomów.

Wt, 04 Luty 2020, 10:45:19
1
Odp: Egmont 2020 @xanar odpowiadając na twoje pytanie, to wróciłem bo Ongrys zrobił tu ankietę, wiec chciałem zagłosować, na tytuły które podałem na FB, pewnie zostanę na trochę.

Natomiast dzięki blogowi DCManiak można mieć wgląd to jak prezentuje się wydanie Ptaków Nocy
Wt, 04 Luty 2020, 18:32:57
3
Odp: Egmont 2020
No ale przecież sam TK zapowiadał linię komiksów sprzed N52, w podwójnych tomach, na twardo, jak Marvel Classic :( I tą linią ma być jeden tom Ptaków Nocy i Hitman?
Zapowiedzi były na pierwsze półrocze. Te informacje, które podaje nie są bezpośrednio od Egmontu, tylko od osoby, która pisała wstęp do Ptaszyn, cała rozmowa jest na FB, można sobie sprawdzić.

Każdy też, zapomina, że poza regularnym miękko okładkowym DC, Egmont wydaje co miesiąc DC Deluxe, gdzie jest sporo komiksów z przed Nowym DC.

Przecież to oczywiste, że się nie sprzeda, zrobili błąd marketingowy powinny nazwać "Batman i Ptaki Nocy" :)
Zresztą ten film pewnie też się nie sprzeda.
Film zbiera bardzo przyzwoite recenzje, więc ja bym tak szybko go nie skreślał.

Teraz ciekawe czy wogóle ten tom się kończy jakoś sensownie
Kończy się sensownie.

Czyli drugiego nie będzie  :)
Wyjaśniłem, nie ma w zapowiedziach kolejnego tomu. Uprzedzę tych co mi wytkną, że jest na sierpień na amazonie. Patrząc po zawartości to jest tam przeskok kilkudziesięciu zeszytów do tego co dostaniemy, więc nie brałbym tego za pewniak.
Zresztą może być tak, że DC nie wydaje tego jako serii w zbiorczych.

Wt, 04 Luty 2020, 19:20:33
1
Odp: Egmont 2020 @Antari jak widzę w przypadku DC Deluxe włączyła ci się umiejętność liczenia, nie tak jak w przypadku Invincible  :o

Tak, DC Deluxe nie było przez cały 2019, co miesiąc, tylko przez ostatnie miesiąc. Tak, Ptaszyny są w innym formacie. Tylko, że nie bierzesz pod uwagę, że to będzie droższy komiks.
Naprawdę uważasz, że 2 miękko okładkowe, 1 DC Deluxe, 1 twardo okładkowy DC na miesiąc + okazyjnie Hex to jest najlepsze rozwiązanie wydawnicze? No chyba nie.
Rzeczywistość zweryfikowała to już przy większej serii DC Odrodzenia miesięcznie. Obecnie nawet żadna nowa komiksowa kolekcja nie startuje, a Marvel Komiks stoi pod znakiem zapytania. Naprawdę uważasz, że przy obecnym urodzaju komiksów wydawca powinien dowalić jeszcze więcej, żebyśmy się tym udławili? Co ja będę dyskutował ty wiesz lepiej od wydawcy.

Śr, 05 Luty 2020, 07:51:38
1
Odp: Egmont 2020 Wy tu martwicie się o zmianę formatu Harleen, a raczej na razie nie zapowiada się, aby była obwoluta, jak to jest w przypadku DC DELUXE.

So, 08 Luty 2020, 09:58:49
1
Odp: Egmont 2020
Nigdy nie miałem styczności z Hitmanem. Warto? Do czego można go porównać?
Myślę, że Hitman to taka wypadkowa ennisowskich Punishera i Constantine, ale też nie do końca. Jeśli lubisz komiksy Ennisa to zdecydowanie.
Mnie bardziej ciekawi to, ile w tym "Hitmanie" jest gościnnych występów innych bohaterów z DC? Bo na okładce widzę, że jest Batman.
Mało: Batman, Demon, Joker, Catwoman (bo większość akcji dzieje się w Gotham), Kyle Rayner (GL), Superman, są też wspólne one shoty z Lobo (wydała dawno temu Mandargora) oraz JLA. I jest też Sekcja 8 ;) Podejrzewam, jednak, że nie wszystkim podejdą rysunki Johna McCrea. I to może być większy problem niż występy gościnne.

So, 08 Luty 2020, 18:08:05
1
Odp: Sędzia Dredd
Czy komiksy z serii ABC Warriors to również uniwersum Dredda? 🤔
Nie wiem, chyba nie. Może to jeden z wymiarów, ale chyba nie ta sama ziemia. Z tych których jestem pewien to na pewno poza Sędzią Anderson w tym samym uniwersum jest Strontium Dog, Durham Red oraz Devlin Waugh (choć on jakby ma swoje uniwersum).

Nd, 09 Luty 2020, 19:53:35
1
Odp: The Punisher
Cela trochę mi nabruździła, bo inaczej opowiedziała o początkach, a przecież i w Essentialu i w Year One pokazano to inaczej.
Nic nie nabruździła. Seria Punisher MAX to nie jest główne uniwersum Marvela. Tylko cześć rzeczy została zretconowa przez innych twórców do głównego uniwersum.
Szkoda, że po Thunderbolts nie dali jego serii z Marvel Now. No i przydałoby się to czego nie wydał, albo nie zdążył wydać TM Semic. Wciąż nie wiem jak się skończyło Puerto Dulce. :)
Jak już o tym wspominasz, to seria Grega Rucki przed Thunderbolts, a później Edmondsona (po Thunderbolts) retconują jeszcze bardziej historię Franka i nie jest on już weteranem z Wietnamu. Więc takie Born, czy Pluton nie mają racji bytu w takiej formie jak je poznałeś w głównym uniwersum tym bardziej.

Pn, 10 Luty 2020, 10:34:58
1
Odp: New 52/Nowe DC Comics
Sorry za post pod postem, ale mam pytanie, więc muszę podbić wątek.
Otóż w "Rok zerowy: Tajemnicze miasto" Batman walczy z Red Hoodem, co wiadomo jak się skończyło. Z kolei w "Śmierci rodziny" Red Hood jest w ekipie Nietoperza. O co chodzi? Wyguglałem Red Hooda jako sprzymierzeńca Batmana, więc nie rozumiem tej zbieżności "imion".
Red Hood z "Roku Zerowego" to przyszły Joker. Jak doszło do tej przemiany masz w "Zabójczym Żarcie".
Red Hood z "Śmierci rodziny" to Jason Todd. Jason przyjął ten przydomek w "Batman: Pod kapturem", aby zemści się na Jokerze i Batmanie za swoją śmierć w "Śmierć w Rodzinie".  Oba komiksy ukazały się w WKKDC.

Pn, 10 Luty 2020, 23:42:59
3