Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: 1 [2] 3 4 ... 14
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Mucha Comics
No i wrzucili na FB okładkę New X-Men ;)

https://www.facebook.com/MuchaComics/photos/a.528742223869693/2104657886278111/?type=3&theater
Liczę na wydanie Ultimate Collection. Mucha ostatnio weszła w podwójne wydania, więc jak najbardziej realne są takie grubaski. - https://en.wikipedia.org/wiki/New_X-Men_(2001_series)#Collected_editions

Pn, 01 Kwiecień 2019, 14:34:01
1
Odp: Non Stop Comics
Czego chcieć więcej?
Może więcej potworów  ;)

Ja też kupię, ale jakoś bardzo nie jaram się tą serią. I raczej zrobię tak, że po zakupie pierwszego tomu wezmę się za jego czytanie i dopiero wtedy podejmę decyzję czy brać resztę.

Śr, 03 Kwiecień 2019, 13:29:57
2
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
Nowa Granica - ta to dopiero miała brzydką kreskę.
@Bazyliszku, już chyba wszyscy znają Twoją awersję do Cooke'a, tak więc nie musisz tego tak często podkreślać.

Jak dla mnie Nowa granica to jeden z najbardziej klimatycznych komiksów, jakie dane mi było przeczytać. Cooke w wspaniały sposób oddał hołd wszystkim bohaterom i twórcom ze Złotej i Srebrnej Ery komiksów. Spójrzcie jeszcze raz na żołnierza skaczącego w paszczę dinozaura, epicki kadr ze wszystkimi bohaterami na statku, sekwencję kadrów ze zmieniającym się Marsjańskim Łowcą , czy strój Batmana, który zmienia się wraz z upływem czasu. Nie wiem jak to wygląda w kolekcji na kredowym papierze, ale w wydaniu Egmontu na offsecie to po prostu graficzna (a także fabularna) perełka.

P.S.
Sale'a też nie lubię.
O tym też wszyscy wiedzą  ;)

Cz, 04 Kwiecień 2019, 08:04:11
5
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
Rabat lojalnościowy nie działa na wyprzedaże i promocje.
Jest dokładnie tak jak piszesz
Wycinek z Regulaminu:
"4.4 Rabat cenowy nie łączy się z żadnymi promocjami organizowanymi w przez Organizatora.

Rabat nie obejmuje pozycji oznaczonych jako wyprzedaż, np Wyprzedaż.

Rabat nie obejmuje pozycji oznaczonych jako promocja, np Promocja."

Edit. @xanar mnie uprzedził  >:(

Cz, 04 Kwiecień 2019, 08:34:43
1
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019



Taka ohydna okładka  :o aż strach pomyśleć co jest w środku

Cz, 04 Kwiecień 2019, 09:46:58
1
Odp: Kolekcja Spider-Mana
o tym Maximum Carnage już tyle opinii słyszałem. Co jest temat TM-Semica i Spidera to ta historia się pojawia. W końcu się uda przeczytać i samemu ocenić
Ja MC oceniam jako to czym faktycznie jest: zwykła naparzanka bez jakichś emocji. Oczywiście na siłę wrzuconych mnóstwo postaci zarówno z jednej, jak i drugiej strony i rozwleczone to wszystko na siłę. Standardowy marvelowy event - do przeczytania i zapomnienia.

Ale oczywiście wydanie kolekcyjne w twardej oprawie zakupię  ;D

Pt, 05 Kwiecień 2019, 11:13:17
2
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela Faktycznie kolekcje tematyczne zdecydowanie bardziej do mnie przemawiają. Fajnie widzieć taki komplet Conana czy Transformers. A Spidera biorę w prenumeracie, nawet pomimo kilku dubli.
Pn, 08 Kwiecień 2019, 10:22:36
1
Odp: Mucha Comics
Cage mnie rozczarował, ludzie chwalą klimat ale scenariusz jest mocno przeciętny.
Zgadzam się w zupełności. Moja krótka opinia na temat tego komiksu:
Cytuj
Cage MAX. Jak ktoś już stwierdził na tym forum nie wszystko z serii MAX jest dobre i Cage jest tego idealnym przykładem. Nudna opowieść, z ogranymi schematami i nijakim bohaterem. Zdecydowanie wolę Cage'a w wykonaniu Bendisa jako lidera zdelegalizowanej grupy bohaterów, niż w wykonaniu Azzarello jako zgorzkniałego outsidera. Nawet świetne rysunki Corbena (z którym miałem styczność po raz pierwszy) nie ratują tego komiksu, którego fabuła jest ulotna i nie zapada na długo w pamięci.

Śr, 10 Kwiecień 2019, 08:17:36
1
Odp: Bo chodzi o to, żeby plusy nie przesłaniały nam minusów - sezon drugi Marzec za pasem, a u mnie luty ciągle nie podsumowany. No to lecimy z lutowymi lekturami.

Lektury: Hercules (SBM), Wojów trzech (SBM, drugie czytanie), Cloak i Dagger (SBM), Zabij albo zgiń t. 1-4 (NSC), JLA: Rok pierwszy cz. 1 i 2 (WKKDC, drugie czytanie) oraz Thorgal t. 3-6 - łącznie 13. Wychodzi mi, że mam nowy rekord czytelniczy, bo wcześniej najwięcej przeczytanych tomów w miesiącu było 11.  8)

Najlepszy Zabij albo zgiń (cała seria). W moim skromnym zestawieniu najlepsza seria wydana w 2018 roku (Punisher, przepraszam Cię; mam nadzieję, że za bardzo Ci się nie narażę  ;)). Głównego bohatera opowieści, Dylana, poznajemy w sytuacji, w której zapewne większość z nas się znalazła – w momencie totalnego zagubienia i braku odnalezienia swojego miejsca w życiu, co prowadzi do próby samobójczej. Z opresji ratuje go tajemnicza postać, która okazuje się bliżej nieokreślonym demonem i w zamian za pomoc wymusza na Dylanie zabijanie co miesiąc jednej osoby. Oczywiście można psioczyć na takie nadnaturalne rozwiązanie (Phi, demon? Daj spokój, jakieś bzdury!), ale cała otoczka stworzona wokół demona i jego tajemniczość zostały przez Brubakera rozegrane naprawdę koncertowo. Poza tym jak dla mnie nie była to główna oś fabularna, autor skupia się przede wszystkim na rozterkach jakie trawią Dylana oraz metodycznym doborze ofiar i planowaniu przez niego kolejnych zabójstw. Oczywiście w trakcie trwania serii sprawy się komplikują, a na trop bohatera trafia ambitna policjantka. Z kolei w tle mamy zwyczajne życie młodego człowieka i jego przyjaciółki, które również nie jest statycznie i ewoluuje wraz z bohaterami i całą akcją. Muszę przyznać, że wszystko tutaj gra i jest na swoim miejscu: zawiła fabuła i odkrywanie kolejnych tropów dotyczących demona, interakcja głównego bohatera z czytelnikami, wciągająca fabuła (cały czas zastanawiałem się, jak Dylan wybrnie z kolejnej scenariuszowej pułapki) i kapitalne rysunki. 10/10.

Najgorszy Hercules. Kolejna naparzanka bez ładu i składu, a do tego jeszcze standardowy w tej kolekcji początek dłuższego runu. Tak naprawdę już nie pamiętam o co tam chodziło, bo męczyłem się z lekturą strasznie. Zdecydowanie lepszy (chociaż również głupiutki i naiwny) był numer archiwalny, w którym mamy debiut Herculesa w klasycznym wydaniu. Ogólnie szkoda słów.

Zaskoczenie na plusWojów trzech. Co do zasady nie oceniam wcześniej przeczytanych komiksów jako „zaskoczenie” (bo w końcu czym mogą mnie zaskoczyć), ale lektura tego komiksu okazała się tak przyjemnie spędzonym czasem, że nie mogło go zabraknąć w moim zestawieniu. W obu historiach zawartych w tomie mamy humor, przyjacielskie interakcje głównych bohaterów, humor, ciekawe przygody na styku realnego i mitologicznego świata, humor i epickie bitwy. A wszystko okraszone wyważoną dawką humoru. A do tego pierwsze spotkanie Wojów trzech. Uwielbiam tych trzech trzpiotów już od czasów kapitalnych Opowieści z Asgardu, a ten komiks tylko podsycił moją sympatię do nich.

Zaskoczenie na minus – brak.

Śr, 10 Kwiecień 2019, 11:57:12
6
Odp: Kolekcja Spider-Mana
To chyba niezbyt dobrze, bo tłumaczenia SBM były mocno krytykowane?
Spoko, po dziwnych młodzieżowych potworkach tłumaczeniowych (tego Capa do tej pory nie mogę strawić) Jankowski Brothers się wyrobili i już jest znośnie.

Śr, 10 Kwiecień 2019, 13:58:17
1