Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 31
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Kolekcja Marveli bogiego ;) Jeśli dobrze pamiętam, to Mucha jako jeden ze swoich pierwszych komiksów wydała Elektrę Lives again. Nie wiem czy gdzieś ta historia się dubluje, jeżeli nie to dopisz do listy:)
Pt, 01 Marzec 2019, 16:21:09
1
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu Jako że kupuję wszystko co wychodzi w PL z X-menami, ostatnio odebrałem przesyłkę z Runaways t. 2. Komiks przekartkowałem i to co zobaczyłem mnie przeraziło. W zeszycie FCBD z X-men rysunki są ... no cóż. Jak mówi klasyk, co się zobaczyło, nie da się już odzobaczyć. Mam nadzieję że chociaż lektura tego tomu będzie w miarę przyjemna (jedynki nie czytałem).
So, 02 Marzec 2019, 12:20:36
1
Odp: Hachette DB to byłby hit. Dragon Ball Super i manga Jaco (z uniwersum DB) były najlepiej sprzedającymi się mangami w 2018 r. z wydawnictwa JPF. Zresztą, manga DB do dziś jest najlepiej sprzedającą się pozycją tego wydawnictwa w historii (kilkanaście lat temu była wydawana jako dwutygodnik!). Zobaczcie grupy na FB, różne fora i strony internetowe. DB ma w naszym kraju naprawdę wielu fanów. Ludzie robią sobie tatuaże z postaciami z DB, zbierają figurki, grają w karcianki, na Pyrkonie też jakiś panel jest poświęcony tej marce. Nie wierzę, że wydanie tej mangi w powiększonym formacie, z kolorami nie znalazłoby nabywców. Nie wiem tylko jak tam kwestie licencji, bo ponoć z Japończykami ciężko się porozumieć.
Cz, 14 Marzec 2019, 08:55:16
1
Odp: Hachette
niech będzie ale wolę coś innego bo to już wszystko czytałem;)
Mnie kolekcja DB się podoba, ale to X-men brałbym w pierwszej kolejności (a nie żadne pająki czy inne ustrojstwo:). Może kiedyś...

Cz, 14 Marzec 2019, 09:10:42
1
Odp: Hachette Pytanie... pewnie że X-men! Mutanci zjadają pająka na śniadanie.
Śr, 27 Marzec 2019, 22:29:16
1
Odp: Egmont 2019
Żadnych X-Men pod film  :'(

Przecież kolekcja ma być, więc blokują:)

Cz, 04 Kwiecień 2019, 08:42:17
2
Odp: Shout Box
Taka wojna o jeden komiks, który może mięć błędną cenę? O DC Odrodzenie takich nic nie wnoszących dysput nie prowadziliście, kiedy cena była wyższa, a to się w tym wypadku nie raz już powtórzyło.
Bo teraz za ilość postów można uzyskać bony w FŚ.

Nd, 07 Kwiecień 2019, 21:09:05
6
Odp: Nowe wydania posiadanych komiksów Spiff - sporo tego. Mnie w pamięci utwił jeden z użytkowników (chyba forum gildii), który kolekcjonował ... wszystkie wydania bodajże Asteriksa u Brytów (tzn. wszystkie wszystkie wydania - z całego świata). :) Generalnie jednak dupli w większości unikamy, ale mimo wszystko pojawiają się w naszych kolekcjach. Może zatem trochę racji jest w stwierdzeniu, że najlepiej się sprzedaje coś, co już czytelnik zna (i jest dobre).
Pn, 08 Kwiecień 2019, 22:08:16
1
Odp: Kolekcja Spider-Mana Mówcie (piszcie) co chcecie, ale brak chronologii to nieporozumienie. Nawet jeżeli kolekcja jest kierowana do osób niezaznajomionych z komiksami, to czytanie poszczególnych tomów w losowej kolejności to chybiony pomysł. Bo co, osoba taka zamówi prenumeratę i dokończenie historii z 1 tomu dostanie w 25? Rozumiem że pierwszy tom na zachętę mógł być poza kolejnością, ale równie dobrze mogli wybrać historię zamkniętą, spoza głównego nurtu. Transformers idzie po kolei, chociaż na początku są ramotki. I co? Jakoś się chyba sprzedaje. Ja tam w tą kolekcję nie wchodzę. Czekam na mutantów (akurat w tej kolekcji nawet brak chronologii bym przeżył, najwyżej zacznę czytać po 4 latach zbierania).
Śr, 10 Kwiecień 2019, 20:44:22
3
Odp: Wydawnictwa kontra kolekcje Dokładnie. Nie ma co porównywać DC do Marvela. DC w naszym kraju to praktycznie tylko Batman, natomiast Marvel to mutanci, Avengers czy pająk. I tak jestem zaskoczony, że Egmont tyle wydaje z DC, a kolekcja aż tyle przetrwała. Co do WKKM to nie się co dziwić jej zakończenia. Prenumeratorzy z czasem zaczeli odchodzić ( w końcu startowała ponad 6 lat temu). A napływ nowych czytelników oscylował pewnie w okolicach zera. Ci, co kupowali wyrywko (np. ja), to pewnie zbyt mały odsetek liczby czytelników. Do tego dochodzą problemy z dystrbucją. Co do tego co mowi pani z Hachette to co niby miała powiedzieć? Źle nam sie sprzedaje i kończymy? To nie to wydawnictwo aby taką politykę PR stosowało.
Pn, 13 Maj 2019, 08:53:29
5