Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 20
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Mandragora Zgadzam się z tobą  Mucha miała  niski nakład w ograniczonej dystrybucji,  dużą cenę i dobrą jakość edytorską no i dobór tytułów   to wszystko gwarantuje  utrzymanie się na rynku wydawniczym.

Mandra wydawała miniserie bo nie chciała czytelników  dobić tasiemcami jak tm-semic z tym , ze faktycznie mogli je lepiej dobierać zamiast wspomnianych gniotów mogli w tamtym czasie mogli wydać np Daredevil Redemption.

Pn, 18 Marzec 2019, 13:58:27
1
Odp: Daredevil W wkkm  ten tytuł wyszedł także w innych krajach więc to nie zależy od egmontu, najwyżej zaczekają 3 lata jak np z tym Daredevilem rysowanym przez Millera którego teraz wydał Egmont a 3 lata temu wyszedł w wkkm.
Pn, 18 Marzec 2019, 14:01:04
2
Odp: Mandragora Zawsze mnie dziwiło, że Mandra nie wydawała w zeszytach nic ze Spider-Manem choć to była wtedy najbardziej popularna postać  Marvela w Polsce, planowali wydać tylko serię dla dzieci Marvel Age Spider-Manem ale licenzję zwinął im  magazyn Mix Komiks.
Pn, 18 Marzec 2019, 14:17:51
1
Odp: TM-Semic     Urodziłem się w 1990 ale w erze Tm-Semica załapałem się tylko na 7 numerów The Amazing Spider-Man z lat 1997-1998 kupione przez rodziców na fali  Spider-Man The Animated Series. Oczywiście klimat był odmienny i numery te doceniłem dopiero później. Można powiedzieć że przypomniałem sobie o nich dopiero w dobie ekranizacji komiksowych. Zafascynowała mnie wtedy również postać Daredevila który zaliczył gościnny występ w 2 numerach  dokładnie w  6-7/97. Bardzo się dziwię  że te numery przerwały do dzisiaj  zwłaszcza  dlatego , że  traktowałem je jak przeciętny dzieciak. Od 2006 zacząłem kupować  archiwalne numery  na allegro a potem w antykwariatach. Przez te lata skompletowałem Punishera,Batmana i jego późniejszą fuzję z Supermanem
Wt, 19 Marzec 2019, 07:55:36
1
Zefir
Zefir był serią skierowaną do młodszych czytelników która ukazywała się na łamach magazynu komiksowego Mix Komiks w latach 2002-2008.  Seria stworzona została przez Michała Śledzińskiego. schedę  po nim przejął później Filip Myszkowski W swoich rękach miałem tylko kilka  numerów tego magazynu spośród wszystkich komiksów jakie on zawierał najbardziej podobał mi się właśnie Zefir. Czasopismo już dawno zniknęło z polskiego rynku , a wszystkie zamieszczone w nim historie przepadły. W sieci można znaleźć  pojedyńcze numery sprzedawane gdzieś n allegro czy olx. A czy kojarzycie tego polskiego superbohatera.

Wt, 19 Marzec 2019, 14:41:21
1
Odp: DC Deluxe - Egmont Z tej serii wydawniczej na półce aktualnie mam tylko Batman Narodziny Demona, w tej serii nie podoba mi się pomysł z obwolutami w wydaniach  zbiorczych Marvela które posiadam pod obwolutą mamy chociaż napisy na grzbiecie więc jak się obwoluta zgubi/zniszczy to komiks i tak będzie się nieźle prezentował na półce w tym wydawnictwie niestety nie ma czegoś takiego.
Wt, 19 Marzec 2019, 18:34:19
1
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie tym razem  na fanpagu recenzja sponsorowana
"W zamówieniu dokupiłem część brakujących mi produktów z Harley Quinn – głównie tego poszukiwałem, reszta to dodatek.

Zamawiam tylko Soft Covery, gdyż zajmują mniej miejsca na półce, zawartość jest raczej ta sama, a cena mniejsza – głównie interesuje mnie mięsista zawartość, nie to, jak komiks jest wydany. Nie zamawiałem korzystając z usługi The Best i nie uważam się za kolekcjonera, raczej za czytelnika.

Zakupiłem następujące produkty:

HARLEYS LITTLE BLACK BOOK SC – dotarło do mnie w stanie idealnym – bez defektów - zapłaciłem 57,50 PLN – cena była bardzo atrakcyjna. Komiks w oddzielnej koszulce.

HARLEY QUINN VOL 01 HARLEY VS APOKOLIPS SC - dotarło do mnie w stanie dobrym, z lekko zagiętym jednym rogiem, zapłaciłem 39,10 PLN - cena była bardzo atrakcyjna. Komiks w oddzielnej koszulce. Defekt mi nie przeszkadza.

HARLEY QUINN VOL 06 ANGRY BIRD SC - dotarło do mnie w stanie idealnym – bez defektów -, zapłaciłem 46,00 PLN - cena była bardzo atrakcyjna. Komiks w oddzielnej koszulce.

ZATANNA BY PAUL DINI S.C. - dotarło do mnie w stanie dobrym, z lekko zagiętym jednym rogiem, zapłaciłem 92,00 PLN - cena była bardzo atrakcyjna. Komiks w oddzielnej koszulce. Nigdy nie czytałem nic o Zatannie, ale za taką kwotę warto spróbować. Defekt mi nie przeszkadza.

JIM BUTCHER THE DRESDEN FILES OMNIBUS VOL 02 SC - dotarło do mnie w stanie idealnym – bez defektów - zapłaciłem 92,00 PLN – cena była bardzo atrakcyjna, gdyż komiks ten ma ok 400 stron. Komiks w oddzielnej koszulce.

Towar został wysłany tego samego dnia po złożeniu zamówienia, dotarł do mnie dnia następnego. Bardzo się cieszę z tak szybkiej obsługi.

Jestem zadowolony z wykonanych zakupów, cieszę się, że można znaleźć oryginalne komiksy w dobrej cenie. Gdy stacjonarna Planeta Komiksów w Warszawie zamykała się, obawiałem się, że nie będę w stanie znaleźć już swojego ‘miejsca’, ale teraz jestem pewien, że mam skąd brać komiksy do czytania na kanapie 😊"

Śr, 20 Marzec 2019, 09:37:08
2
Odp: Daredevil Taka ciekawostka wg książki o Tm-Semicu  autorstwa  Łukasza Kowalczuka,  w 2002 roku  łódzki dom kultury w małym nakładzie nieoficjalnie wydał  w wersji papierowej kilka zeszytów o DD autorstwa Franka Millera

Cz, 21 Marzec 2019, 10:54:48
1
Spider-Man z 2001
Temat tyczy się pierwszego Spidera osadzonego w pełnym 3D.  Gra została przez firmę Activision i pierwotnie ukazała się na PSX, a następnie (18 wrzesnia 2001) na PC.

Na początku zagrałem w wersję demo  dołączoną do cybermychy  niedługo dorwałem  ten tytuł  "u piratów" za dychę. Wstyd się przyznać ale przeszedłem tą grę tylko w kid modzie. Gra była całkiem klimatyczna można było  w niej zmierzyć się z taki wrogami ja Venom czy Dock Ock. Duża zaletą gry było jej mocne osadzenie w uniwersum Marvela w cut scenkach występowali inni supergieroje  np Daredevil gdzie indziej  podczas rozgrywki przelotem mignął Ghost Rider a narratorem był sam Stan Lee. Mam duży sentyment do tej gry z chęcią bym do niej wrócił ale teraz to chyba by nie poszła na windows 7Pt, 22 Marzec 2019, 10:55:34
2
Odp: TM-Semic Mam 2 tomy  clone sagi i tam najbardziej zbyteczną historią zapychaczem jest ta o pogrzebie Doc Ocka i walce z niedobitkami sinister six za to u nas brakowało  lost years z rysunkami Romity Jr, możliwe że zakupie kiedyś jeszcze tom  3 i 4 bo to nasz rocznik 1998 plus zapychacze ale  tomu 5  już po  ostatecznej walce z Jackalem bym nie kupił bo tam już  nic dobrego nie ma
Nd, 24 Marzec 2019, 18:11:45
1