Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1]
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
Obecnie chyba najbardziej się na tantis opłaca zamawiać, więc tego Bonito to już nie ma co rozstrząsać, bo różnica cenowa się spora zrobiła. Tylko nie wiem jak z pakowaniem, czekam jeszcze na kilka premier i będzie mega zamówienie szło na 1,5k, mam nadzieję, że wszystko ładnie zabezpieczone i w idealnym stanie będzie.

Hmm, może zabrzmieć to dziwnie ale odradzam, a przynajmniej odradzam zakup za taką kwotę jeśli to twój pierwszy raz. Kupowałem tam w zeszłym miesiącu przez Allegro 8 dość dużych pozycji (praktycznie same integrale A4) za około 4 stówki. Pakowanie było mocno średnie - owinięcie folą bąbelkową było ok, ale karton jak na dość sporą paczkę był dużo za duży i sprawiał wrażenie bardziej luźnej okleiny niż kartonu.

Komiksy na szczęście dotarły bez uszkodzeń, ale za 1.5k nie odważyłbym się osobiście tam brać :).

Wt, 16 Lipiec 2019, 19:23:19
1
Odp: kolekcja smutnego drona :D
Do kompletu brakuje mi dwóch tomów road to no man's land, ktoś z forumowiczów czytał może i powie czy warto dokupić ?

Mając to co pokazałeś na zdjęciu jesteś już na tym etapie Batmanii, że warto :).
Wszystko da się czytać bez znajomości tego czy owego, ale Road'y to po prostu uzupełnienie tej ery nietoperza. Ja mam i nie żałuję zakupu.

Pt, 09 Sierpień 2019, 19:34:42
1
Odp: Elemental Jetem po lekturze Ian'a. komiks wziąłem w ciemno ze względu na zaufanie do rysownika i na szczęście na zawiodłem się zarówno jeśli chodzi o oprawę graficzną jak i scenariusz.
Dla tych którzy nie kupili a się zastanawiają, jest to niezłe S-F na koncentrująca się na temacie który był już w tym gatunku niejednokrotnie wykorzystywany czyli:
Spoiler: PokażUkryj
maszyna stająca się człowiekiem, wraz z wszystkimi z tym związanymi popularnymi motywami
Takie 7/10, dobra lektura ale nic specjalnie odkrywczego czy wybitnego. Jeśli lubicie takie tematy i odczuwacie posuchę to warto.So, 14 Wrzesień 2019, 19:27:22
1