Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 170
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów WONDER WOMAN #68 VAR ED Kaare Andrews:


Nie zbieram zeszytów, ale zawsze, kiedy widzę te małe dzieła sztuki (okładki), to nachodzi mnie chęć zakupu kilku(nastu). I to tylko dla tych okładek.
Zadbamy byś zaczął chęci zmieniać w czyn!  ;)

Pn, 04 Luty 2019, 16:31:19
2
Conan Przy nowym rozdaniu nie może zabraknąć wątku o naszym ulubionym barbarzyńcy. 8)
Jest genialna kolekcja z Hatchette; z nowym rokiem Marvel zaserwował relaunch dwóch głównych serii (Conan the Barbarian/Savage Sword of Conan); za moment rusza spinoff Belit; pojawiają się piękne warianty okładkowe; po cichu liczę, że również Egmont nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Będzie się działo!
Zachęcam do dzielenia się swoimi wrażeniami.
Proszę tylko nie mieszać tematu z odczuciami o jakości prenumeraty czy dostępności nowych tomów kolekcji - niech to będzie wałkowane w temacie o Hachette.

Pn, 04 Luty 2019, 21:36:42
2
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów Galactusa nigdy dość - MARVELS ANNOTATED #3 (OF 4) DELLOTTO VAR (Gabriele Dell'Otto):


Wt, 05 Luty 2019, 09:21:18
3
Odp: Szninkiel Ale, że jak? Rosiński i Van-Hamme odcięli się od kolorowej edycji? Swoją drogą nie pamiętam, ale kolory nałożyła Grażyna Kasprzak?
Tak czy inaczej - szkoda trochę, że tak legendarny tytuł jest pomijany przez Egmont w wznowieniach/upgrade'ach...
Mam orbitowy (near mint :) ) i pierwszy tom kolorowego (podpisany przez GR), ale godne, hc, bogate w dodatki wydanie łykałbym jak pelikan!
Komiks mojej młodości. Wtedy zapierał dech w piersi...

Śr, 06 Luty 2019, 14:27:38
1
Odp: Non Stop Comics Wczoraj po kieracie gdy za nowym Conanem wjechałem do empiku tradycyjnie przejrzałem sobie półki z egmontami, nsc etc.
W moje ręce wpadł rozfoliowany egzemplarz GHOST MONEY. Rety, ale to jest wydanie!!! Piękne, ceglaste, w europejskim formacie, z dodatkami, cyckami i ogólnie bardzo eleganckie. Dodatkowo po pozytywnej recenzji Pawła z Spoiler Included nie mogłem powstrzymać się od zamówienia. Już się cieszę!!!

Cz, 07 Luty 2019, 13:51:46
2
Odp: Kurc Fabuła Druuny to dość "odlotowe" SF, które w zasadzie sprowadza się do w miarę logicznego wpakowania bohaterki w kolejne sceny pornograficzne. Ale jak to jest narysowane!! :)

Wydawnictwo zapowiedziało na 2019 ostatni podwójny tom. Ale skoro seria jest w oryginale kontynuowana to liczę, że sięgną po nowe tytuły również. Ogólnie to Serpieriego nigdy dość. A artbook byłby spełnieniem moich mokrych snów ;)

Cz, 07 Luty 2019, 13:59:34
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Ooo, coraz więcej kobiet na pokładzie! :)

Sentyment sentymentem ale czas FG przeminął. Jak dla mnie oczywiście. Tu jest mi bardzo dobrze i nawet potężne archiwum FG nie jest już wabikiem. Zwłaszcza po długich miesiącach ignorowania.

#tuzostajemy :)

Śr, 13 Luty 2019, 09:05:39
4
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów Fajnie ale dla mnie to naprawdę bez znaczenia wszystko. Liczy się efekt końcowy.
Moim zdaniem nikomu i niczemu nie ujmuje sztuka cyfrowa czy jej mariaż z tradycyjnymi technikami.
W obu przypadkach to artyści tyle, że stosują różne narzędzia/techniki.

Słabiej w przypadku plagiatów czy dosłownie akcji typu kopiuj-wklej ale to już inna sprawa...

Cz, 14 Luty 2019, 11:13:40
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Moim zdaniem (oczywiście szanuję jak ktoś ma na to ochotę) - nie ma co roztrząsać. Mleko się wylało!
Jest nowe, fajne i przyjazne, niezależne forum - nie patrzmy wstecz!
Najważniejsi są ludzie, a nie domena. A tu nie brakuje już zdaje się nikogo (może jeszcze wydawców trzeba poinformować i tyle).
"Było-minęło".

Cz, 14 Luty 2019, 12:47:49
3
Odp: Egmont 2019 Ja w dwóch kwestiach:
1. urywanie Rebirth: a tyle było peanów TK na temat ekskluzywnej umowy z DC..... żal.

2.1. kontakt z fandomem/PR: najsmutniejsze jest to, że na większości stołków w redakcji (tak można wnioskować z stopek w każdym wydaniu) TK poobsadzał całą starą gwardię z Magii i Miecza (ogólnie nawet polskiego fandomu szeroko rozumianej fantastyki lat 80 i początku 90), a ekipa tak się rozkorporaciła, że zapominają o nas, na dole drabinki, skąd sami w większości się wywodzą....żal.

2.2. duże korpo, a PR: może "centrala" o tym decyduje, a nie polski oddział...

Cz, 14 Luty 2019, 14:00:55
3