Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Scream Comics
Wie ktoś może, czy Świat Edeny limitka od zwykłego wydania różni się czymś więcej oprócz etui i pudełka ? Chodzi mi o sam komiks - są jakieś różnice? Dodatki, barwienie grzbietu? Bo okładka widzę, że jest identyczna.
Okładki są różne, w etui jest bez napisów. Napisy są na etui. Środek ten sam.
O barwieniu nie wiem.

Pt, 15 Luty 2019, 18:51:34
1
Odp: Celuloza
Gdyby ktoś nie zauważył, za FB Wydawcy

Cytuj
Musimy Was bardzo przeprosić, niestety w albumie "Rodzice swoich dzieci/Dzieci swoich rodziców" pojawił się błąd drukarski w komiksie z rysunkami Mikołaja Ratki. Mianowicie na wielu stronach brakuje wstawek narracyjnych pomiędzy kadrami, jeszcze dziś przygotujemy tekstową erratę, która będzie dostępna, tutaj na fanpejdżu oraz dokładana do egzemplarzy. Wszystkich, który zakupili komiks na Złotych Kurczakach, prosimy o kontakt na priva, to wyślemy tekstową erratę pocztą.Jeszcze raz bardzo przepraszamy.
Cytuj
Przygotowaliśmy erratę w formie naklejek, które wkleimy do wszystkich niesprzedanych egzemplarzy albumu "Rodzice swoich dzieci/Dzieci swoich rodziców". Każdemu, kto zakupił komiks podczas Złote Kurczaki 6 wyślemy te naklejki pocztą (do samodzielnego wklejenia w komiks) więc prosimy o kontakt na priva. Erraty będą też do odbioru podczas imprez komiksowych (najbliższa, na którą się wybieramy to 8. Krakowski Festiwal Komiksu). Możemy także przesłać tę erratę mailem, jeśli ktoś tak woli. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy za tę wtopę.

So, 23 Luty 2019, 11:33:14
1
Odp: Conan Uspokajam, tak ma być, w oryginale też nie ma.

Potwierdzenie: http://classiccomics.org/thread/19/annotated-savage-sword-conan?page=58

Pt, 22 Marzec 2019, 13:13:01
1
Odp: Kolekcja Spider-Mana Zamiast o chronologię walczcie o numerację.

Nasz oddział dostaje pewnie materiały w tej kolejności co zachodni.
Zamiast zachować chronologiczną numerację wprowadza własną po kolei.

Może robią to bo wiedzą że będą chcieli rezygnować z dubli. Na tym etapie nie wiedzą jeszcze co się zdubluje więc wybrali najprostsze rozwiązanie.

Wybór pomiędzy dublami, a brakiem numeracji chronologicznej. Gdyby poczekali na zakończenie kolekcji w innych krajach byłoby łatwiej, ale polscy fani nie chcą czekać :)

Śr, 10 Kwiecień 2019, 22:57:20
1
Odp: Egmont 2019 <trzymam>
Trzeba być wyrozumiałym. Nie licz na zrozumienie. Wiemy, że chciałaś pomóc.

Cz, 02 Maj 2019, 11:00:39
3
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze @Małpisyn, zapomniałeś napisać że pierwotna data wydania to maj... 2018. Mamy maj 2019 czyli rok opóźnienia. Oznacza to, że osoby które na początku zbiórki wpłaciły pieniądze czekają ponad rok na jego wydanie. Czy znana jest Ci data jego wydania? Piszesz, że "muszą zebrać dodatkowych kilka złotych" Napisz proszę o jaką kwotę chodzi?
Wt, 28 Maj 2019, 20:00:34
1
Odp: Wady fabryczne komiksów Tak jak napisał JanT to jest jeden z częściej zauważanych błędów drukarskich. I to że wystąpił, nie oznacza że nakład jest wadliwy. Nie ma sensu sprawdzać swojego egz. To może pojawić się w każdej szytej książce. Zwykle dotyczy 8 lub 16 stron, bo na tyle składa się arkusz drukarski w zależności od rozmiaru książki i maszyn.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sk%C5%82adka_(poligrafia)

Wt, 25 Czerwiec 2019, 21:09:12
1
Odp: roble - kolekcja
Piękny zbiór!
A ja wciąż nie wiem czy wchodzić w INVINCIBLE ..?...? 🤔
Bierz póki jest, podziękujesz później, że nie musiałeś przepłacać ;)
Nie przepadam za Kirkmanem, ale to bardzo dobry komiks.
Do pierwszego zwrotu akcji jest zwyczajnie, a potem jest wspaniale.


Nd, 21 Lipiec 2019, 15:06:35
2
Odp: JPF @pokia zastanów się zanim napiszesz. Wydawnictwo straciłoby klienta po pierwszym tomie, gdyby kupił wprowadzony w błąd.
Problem jest gdzie indziej, coraz więcej amatorów pcha się do komiksów ;)
Pozostali wiedzą czego się spodziewać po tym wydaniu.
Przy okazji, kolorowe strony które być może znasz ze starego wydania JPF mają się do kolorowej wersji amerykańskiej jak pięść do oka. Kolorowanie jest paskudne. Bez znaczenia, że kolorystę pobłogosławił autor. Dlatego dobrze, że dostaniemy wydanie cz-b.

So, 07 Wrzesień 2019, 17:37:30
3
Odp: Egmont.pl @glutamiluta
Czy składając zamówienie na towar częściowo dostępny, a częściowo w przedsprzedaży może dojść do sytuacji że ten pierwszy się.wyprzeda przed premierą drugiego i go nie otrzymam? Mówiąc inaczej, czy zabezpieczacie w systemie towar dla zamawiających. Wydaje mi się że nie, ale wolę się upewnić.

Pn, 21 Październik 2019, 19:34:34
1