Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 4
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
I sens jest, każda nowa linia wydawnicza przyciąga czytelników. Ale co ja będę kogoś uczył, to niektórzy tutaj powinni Tomasza Kołodziejczaka uczyć prowadzenia biznesu  ;D
Oczywiście że jest sens. Nikt tutaj nie chce pouczać TK, ale ta zapowiedź była co najmniej… przedwczesna?

Nie rozumiem też tego podniecenia pewnych użytkowników, związanego z tą serią i powtarzania jak mantry
Dodatkowo wchodzi na miejsce WKKDC :)

:)

Przecież to nie jest ekskluzywna, 3-4 letnia linia wydawnicza, z bogatą biblioteką tytułów.  Jak wspomniałem, najciekawsze rzeczy tam to obecnie reprinty, które Egmont, gdyby tylko chciał, mógłby po zakończeniu WKKDC, wydać gdziekolwiek. Czy to w Deluxach, czy to jako DC Classic. Nie koniecznie potrzebny im był do tego Black Label. Czyli całkiem niesprawdzony szyld, przy którym nawet niektóre zapowiedzi nie nastrajają zbyt optymistycznie.

Współczesny Miller + Superman + linia wydawnicza teoretycznie przeznaczona dla dorosłych, ale cenzurująca już pierwszą oryginalną pozycję?
Przecież to przepis na najpiękniejszą katastrofę wydawniczą 20xx roku :P

Rosa wyjdzie wcześniej lub później.
No ja myślę, że jeśli Kolekcja Barksa się utrzyma, to na Rosę też się skuszą.

Uważam ponadto, że przy tym obecnym, nadal utrzymującym się, boomie na superbohaterów i całkiem dobrym przyjęciu  Kaczek Barska, Egmont mógłby pokusić się o wydanie tego PKNA. Chociaż w wydaniu na miękko, żeby nie obciążać przesadnie portfeli swoich czytelników. Zresztą idealny moment na wejście z tym mamy już od paru lat.

Cz, 25 Kwiecień 2019, 22:50:39
2
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy) Jeśli chodzi o Conana, to TK chyba bardziej tam sugeruje, że chcieliby, ale ktoś jeszcze się przy tym kręci i nic nie jest w 100% dogadane.
So, 27 Kwiecień 2019, 14:26:37
1
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics W WB nadal pracują nad filmowym "New Gods", więc jeśli finalnie dojdzie do jego realizacji, to Egmont może skusić się na wydanie tego komiksu w Deluxe. No.. ale przyjdzie na to poczekać parę latek.
So, 27 Kwiecień 2019, 21:02:25
1
Odp: Vertigo 2019 Pytanie tylko, o ile nie stanęły na przeszkodzie ku temu jakieś wygibasy prawne, po co tworzyć nowy szyld i pakować hajs w jego promocję, skoro  równie dobrze można było przemianować "VERTIGO" na "DC Vertigo" o.O

Chcą się z jakiś względów odciąć od starego imprintu? Jak dla mnie kiepski ruch. Słabsze komiksy, czy to pod takim, czy pod innym szyldem i tak nie będą zadowalać fanów. No i prawdopodobnie portfeli szefostwa.

Owszem, przydałaby się im tam reforma w wydawnictwie, ale dżizas, nie takiego typu...

Pt, 21 Czerwiec 2019, 22:03:31
1
Odp: Egmont 2019
Przyznałbym Ci rację gdyby nie to, że właśnie odbywa sie sprzedaż limitowanego "Szninkla", który miał w Polsce kilka wydań i teoretycznie ma go każdy zainteresowany, a mimo to idzie jak świeże bułki.

Niby tak, ale weź po uwagę to, że - z tego co widzę - "Szninkiel" to edycja limitowana z prawdziwego zdarzenia, a to z Batmanem, to prędzej może być takie tylko z nazwy :POgólnie to pełen podziw dla forum jak płynnie przeszło z:

- marzeń o ekskluzywnym wydaniu Gacka wg. Morrisona,

do 
- akceptacji, że dostaniemy jakąś 'bazarową kolekcję za 20zł".

Oczywiście wyolbrzymiam :) Wiadomo, że Egmont nie puści jej za 2 dychy.Cytuj
"Dziwny projekt" bo kolekcja kioskowa? :)

edit: Bez kiosków to jak oni mieliby to wydawać? 20 miesięcy czy więcej? :) To jest typowa kolekcja kioskowa i tak to pewnie pójdzie. Ma być szybko i tanio (SC :) )

Jeśli spełni się to co przewidujecie w tych ostatnich postach, to rzeczywiście TK miał rację - dziwny jest ten projekt z Batmanem. Kaczory Barksa wydać ekskluzywnie w HCku, 4 tomy na krzyż na rok (choć i to nie jest pewne), a na 80-cio lecie jednego z najbardziej znanych superbohaterów, posiadającego jedne z najlepiej sprzedających się komiksów, przygotować taką dziwną kolekcję kioskową? Nie dość, że dziwnie, to jeszcze biednie. I tutaj nie chodzi mi oczywiście o skład kolekcji, tylko o formę wydania i sposób dystrybucji = /

Śr, 03 Lipiec 2019, 17:04:31
4
Odp: X-Men Beznadziejne są trochę te poczynania Egmontu. Jeżeli chcieli wydać więcej X-menow z tamtego okresu, to powinni to zrobić "po bozemu", a nie bawić się w takie wycinanki  :-\
Cz, 04 Lipiec 2019, 12:32:55
3
Odp: Batman Uff. No i tak się świętuje 80 lecie Batmana  ;D


Ciekawy przekrój artystów, choć mnie dziwi brak Snydera. Zwłaszcza, że jego Trybunał sów wydano w takiej formie zagranicą. Jak cena nie będzie zaporowa to może się skuszę na to Długie Halloween (przegapiłem wydanie od muchy) i Husha.

Cz, 04 Lipiec 2019, 16:37:07
1
Odp: Batman To zależy jak bardzo limitowany jest ten nakład. Bo jeśli bardzo, to rzeczywiście szybko poleci.

Ja też niestety podziękuje. Niezłe sobie te ceny ustalili  :o
Przecież taniej to wychodzi sprowadzić anglojęzyczne wydania, a i śmiem twierdzić, że wyprodukowanie takiego czarno-białego komiksu, nawet w takim powiększonym formacie, jest w praktyce dużo tańsze, niż jego kolorowa, standardowa wersja.

Czyli Egmont tyle hajsu sobie naliczył za 'ekskluzywność' limitowanego tytułu.

MEH.

Z mojego punktu widzenia lepiej polować na LH w wydaniu Muchy na Allegro, albo poczekać a reedycję w wydaniu Egmontu - bo to że taka nastąpi prędzej, czy później, to jest pewne.

Pt, 05 Lipiec 2019, 12:16:51
2
Odp: Egmont 2019 Jeżeli będą wydawać tak jak zagranicą to 4 i 5. Ale podstawowe pytanie jest takie: skąd pewność, że Egmont wyda całą, 10-cio tomową, kolekcję Rosy? Jak na razie nie widzę takiego oficjalnego potwierdzenia. Równie dobrze mogą wydać pozostałe 8 tomów.  Grubaśne wydanie "ŻiCSMcK" jest zbyt ładne, żeby się go pozbywać, a dublować to tak szybko, to bezsens. :/
Cz, 05 Wrzesień 2019, 22:03:52
1
Odp: JPF Owszem, tam jest napisane "kolorowe strony", ale nigdzie nie ma mowy o tym, że całość wydania taka będzie. Gdyby tak było najprawdopodobniej nazwano by to - 'edycja kolorowana'/'wersja kolorowa'.

Nd, 08 Wrzesień 2019, 00:21:23
1