Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 18
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
Obecnie chyba najbardziej się na tantis opłaca zamawiać, więc tego Bonito to już nie ma co rozstrząsać, bo różnica cenowa się spora zrobiła. Tylko nie wiem jak z pakowaniem, czekam jeszcze na kilka premier i będzie mega zamówienie szło na 1,5k, mam nadzieję, że wszystko ładnie zabezpieczone i w idealnym stanie będzie.

Hmm, może zabrzmieć to dziwnie ale odradzam, a przynajmniej odradzam zakup za taką kwotę jeśli to twój pierwszy raz. Kupowałem tam w zeszłym miesiącu przez Allegro 8 dość dużych pozycji (praktycznie same integrale A4) za około 4 stówki. Pakowanie było mocno średnie - owinięcie folą bąbelkową było ok, ale karton jak na dość sporą paczkę był dużo za duży i sprawiał wrażenie bardziej luźnej okleiny niż kartonu.

Komiksy na szczęście dotarły bez uszkodzeń, ale za 1.5k nie odważyłbym się osobiście tam brać :).

Wt, 16 Lipiec 2019, 19:23:19
1
Odp: kolekcja smutnego drona :D
Do kompletu brakuje mi dwóch tomów road to no man's land, ktoś z forumowiczów czytał może i powie czy warto dokupić ?

Mając to co pokazałeś na zdjęciu jesteś już na tym etapie Batmanii, że warto :).
Wszystko da się czytać bez znajomości tego czy owego, ale Road'y to po prostu uzupełnienie tej ery nietoperza. Ja mam i nie żałuję zakupu.

Pt, 09 Sierpień 2019, 19:34:42
1
Odp: Elemental Jetem po lekturze Ian'a. komiks wziąłem w ciemno ze względu na zaufanie do rysownika i na szczęście na zawiodłem się zarówno jeśli chodzi o oprawę graficzną jak i scenariusz.
Dla tych którzy nie kupili a się zastanawiają, jest to niezłe S-F na koncentrująca się na temacie który był już w tym gatunku niejednokrotnie wykorzystywany czyli:
Spoiler: PokażUkryj
maszyna stająca się człowiekiem, wraz z wszystkimi z tym związanymi popularnymi motywami
Takie 7/10, dobra lektura ale nic specjalnie odkrywczego czy wybitnego. Jeśli lubicie takie tematy i odczuwacie posuchę to warto.So, 14 Wrzesień 2019, 19:27:22
1
Odp: gashu - makulatura zawalająca półki Przedmówcy dobrze prawią, wszystkich to czeka prędzej czy później :). Dla tych których to dopiero czeka mam jednak dobra wiadomość - przez ostatnie kilka lat regularnie odsprzedaję różne komiksy, na chwilę obecną ponad już 200 pozycji, i jak się okazuje ...wcale mi ich nie brak chociaż kiedyś mi się wydawało, że będzie inaczej. A dodatkowo jest miejsce na nowości i trochę kaski odzyskanej.
Cz, 28 Listopad 2019, 19:30:04
1
Odp: Nowy nabytek zakupowy W poprzedniej wiadomości obrazki nie działają, więc wrzucam jeszcze raz, sorki za podwójny post:
Pn, 02 Grudzień 2019, 14:53:59
5
Odp: Nowy nabytek zakupowy Na szczęście nie, bo nieużywalne by to było :). Prawie 1900 stron.


Pn, 02 Grudzień 2019, 19:34:45
4
Odp: MODZEL - kolekcja Piękna kolekcja! Możesz napisać jak sprawdzają się te regały (jeśli dobrze widzę Billy) z szklanymi drzwiami pod względem nie zbierania kurzu w środku? Przedostaje się? Zastanawiam się trochę nad takim rozwiązaniem bo już mnie wkurza odkurzanie :).
Pt, 14 Luty 2020, 19:02:22
2
Odp: Timof Comics
@up
Dla kogoś kto się trochę polityką interesuje może nic strasznie odkrywczego (aczkolwiek trochę fajnych smaczków jest).

A dla tych którzy którzy nie interesują się polityką lub wręcz od niej stronią: i tak warto sięgnąć po ten komiks. Polityka to de facto tylko tło dla pięknie i humorystycznie przedstawionej uniwersalnej historii życia nas wszystkich :).

Pn, 17 Luty 2020, 18:41:29
3
Odp: Bender - kolekcja Jestem w szoku, nie wierzę, nie sądziłem, że coś takiego zobaczę... niespieprzona panorama! :) (Blueberry)

A już na poważnie - ZAORANE, gratuluję kolekcji.

Nd, 23 Luty 2020, 19:11:36
1
Odp: Scream Comics
Młody chłopak wraz z mamą przeglądają komiksy. Dzieciak (jakieś 10-12 lat) bardzo chce kupić dwa komiksy - Sykesa i któryś z westernów Serpieriego... należy im się wielki plus. Super sprawa.

I wielki minus za sprzedawanie dziecku komiksu przeznaczonego tylko dla dorosłych.
Jedyna słuszna reakcja w takich sytuacjach to poinformowanie rodzica o zawartości dla dorosłych żeby ten mógł zdecydować czy chce kupić coś dziecku czy nie, czy tak to się odbyło?

Dla jasności, mnie tam nawet nie chodzi o to, że chłopak zobaczy rysowane to i owo, tutaj osobiście mam bardzo liberalne i zdroworozsądkowe poglądy.

So, 07 Marzec 2020, 19:33:08
1