Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 6
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd Ha, też tak miałem! Potem odkryłem Multiversum, ATOM Comics i Bookdepository i wydarzenia zaczęły eskalować prawie tak szybko, jak po zamachu na Franciszka Ferdynanda w Sarajewie ;)
Pt, 08 Luty 2019, 22:40:01
1
Odp: Grant Morrison Jeśli chodzi o Azyl Arkham, to bez scenariusza ja właściwie zrozumiałem tylko, że rysunki są świetne. Potwierdzam, że wgląd w ogólny plan Morrisona bardzo pomaga w zrozumieniu, o co mu chodziło. Jeśli chodzi o Invisibles, to sam mam jedną z książek intwrpretacyjnych, ale szczerze mówiąc, ja komiks zrozumiałem zupełnie inaczej i tak jak daje ona wgląd w zamysł Granta, to wolę swoją interpretację :D (chociaż w wielu punktach nagle odkryłem, że dana scena ma jakiś sens) a Flex Mentallo w ogóle wydaje mi się być dość prostym w zrozumieniu dziełem, jak sobie powiesz "to jest diss na Strażników Moore'a" ;)
So, 09 Luty 2019, 23:50:34
1
Odp: Grant Morrison @Sad_drone Our Sentence is up jest bardzo w porządku, masz omówienie zeszyt po zeszycie. Mi osobiście przeszkadza, że jest w niej trochę za mało o polityce i poglądach politycznych Morrisona (przecież to komiks o anarchistach w końcu!) autor skupia się bardziej na hindiskiech filozofiach, jego koncepcji magii etc. Mimo wszystko mocno polecam, bo to jest odczytanie komiksu, do którego właściwie nie masz szans dojść na własną rękę.

@LordDisneyland no ja tak robię, warto znać jego historię z DP, ale według mnie koncepcja i celowość użycia tego bohatera przez Granta zmienia się na tyle, że powinno się czytać FM jako osobne dzieło.

Nd, 10 Luty 2019, 08:46:40
1
Odp: Wydział 7 Rany, gdzieś tutaj pojawiła się kwestia tego, że turucorp pisze agresywnie. Ja z kolei jestem pełen podziwu dla jego spokoju w konwersacji z dwoma tak oczywistymi trollami, którzy zdają się czytać co drugie słowo każdego posta innego niż ich własny.

Dodam tylko, że mi te dodatki bardzo się podobają, fajnie podkreślają klimat serii, czuć, że jesteśmy w jakimś większym uniwersum, a nie w próżni. Czekam z niecierpliwością na kolejne zeszyty i wciąż mocno kibicuję, żeby wszystko zaczęło się spinać finansowo.

Cz, 14 Luty 2019, 11:44:25
1
Odp: Wydział 7
Cytuj

Ja z kolei jestem pełen podziwu jak bardzo kocioł przygania garnkowi.

Przynajmniej przyznałeś, że nie jesteś bez winy.

Twoje cytowania z forum gildii robią średnie wrażenie, bo znajomość opinii paru anonimowych użytkowników nie zmieni faktu, że próbujesz dyskutować o komiksie, którego nie czytałeś. Co więcej, nawet nie miałeś w rękach.

Cytuj

Fabułę Larinae łyka się w jakiś kwadrans.

Zeszyt amerykański czytam w jakieś 12 minut,W7 wychodzi powyżej średniej (m. in. dzięki fajnym dodatkom).

Cytuj
A przypadkiem fabuła nie powinna takiego efektu wywoływać?

Pewnie że tak! I robi to bardzo dobrze, tak jak dodatki.

Nie wiem, może za młody jestem, ale rodzice zawsze mnie uczyli, żeby nie dyskutować o dziełach kultury, których się nie zna, bo świadczy to o złym wychowaniu, ignorancji i o jeszcze kilku niefajnych rzeczach.

Cz, 14 Luty 2019, 16:08:51
1
Odp: Timof Comics O, to ja mam jednak odwrotnie niż większość. Blankets to dla mnie fajna i całkiem wzruszająca obyczajówka, Habibi ma bardzo ciekawe zagrania jeśli chodzi o rysunek, ale mnie tragicznie wynudziło. Cieszę się, że poznałem ten komiks, ale bez żalu sprzedałem. Generalnie wolałbym, żeby Thompson ogarnął sobie jakiegoś dobrego scenarzystę, bo warsztatu jeśli chodzi o rysunek nie można mu odmówić.
Nd, 17 Luty 2019, 21:33:43
1
Odp: Jakie wydania preferujecie Dla mnie to wszystko mogłoby lecieć na miękko, nie ze względu na szczelność, bo różnica w cenie wcale nie jest tak duża, ale przede wszystkim ze względu na miejsce. Wyjątkiem oczywiście są jakieś wydania kolekcjonerskie, powiększone formaty, absoluty, omnibusy, etc.
Nd, 17 Luty 2019, 21:41:22
2
Odp: Bender - kolekcja Na wstępie: Jest to najfajniejsza, najbardziej różnorodna i najciekawsza kolekcja, jaką dotychczas dane mi było widzieć w Internecie, czapki z głów! Najbardziej chyba zazdroszczę tych czarno-białych albumów Blueberry'ego, niestety jakkolwiek bym tego nie próbował zrobić, przesyłka z Francji wychodzi strasznie drogo i trochę studzi mój zapał :/
Pn, 18 Luty 2019, 15:08:19
1
Odp: Kapitan Marvel Ktoś mi wytłumaczy Wasze zarzuty wobec filmu? Dla mnie trailery są całkiem ok, aktorka pasuje, fabuła tak samo przewidywalna jak w całym MCU. O co chodzi z tym powszechnym narzekaniem?
Pn, 18 Luty 2019, 18:07:54
1
Odp: Kapitan Marvel Ideologiczna wymowa filmu? W trailerach nic nie dostrzegłem, chodzi o to, że główną bohaterką jest kobieta? Co do sentymentu to pewnie się zgodzę, ale tak jak komiksowego Thora nie cierpię, tak "Ragnarok" uważam za topkę MCU. Tak samo z Dr. Strangem. Mimo wszystko chyba warto dać szansę. A co do wyglądu, to ja popieram "odładnianie" postaci komiksowych, bo jednak to medium ma na swoim koncie dużo złego jeśli chodzi o seksualizację kobiet i ich nierealne wymiary. Niech przynajmniej filmy to naprawią ;)
Pn, 18 Luty 2019, 18:26:30
2