Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.

Odp: Piłka Nożna Ukraina - Macedonia Północna 2:0

1
Odp: Piłka Nożna Takiego obrotu sprawy to sie nie spodziewałem. Pachniało sensacją ale jak widać piłka jest nieprzewidywalna :)
So, 19 Czerwiec 2021, 17:09:20
1
Odp: Piłka Nożna Przyznam szczerze że nie czytałem poprzednich postów, tylko patrzyłem czy już typujemy. Uważam ze powinnismy brać wyniki calego meczu łącznie z dogrywką.
So, 26 Czerwiec 2021, 15:56:26
1
Odp: Piłka Nożna Mimo ze mecz sie jeszcze nie skonczył to w najsmielszych myslach nie przewidziałbym takiego wyniku (3;5). Moj dzisiejszy wynik to typ kolegi bo sam nie byłem w stanie coś zaproponować. Dzieje sie :)
Pn, 28 Czerwiec 2021, 20:14:16
1
Odp: Piłka Nożna Panowie, olejmy to co bylo, jest jak jest, bawmy sie truniejem dalej. Dzisiejsze mecze to czysta przyjemnosc niezależnie od wyników.
Pn, 28 Czerwiec 2021, 22:51:49
3
Odp: Piłka Nożna Gratki dla zwyciezcy. Mam nadzieję ze spotkamy sie przy okazji kolejnej imprezy przynajmniej w tym samym składzie. Dla mnie wspaniała zabawa obstawianie wyników. Obstawiłem anglików, czy mi szkoda że przegrali - nie. Czy mnie cieszy zwyciestwo włochow - tez nie. Na podstawie poprzednich wyników wybrałem anglików. W ogole mnie nie interesuje kto zostanie mistrzem. Bawiłem sie przednio przez ten miesiac.
Pn, 12 Lipiec 2021, 00:06:19
2
Odp: Mucha Comics
Lafar, mistrzu, zamiast pisać na forum o teorii, nie lepiej iść do samej Muchy i im wnioski przedstawić, żeby cię do tej pracy przyjęli i byś się takim czymś zajmował?

Nie wiedziałem, że tacy eksperci są wśród nas co się marnują.

O ile dobrze pamietam to Lafar przerobił okładki Tomb Rider, takze mysle ze wie o czym mowi

Nd, 05 Wrzesień 2021, 19:29:45
1
To?
pomylilem pokia z lafar, sorry

Nd, 05 Wrzesień 2021, 20:27:13
1
Odp: Piłka Nożna Ja jestem pod wrażeniem gry naszego zespołu. Sądziłem że dostaniemy łomot. Po pierwszej połowie byłem pod wrażeniem gry Polaków. W drugiej troche siedli, głupie błędy, po ktorym wpadl gol. Nie wierzyłem że odrobimy straty ale walczyli do samego końca i efekty widzieliśmy. Mam nadzieje ze to nie był wypadek przy pracy i dalej bedziemy grac tak jak wczoraj. Nawet gdybyśmy przegrali 0:1 to i tak uwazam że mecz w naszym wykonaniu byl bardzo dobry. Takie 7-8/10