Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 16
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Grant Morrison A dlaczego Invisibles mieli by być ryzykowni dla Egmontu? Ja bardzo czekam na tą pozycję. A nie chcę kupować w oryginale, bo właśnie liczę na Egmont w tym zakresie. Kiedyś wydawało mi się, że Swamp Thing jest nie do wydania u nas, Miracleman też (lista dość długa), a się okazało, że się da.


Doom Patrol zaczyna się w miarę "normalnie", w sensie jak na możliwości Morrisona. Później zaczyna wdrażać swoje pomysły (jakieś nożyczki, obrazy itd. - bez wchodzenia w szczegóły :) ).
Zawsze trochę się obawiam komiksów Morrisona, ale w sumie z zestawu (All-star Superman, New X-Men, DP, JLA, Azyl) poddałem się tylko przy JLA. Nie mogłem tego zmęczyć. Więc, czekam na jego Invisibles czy Animal Mana.


Nd, 10 Luty 2019, 12:13:20
1
Odp: Itachi - kolekcja Szacunek.
Szczególnie zazdroszczę V jak vendetta. Ech miałem plan walczyć o taki wrys ale oczywiście słomiany zapał dał o sobie znać w kluczowym momencie.

Śr, 13 Luty 2019, 19:03:15
2
Odp: Vertigo DMZ zaraz ogłoszą. Właśnie idzie do mnie z bookdepository piąty tom, więc wydanie za chwilę tego po polsku jest pewne jak amen w pacierzu.
Cz, 14 Luty 2019, 18:29:34
1
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów Czasem ktoś pyta jak wygląda sprawa z bookdepository:
Komiksy przychodzą przeważnie pojedynczo (nawet jak zamawiamy większy zestaw) - nie jest to zasada, ale kilka razy miałem, że jednego dnia dochodziły do mnie 2-3 paczki z 1 zamówienia.
Paczka wygląda tak:po rozpakowaniu:jakimś cudem komiks jest cały.
Zamawiałem już tam 20-30 razy i zawsze było ok (czasem trzeba poczekać niemal miesiąc). Tym razem po raz pierwszy listonosz wpadł na pomysł wciśnięcia tego do skrzynki.

Wt, 19 Luty 2019, 16:37:22
1
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie Tylko po co skoro w ciągu kilku lat przy wsparciu radosnego towarzystwa zrobili wystarczającej ilości z Was tak skutecznie wodę z mózgu że płacicie w absurdalnie wysokich cenach i jeszcze się cieszycie - bo tam na jednym czy drugim portalu napisali że oni są najlepsi?

To kto się przyzna, że dał sobie zrobić wodę z mózgu i kupił coś u przebrzydłej konkurencji?

Pt, 29 Marzec 2019, 18:32:43
3
Odp: Dallas Barr Ja wziąłem w ciemno - nawet specjalnie nie szukałem żadnych ocen. Jakoś miałem zakodowane w głowie, że to klasyk i po prostu wypada znać.
Zaczyna się bardzo dobrze - od razu dużo się dzieje, jest intryga, jest dobry pomysł. Czyta się z zainteresowaniem i wcale nie jakoś szybko - chyba ze 2-3 wieczory mi zajęło.
Jednak im dalej w las, tym trochę gorzej. Czasami mam wrażenie, że niektóre komiksy są na siłę przeciągnięte i tutaj tak właśnie miałem. Pojawiają się kolejne intrygi. Zaczyna to przypominać jakiś serial, który czeka na jakiś sensowny koniec. I tutaj jestem rozczarowany - wiele przygód, zwrotów akcji, postaci a koniec jest taki trochę bez przytupu.
Nie znam książki, ale z tego co wiem, to poza początkiem akcja w komiksie zaczyna żyć swoim życiem. Więc nie powiem, czy lepiej czy gorzej niż w książce.
Na plus są na pewno rysunki, a szczególnie kolory. To się rzuca na pierwszy rzut oka.

Czy warte zakupu? Zależy czego się oczekuje. Ten komiks to takie sci-fi action. Scenariusz jest oparty bardziej na budowaniu intrygi, akcji, jej zwrotów itd. niż na rozwoju postaci. Sam główny bohater jest w sumie mało ciekawy i nie czuje się do niego ani sympatii ani niechęci. Po prostu robi to co musi, żeby przedłużyć sobie życie. Żadnych wielkich myśli od niego się nie usłyszy (przeczyta).

Wieczna wojna stoi u mnie wyżej w rankingu. Wolności nie czytałem.

Śr, 03 Kwiecień 2019, 11:14:56
3
Odp: Nowy nabytek zakupowy Dzisiejsza paczka z Gildii. Trochę zaryzykowałem, no ale może będzie dobrze.


Śr, 03 Kwiecień 2019, 18:35:01
1
Odp: Egmont 2019 Można czytać bez wcześniejszych historii. Najważniejsze fakty / originy postaci są opowiedziane albo w retrospekcjach albo w dialogach. Poczucia zagubienia na początku nie miałem. Im dalej w las tym więcej Morrisona i poczucie zagubienia się pojawia ale z powodu wyobraźni autora.
Cz, 04 Kwiecień 2019, 22:18:25
2
Odp: Kaganek oświaty do mas Ja koleżankę z pracy namówiłem na Sandmana.
Jest chyba na 7. tomie.
Próbowałem jeszcze pozostałych z biura namówić na Potwora, ale nie było chętnych.

Z córką czytaliśmy KiK i Supa strikers. Ale jakoś nie zapadło to jej w pamięć za bardzo. Przynajmniej nie ma tematu, żeby wrócić do tematu. Chociaż Miluś był chwilowym hitem.

So, 13 Kwiecień 2019, 19:33:22
1
Odp: Alan Moore
... erotyki ...
Bym powiedział, że to raczej porno niż erotyka. Tak uzupełniając trochę, bo komiks rzeczywiście jest znakomity.

Pn, 13 Maj 2019, 18:46:05
3