Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1]
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów Świetny jest ten ostatni wariant Artgerma. Szkoda, że to koniec jego runu Catwoman.
So, 15 Czerwiec 2019, 10:30:48
1
Odp: Noworoczne postanowienia Moje postanowienie to kupować mniej, a za to czytać więcej. Obecnie już takie mi się zaległości porobiły, że nie wiem kiedy to przeczytam. Ostatnie miesiące to praktycznie w ogóle nie miałem czasu na czytanie, a kupowałem ilości komiksów takie jak zwykle, czyli delikatnie mówiąc duże. Zbliżamy się do końca sezonu NFL, pozostały jedynie playoffy i Superbowl. Z jednej strony jest mi smutno, że sezon tak szybko zleciał, ale za to przynajmniej zyskam niedzielne wieczory na nadganianie zaległości.
Pn, 30 Grudzień 2019, 15:27:46
3
Odp: Stranger Things
Po prostu, wydaje się to odmienne, dla mnie dziwne, jak w zajawce do 4 serii produkcji wykreowano Hoppera. Kto, jak i dla jakich celów odnalazł byłego szefa policji w Hawkins? I dlaczego jest on traktowany jak jeniec bądź niewolnik, i czemu akurat... Europa.

Od kiedy Syberia leży w Europie? Coś chyba jednak mało uważnie oglądałeś ;) Przecież to ewidentnie tereny ZSRR. Nie wie co w tym takiego dziwnego i niezwykłego - przecież właśnie ze sceny po napisach końcowych ostatniego odcinka wynikało jasno, że w takie miejsce Hopper trafił. Już bardziej dosadnie się tego chyba pokazać nie dało. A traktowany jest jak jeniec dlatego, że nim jest - w serialu mamy przecież czasy zimnej wojny.

Pn, 17 Luty 2020, 11:48:52
4
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów Mam ten sam problem. Też czekałem do ostatniej chwili, a wychodzi na to, że będzie trzeba zamawiać w ciemno. Pewnie wezmę Artgerma, Lee i Dell'Otto na początek.
Pn, 24 Luty 2020, 15:47:12
1