Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1]
Wiadomości Liczba polubień
Odp: manga Dragon Ball vs anime Tak,Kai to odświeżona wersja na cześć dwudziestolecia powstania DB.Zostało wyciętych,jak i dodanych sporo scen,a zabieg spowodował ten,że Kai jest bliższy mandze.
Możesz oglądać jak i tak samo pominąć DB przed DBZ/Kai,nie ma to za dużego wpływu na to,jak będziesz ogarniał  DBZ/Kai,ale przez to nie zobaczysz jak się poznali,zaprzyjażnili i razem stawiali czoła wrogom.
DB,szcególnie początkowe odnicki są dziecinne,postawione na humor,,dla młodszego widza,DB już dojrzalsze,póżniej zaczyna być lepiej,fajnie zrobione odcinki na turniejach,z Picollo.
Osobiście oglądałbym od poczatku,mimo,że początek może wydawać się trudny,to już sprawa indywidualna.
Filmy są odrębną kwestią co do anime,nijak mają się do tego, co sie dzieję w anime,tak jak by ich wcale nie było.Dzieją się na przestrzeni całego anime,są wplatane w różne okresy całej historii.
GT to kontynuacja DBZ,ale już nie autorstwa Akiry Toriyamy.Zreszto to się czuje,że to juz nie to samo.
Anime z powrotem trochę zdziecinniało,nie czuć już klimatu i ciężkości/dramatu Z-tki,moim zdaniem najsłabsza seria.Pn, 06 Styczeń 2020, 21:19:01
1
Odp: manga Dragon Ball vs anime Jako wielki fan DB,jako,że to co leciało w tv praktycznie wszystko obejrzałem,jak i 3 razy od DB do GT na kompie/telefonie,a także parę razy mange, tomy 1-42.To obejrzawszy ze 30 odcinków Super zaniechałem tej przyjemności.

Wt, 07 Styczeń 2020, 16:53:44
1