Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: 1 [2] 3 4 ... 33
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Hugo Jest to nadal świetny komiks. Obecne tłumaczenie dla czytający ten komiks  trzydzieści lat temu pewnie nie przypadnie do gustu, ale nowym, młodym czytelnikom nie będzie przeszkadzać, a być może powiedzą, że lepiej brzmi niż poprzednie. Co jest najważniejsze w tym komiksie? Pięć świetnie skonstruowanych fabuł. Genialne rysunki. Charakterystyczne i charakterne postacie. Ostatnio słuchając wywiadu z Bedu z KFK 2019 ucieszyłem się, że jesteśmy krajem, gdzie ten komiks jest aż tak popularny. Mówiąc krótko mamy niezły gust.
Pn, 22 Kwiecień 2019, 19:55:43
2
Pegasus Legendarne. Na pewno ważne wydawnictwo w latach 90 dla wielu czytelników. Ja miałem wszystkie komiksy wydane przez tego edytora. Wspominam je bardzo pozytywnie i chciałbym, aby zostały wydane, np. w albumach zbiorczych. Słyszałem, że ciąg dalszy „Iana Kaledina” jest słaby, ale pomimo wszystko ciągnie mnie do zapoznania się z porządnym tłumaczeniem tego komiksu. „Tetfol” też kusi. Fajnie, że wychodzi „Vasco”. W zapowiedziach mieli komiks Zorana pt. „Ivor”. Ciekawie to wyglądało. Trzeba też dodać, że wydawali również książki Alistaira Mac Leana i powieści na podstawie hitów kinowych.
Pn, 22 Kwiecień 2019, 20:07:19
1
Odp: Kuriozalne i odjechane pozycje Zaczynając od tyłu nie bez powodu  ;D niezwykle płodny twórca i jego komiksy - ojciec rene. https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/ojciec-rene
Przypomina mi się też z dawnych lat, publikowany w którymś z magazynów Komiks-Fantastyka dzieło pana Szyłaka pod tytułem chyba "Mały masturbator" - postacie przedstawione jako palce, coś tak mi się kojarzy.
I na koniec dla mnie komiks dziwny (kreska), ale też bardzo ciekawy "Kobieta mego życia, kobieta moich snów". https://www.gildia.pl/komiksy/63506-kobieta-mego-zycia-kobieta-moich-snow
W ogóle komiksy portugalskie mają taki specyficzny  :) klimat. No jeszcze "Najgorsza kapela świata". http://www.taurusmedia.pl/pl/katalog/najgorsza-kapela-swiata/
 

So, 11 Maj 2019, 22:51:22
2
Odp: Szninkiel Pięknie wygląda. Żal. Wyobrażam sobie takie wydanie dla wszystkich.  :'( Mniejszy format i już nie ekskluzywny. I normalna cena. Szkoda.
So, 11 Maj 2019, 23:17:56
1
Odp: William Vance Niewątpliwie świetny rysownik, dla mnie szczególnie w "Bruce J. Hawker" i "XIII". Rysunki niezwykłe, niekiedy delikatnie szalone  ;) w swojej prostocie. Bardzo lubię rysunki Vance'a, trochę przypominają klimatem Erno Zorada, którego też lubię, również za to szaleństwo kreski.  :) Większość kadrów mogłoby stanowić odrębne grafiki, obrazy. Maestro komiksu europejskiego.  ;D
Nd, 30 Czerwiec 2019, 23:32:16
1
Odp: Magazyn "Komiks i My"
Kolejny numer już za tydzień:

To jest bardzo dobra wiadomość. Okładka i komiks Jacka Michalskiego jednego z twórców "Awantury", też cieszy.

Super! Dopiero niedawno zgromadzilem poprzednie 8 numerow i leza na kupce " do przeczytania w ciagu najblizszych miesiecy".

U mnie podobnie z tym, że przeczytałem wszystkie numery. Ogólne wrażenie bardzo na plus. Dużo świetnych komiksów. Wyrzykowski the best.  :)
Sporo krótkich Jerzego Ozgi przypomniało mi "Księgę Miecza", której należałby się album z prawdziwego zdarzenia, bo chyba nie wyszła inaczej niż w pomniejszonej wersji w "Komiksie Fantastyce"? chętnie zakupiłbym integral komiksów tego autora.

Śr, 31 Lipiec 2019, 14:40:00
1
Odp: Scream Comics Świetna wiadomość, sposób wydania absolutnie mi nie przeszkadza. Kontynuacja mile widziana, będzie schodziła jak francuskie bagietki co dzień rano.  ;D Ja kupuję na 100%. Niektórym marzenia się spełniają.   :) Co do "12 La Douce" jestem zdecydowanie na tak. Po wykupieniu pierwszego nakładu 2 tomu Mrocznych Miast jest to realne.
Śr, 31 Lipiec 2019, 22:23:24
1
Odp: Magazyn "Komiks i My" Myślisz o publikacji w magazynie. To też jest bardzo dobre rozwiązanie. Jakość wydania magazynu jest dla mnie rewelacyjna. Jednak ja myślałem o wydaniu w jednym albumie Księgi Miecza , Erna i niewydanego Heretyka - które to tworzą trylogię. To by było coś. Pamiętam też komiks pt. "Sven". Ten świetnie by pasował do "Komiks i my". Jeżeli chodzi o Księgę Miecza to przypomniała mi się taka ciekawostka, rysownik w tym komiksie zastosował cytat z "Conana" (chyba), cytat rysunkowy - trzy lub cztery całe kadry przedstawiające wybiegających wojowników. Niczego takiego później nie widziałem.
Cz, 01 Sierpień 2019, 11:38:42
2
Odp: Nowy nabytek zakupowy Ja przeczytałem, i to już cztery lata temu  :o . Poziom, jak u Sakai'ego - tutaj b. dobry. Z wyraźnym ukłonem w stronę Alana Moora i jego LND. Klimaty Sci- Fi z postacią Usagiego w roli głównej. Coś jak "Usagi w kosmosie" - odrębna historia względem świata podstawowego. Królika zawsze wtarto brać.  ;)
So, 03 Sierpień 2019, 11:00:41
2
Odp: Funk, Disco (ale nie Polo) itp. Pojemna ta beczka, no to również z innej:Miłego słuchania.

Nd, 04 Sierpień 2019, 09:08:03
1