Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 66
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Sugestie na temat forum Może by w dziale o zakupach robić osobne wątki dla poszczególnych sklepów? Plusy takie, że można łatwiej znaleźć opinie o danym sklepie i czytać na temat sklepu, który kogoś interesuje. Teraz wszystko jest wrzucone do jednego wora, więc np. ja w ogóle tego nie czytam (zakupy w sklepach z amerykanami nie interesują mnie).
Śr, 06 Marzec 2019, 16:06:07
2
Odp: Blueberry Ja się odbiłem od 1. tomu (ale kupowałem kolejne, więc pewnie jeszcze podejmę rękawicę, skoro potem jest lepiej). A z westernów podobały mi się wtedy Western i Bouncer.
Wt, 12 Marzec 2019, 22:10:23
1
Odp: Avengers: End Game Mnie się podoba ta cisza przed (mam nadzieję) burzą. W Aquamanie dali taki trailer, że już człowiek znał przed seansem prawie całą fabułę. Tu nie muszą - na szczęście - i tak ludzie pójdą do kin.
Cz, 14 Marzec 2019, 17:48:43
1
Odp: Thorgal Dodruk nie, ale za jakiś czas zwyczajnie może wyjść inne wydanie zbiorcze. Dlaczego nie, skoro popyt jest i pewnie nadal będzie. Inny układ tomów, dodatki, okładka i spokojnie znajdą się chętni. To wydanie może być jednak szczególne ze względu na autograf Grzegorza Rosińskiego.
Cz, 14 Marzec 2019, 21:57:00
2
Odp: Mandragora Mandragora wydała sporo fajnych tytułów, najbardziej podobały mi się Midnight Nation - Plemię Cienia, Rising Stars, Usagi Yojimbo, Transmetropolitan, 100 naboi, Obergeist: Droga do Ragnarok. Ale akurat nie kupowałem tego na bieżąco, bo to był okres, gdy odbiłem od komiksów. Raz w jakimś saloniku zobaczyłem zeszyty Mandry i był to dla mnie pewien szok - cieniutkie (TM-Semiki 2 x grubsze), bardzo ładnie wydane, ale dla mnie, ucznia liceum, za drogie jak na objętość (8 zł). Co nieci kupiłem w sklepach z tanią książką. A jak wszedł Dobry Komiks, to kupowałem wszystko. Pozdrawiam twórców wydawnictwa :)
Wt, 19 Marzec 2019, 14:08:31
2
Odp: Grecko-rzymskie motywy mitologiczne w komiksach Epoka Brązu - 1 - Tysiąc okrętów od Egmontu. Szkoda, że u nas wyszedł tylko jeden tom, bardzo ładnie narysowane i równie dobra treść.
Wt, 26 Marzec 2019, 14:51:42
1
Odp: Avengers: End Game

Gusta gustami, wasze opinie szanuję, ale generalnie rzecz biorąc takiego zniechęcenia jeszcze nie widziałem. Oglądaliśmy chyba dwa różne filmy, tak sądzę.

Nie, po prostu inaczej odbieramy ten sam film.
Spoiler: PokażUkryj
Choćby postać Thanosa - wcześniej jest to naprawdę postać główna, wokół której toczą się wszystkie wydarzenia. Poznajemy jego ciekawe motywacje, relacje z Gamorą, jest postacią niejednoznaczną i tragiczną (śmierć jego świata, poświęcenie Gamory), honorową (szanuje przeciwników), niemal niepokonaną. Teraz staje się słabiakiem (ten zabity najpierw) albo zwykłym mordercą (groźba zniszczenia Ziemi i wymordowania wszystkich istot), którego głównym udziałem w filmie jest naparzanka w ostatecznej bitwie.
Nie klei mi się ten film i tyle, jest przydługi (sceny typu selfie z Hulkiem albo Thor opieprzający jakiegoś gracza ani nie są fajne, ani nie są niezbędne, bo średnio budują postaci). Jak dla mnie próbowano złapać zbyt wiele srok za ogon.

Cieszę się, że film sprawił Wam więcej frajdy niż mnie. Może też ktoś inny pójdzie na niego z myślą "a, nie wszystkim się podobał" i tym bardziej mu się spodoba. Ja wolę kolejny seans Infinity War.

Cz, 25 Kwiecień 2019, 14:05:42
2
Odp: Avengers: End Game Itachi
Spoiler: PokażUkryj
Wprowadzenie nowego zagrożenia nie musiało być poparte niczym szczególnym (budowaniem takiego zdarzenia, jak nadejście Thanosa) - już samo pstryknięcie mogło wprowadzić nowych graczy do gry (czy tylko ludzie wiedzieli, co się stało i tylko oni próbowali odkręcić te zdarzenia albo na nich skorzystać, kiedy ucierpiało całe uniwersum pełne tysięcy ras i postaci znacznie silniejszych niż ludzie?). Poza tym podobnie właśnie w świecie Marvela pojawiła się Kapitan Marvel (wprowadzona ni stąd, ni zowąd po Infinity War i pełniąca ważną rolę w Endgame).

Cz, 25 Kwiecień 2019, 20:03:36
1
Odp: Avengers: End Game
Spoiler: PokażUkryj
Też mi nie leży ten powrót po 5 latach ludzi, którzy wyparowali. Jak rozumiem (patrząc na wiek i powrót do szkoły Parkera), oni w ogóle się nie zestarzeli, wrócili w postaci, w jakiej zniknęli. W przypadku Avengers to nie ma wielu reperkusji, ale patrząc globalnie - ile ludzi w międzyczasie założyło nowe rodziny, popełniło samobójstwo, stoczyło się jak Thor, zwyczajnie umarło itp.? Kupa ludzkich dramatów, więc ta wygrana Avengers jest blada. Na świecie nawet nie ma jedzenia dla tylu ludzi, nie ma tyle prądu, szkół, miejsc pracy. Nagłe pojawienie się tylu ludzi to chaos (klęska humanitarna), a nie zbijanie piątki z kumplami w szkole.

Też mnie dziwi Falcon jako Kapitan Ameryka - nie ma wystarczających umiejętności ani mocy (bez soku z gumijagód w strzykawce marnie to widzę).

Powiedzcie mi jeszcze, co to za samotny młodzian na pogrzebie Starka?

Pt, 26 Kwiecień 2019, 02:09:10
2
Odp: Avengers: End Game
Spoiler: PokażUkryj
Byłby trochę wyjęty z kapelusza jak Rhodes jako najlepszy przyjaciel Starka w komiksach :)

Jeszcze parę zgrzytów.
To wymyślenie, jak podróżować w czasie i przestrzeni za szybkie. Od razu Stark wie, jak to działa, wystarczy stworzyć odpowiedni kostium, gdzie będzie się wklepywać koordynaty, kilka prób i gotowe. Podróże w czasie to też klasyczne problemy. Czemu Thanos pojawia się już po tym, jak Avengers zdobyli 6 kamieni i ich użyli? Mógł pojawić się minutę przed nimi (miał koordynaty od Nebuli), wyrżnąć wszystkich w pień (albo ogłuszyć), wziąć kamienie i robić swoje. Tymczasem zaryzykował, że kamienie zostaną użyte przeciwko niemu. Jakoś też nie ogarnąłem, jak się pojawił ten statek z Thanosem, skoro (zła) Nebula miała zapas cząsteczek Pyma na jeden skok i go wykorzystała (OK, mogli to jakoś skopiować, w zasadzie mieli mnóstwo czasu, ale naciągane). No i jeszcze rękawica skonstruowana przez Avengers. Wcześniej musiała to być rękawica z niezwykłego metalu, żeby w ogóle tak silna istota jak Thanos mogła panować nad mocą kamieni. Teraz jest elektronika (wystarczy nawet zbroja Iron Mana, kiedy przejmuje kamienie) i zwykły człowiek Stark to ogarnia (a widzieliśmy w Strażnikach Galaktyki, co się dzieje ze zwykłymi śmiertelnikami, gdy próbują użyć jednego kamienia). A w ogóle ciekawy jest myk, że trzeba zacisnąć rękawicę albo pstryknąć, żeby działała... Nic to, przymykam oczy...

Pt, 26 Kwiecień 2019, 13:46:50
2