Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 28
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Thorgal U mnie tak to wygląda w porównaniu z Egmontem 2016:

https://photos.app.goo.gl/yXMnU1fVq3T5PShbA

Kiepskie światło, ale różnica jest dość wyraźna. Papier w wydaniu Egmontu wydaje mi się też trochę mniej błyszczący, ale nie jest to jakaś wielka różnica (i może wychodzi tutaj moje przewrażliwienie i głęboka niechęć do "kredy" ;) ).

Grzbiet faktycznie robi średnie wrażenie, ale uważam, że nie warto już tego zmieniać w kolejnych tomach. W szczególności napis Thorgal po jednej literce na tom to jak dla mnie bardzo zły pomysł, bo raczej nie zdecyduję się na zakup wszystkich tomów.

Cz, 25 Kwiecień 2019, 22:06:19
2
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con Ja próbowałem się zapisać na autografy na DF jakieś dwa dni po rozpoczęciu zapisów (info znalazłem na stronie) i to mi się nie udało. W sobotę bez specjalnych oczekiwań pojechałem na miejsce z pierwszym zbiorczym tomem Yansa i po spotkaniu z Grzegorzem Rosińskim dostałem na korytarzu autograf z niewielkim rysunkiem (startująca rakieta) - było sporo ludzi z komiksami i chyba wszyscy chętni dostali autografy. W niedzielę przyjechałem już ze zbiorczym Thorgalem i ustawiłem się w kolejce jakieś 30 minut przed 13 i załapałem się jeszcze na duży rysunek w albumie. Ludzie z obsługi kilka razy pytali, czy w kolejce jest jeszcze ktoś z zapisów (mieli pierwszeństwo), ale nikt się nie zgłaszał (przede mną w kolejce było 7-8 osób, więc pewnie tam był ktoś z zapisów). A na koniec, przez przypadek (znalazłem się w dobrym miejscu o właściwym czasie i w (kluczowym) towarzystwie Krzysztofa Gawronkiewicza) miałem okazję wypić piwo w towarzystwie m.in. Grzegorza Rosińskiego (i trochę mnie widać na zdjęciu, które na swoim profilu FB zamieścił Piotr Rosiński). Też byłem rozczarowany "zapisami" przez email, ale ostatecznie wyszło lepiej niż mógłbym sobie wymyślić i czasami po prostu warto pojechać w ciemno  :)
A wystawa prac Grzegorza Rosińskiego bardzo fajna, jeżeli ktoś ma okazję się wybrać, to polecam.

Pn, 08 Lipiec 2019, 12:26:48
4
Odp: Timof Comics Różnica jest zauważalna i jak dla mnie jednak papier w druku cyfrowym trochę odbija światło, ale na pewno mogło być gorzej ;). Odwzorowanie kolorów też jest trochę inne, w dodruku dla mnie dużo mocniejszy niebieski, czasami przebijający przez czerń. Z kolei żółte strony ("mms: zwidy") raczej blade. Minimalnie wyższa okładka. Kupiłem drugi egzemplarz, bo offset mam źle zszyty (co za późno zauważyłem), teraz będę miał spory dylemat, który zostawić.

https://photos.app.goo.gl/5PVhjtbo3Hp2xu1g9

Pt, 27 Wrzesień 2019, 02:51:25
3
Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy To jeszcze moje wrysy - uzyskane głównie na stoiskach wydawców i autorów, ponieważ wczesne wstawanie po niskie numerki po raz kolejny okazało się być dla mnie zbyt dużym wyzwaniem ;).

Bardzo sympatyczną sytuację miałem z rysunkiem od Przemysława Truścińskiego. To co Trust rysował w strefie autografów i co można było zobaczyć na ekranie robiło mega wrażenie, ale dość szybko zorientowałem się, że z moim 11 numerem to raczej nie mam na co czekać (ostatecznie rysunki w strefie dostały chyba tylko 3 lub 4 osoby). Kiedy miałem już zrezygnować, zobaczyła mnie żona rysownika, która z córką czekała przy barierkach aż Trust skończy rysować (i dopingował męża do szybszego rysowania ;) ) i namówiła mnie, żebym jeszcze poczekał, bo na pewno dostanę super rysunek, skoro mam numer. To oczywiście się nie udało, ale Trust poproszony przez żonę zgodził się zrobić dla mnie wrys przy stoisku z używanymi komiksami obok stefy autografów. Nie tak dopracowany, bo i warunki dużo gorsze, ale i tak wyszedł bardzo fajnie :)

- Cyril Pedrosa


- Boulet


- The Lisbon Studio i Marta Teives- Marcelo D'Salete (Angola Janga i Run For It)


- Jacek Kuziemski (+ dedykacja od Mateusza Piątkowskiego)


- Wojciech Stefaniec

z Danielem Odiją


- Trust


- Berenika Kołomycka


- Joanna Karpowicz i Magdalena Lankosz


- Rafał Szłapa


- Piotr Nowacki


- Maciej Pałka


- Bartek Głaza


- Łukasz Kowalczuk


- Krzysztof Hain


- Marcin Podolec


- Anna Krztoń


- Wydział VII
Grzegorz Pawlak

Robert Adler

Joanna Karpowicz


Wt, 01 Październik 2019, 01:01:37
12
Odp: Nowy nabytek zakupowy Pażdziernikowe zakupowe szaleństwo ;)


Nd, 10 Listopad 2019, 02:07:03
11
marcing - kolekcja Niestety moja kolekcja ciągle w dużej części spakowana, ale na dobry początek też pochwalę się wrysami z Niech Żyje Komiks!

- Główny powód wycieczki do W-wy :)


- Tajfun nie jest komiksem, który jakoś szczególnie zapamiętałem z dawnych czasów i długo zastanawiałem się nad zakupem, ale zdjęcia albumów z wrysami ostatecznie przekonały mnie że warto dać szansę Nowym przygodom


- Drugi główny powód wycieczki i bardzo się cieszę, że się udało, bo nie wiem czy zdecydowałbym się drugi raz targać gdzieś ze sobą ten album ;)


- Z niekończącej się kolejki


- Sęp Folder w uwspółcześnionej kresce


- Anna Krztoń


- Marta Falkowska


- Tomasz Kaczkowski i Bartek Głaza i moja ulubiona zeszytowa seria komiksowa


- Michał Rzecznik (Sylwetki i cienie oraz s/n)- Agnieszka Świętek - podobno byłem pierwszą osobą, która poprosiła o taki rysunek :)


- Trzeci główny powód wycieczki do W-wy :)Nd, 17 Listopad 2019, 20:45:56
14
Odp: marcing - kolekcja Dzięki! Sporo tego, bo od niedawna jeżdżę na takie imprezy i zbieram wrysy i jeszcze nie czuję przesytu. I tym razem starałem się lepiej niż Łodzi przygotować na pytanie "co narysować?", więc rysunki też wyszły IMO trochę bardziej wyjątkowe. Wszystko to jednak zasługa rysowników, ja tylko noszę te kilogramy komiksów na plecach ;)

Co do Tajfuna, to mam wrażenie, że zaangażowani w projekt rysownicy mają z tego sporą frajdę i stąd ekstra wrysy. A może i takie grupowe rysowanie wyzwala większą kreatywność - w Wydziale 7 jest chyba podobnie. Jedyny minus, że jak "upoluję" brakujące wrysy to w moim egzemplarzu będzie już zupełny horror vacui ;)

Pn, 18 Listopad 2019, 03:32:59
1
Odp: Blanki Cover "Coraz bliżej Święta", wersja Marka Lachowicza ;)

Pn, 09 Grudzień 2019, 02:14:03
9
Odp: Nowy nabytek zakupowy Dostawa z 31 grudnia, ostatnia w 2019 roku.
Śr, 01 Styczeń 2020, 17:08:21
4
Odp: marcing - kolekcja I jeszcze trochę wrysów z ostatnich dwóch lat.

- Daniel Chmielewski - Zostawiając powidok... i Ja, Nina Szubur

- Daniel Chmielewski i Marcin Podolec - Podgląd


- Dominik Szcześniak - GadKaszmatka


- Igor Jarek i Judyta Sosna


- Michał Śledziński


- Marek Turek - Belmer


- Grzegorz Rosiński- Anna Krztoń - Weź się w garść


- Gosia Kulik

- Mateusz Skutnik - Rewolucje Apokryfy i Blaki Paski

- Maciej Pałka - Laleczki

- Benedykt Szneider


- Bartosz Minkiewicz i Krzysztof Tkaczyk - Straine


- Rafał Mikołajczyk


- Alvaro Ortiz

Nd, 12 Styczeń 2020, 22:00:59
14