Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 147
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Szninkiel Za każdym przeczytaniem Szninkiel jest jeszcze genialniejszą opowieścią i porusza jeszcze bardziej. Dla mnie arcydzieło komiksu. I to mówię ja, który za europejskimi nie przepadam.


Widzę, że parę osób nie czytało mojej relacji z WTK 2018, więc powtórzę. Bezpośrednio zapytałem T. Kołodziejczaka czemu Egmont nie wznawia Szninkiela, zwłaszcza, że ciągle wydaje Thorgale. To mi odpowiedział, że są problemy z prawami własności. Oni negocjują, próbują, ale nie jest to łatwe. Sam jestem ciekaw czy rok po tej wypowiedzi coś się zmieniło.


Mimo że mam wydanie Hachette z 2016, też jestem za kolorowym integralem w powiększonym formacie, z grafikami. Też bym to kupił.

Pt, 15 Luty 2019, 13:28:28
3
Odp: John Constantine Hellblazer Po tym jak ten komiks został zareklamowany dawno temu w The Big Bang Theory, cieszę się, że sam go teraz po polsku przeczytam.
Pt, 15 Luty 2019, 13:35:04
2
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela Kolega napisał że trochę dużo było Avengersów. Teraz jest tego w WKKM mniej, więc się wyrównuje. Jeśli nie można pisać swoich domysłów dlaczego tak jest, to ok już zmilczam. Dodam tylko że na mój mail w tej sprawie do wydawnictwa, pani redaktor z Hachette odpisała, że Licencjonodawca (w domyśle Panini) zablokował naszemu oddziałowi Hachette niektóre tytuły.
Pt, 15 Luty 2019, 13:39:26
2
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela @erol
A co ci się spodobało w Sentrym? Bo szczerze mówiąc, mimo iż pisany on jest w 2000 roku, dla mnie to klasyczny wręcz do bólu origin, powtarzający wiele zgranych motywów. Bendis potem rozwinął go o wiele lepiej w New Avengers.

Pt, 15 Luty 2019, 16:46:04
1
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela Od 2012 roku @misiokles wiedziałeś, że jakaś część tytułów z Anglii, u nas nie wyjdzie? To gratuluję. Ja wręcz przeciwnie - liczyłem na przełożenie 1:1. I w większości się to sprawdziło, jak napisał @JanT. Szkoda, że dopiero teraz coś blokuje ten pokojowy transfer. Ale osobiście cały czas wierzę i liczę i na drugą część Black Panthera i na Onslaughta w Kolekcji. Ta mutancka saga od dawna powinna zostać wydana po polsku. Doczekaliśmy się DoFP, God loves, Man's kills to i to powinno być. A i Age of Apocalipse też nam się należy.


Ja się cieszę, że dostaliśmy do tej pory i ważne klasyki i głośne tytuły Ery Bendisa. WKKM dogoniła do teraźniejszości i nie wiem czemu to ciągłe utyskiwanie że ma się zakończyć. Egmont wszystkiego z Marvel 2.0 sam nie wyda. I ciągle strasznie się wlecze. Czyli po 170 numerze można dodać jeszcze właśnie tą Spider Gwen Greater Power i Black Widow Most Wanted. Tzn jeśli nie wejdą przed 170. I jeszcze Champions i Earth X Saga.

Wreszcie miałem czas sobie przysiąść i poczytać "Punisher: W drodze". Dobry, choć pani Becky Cloonan poszła trochę bardziej w przemoc i gore, mniej dodając czarnego humoru, jak miał to w zwyczaju Ennis. Brakuje mi też dymków z myślami Franka. Ja rozumiem zabieg, że on ma być ten milczący, a produkuje się cała reszta postaci. Tylko to mi się nie podoba. Mówienie do siebie i opisywanie swoich działań, to jedna z jego cech charakterystycznych. Poza tym chyba słabo odbito matryce, bo paleta kolorów jest przygaszona.

Oczywiście scenariusz jest o wiele lepszy niż to co wysmażył Netflix w 2 sezonie serialu o Punisherze. Tak to powinno wyglądać - mniej gadania, więcej akcji. Albo chociaż to wyważyć.

Pt, 15 Luty 2019, 18:37:33
2
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela Dokładnie to samo - Kaczor Howard i Kapitan Brytania z SBM znalezione wczoraj w Inmedio w Gdańsku. Zaspali chyba ze zwrotami i zostało.
So, 16 Luty 2019, 09:16:22
2
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela Dominowali bo inne edycje dostały rykoszetem od konfliktu Marvel - FOX, więc mieliśmy mniej mutantów. Ale bez przesady - były poruszone chyba wszystkie strony i zakamarki jakie Marvel miał do zaoferowania. Początki, Horror, Gaiman, What If, Marvel Zombies, Ultimate. Nie można mówić ze tylko Avengers i Avengers.
So, 16 Luty 2019, 10:02:32
2
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela @UP
Tyle że ja te egzemplarze kupiłem... Kaczor Howard ma porysowaną tylnią okładkę ale mi się i tak przyda. Poszukaj w innych Inmedio niż Madison. W Tesco też nie ma.

So, 16 Luty 2019, 21:21:02
1
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela No szkoda, że w tym tomie akurat to nie Alias vol 1 czy vol.2. Pulse jednak lepiej wydała Mucha. Tak jak dwie Czarne Wdowy Egmont, a nie tylko połówkę jak będzie w 60 tomi. Chociaż - będą tam też 3 zeszyty archiwalne, to można je zobaczyć.


Na szczęście następny tom to już premierowy Zimowy Żołnierz a potem Young Avengers, to będą niezłe pozycje.

So, 16 Luty 2019, 21:27:38
1
Odp: Mucha Comics Szkoda tego opóźnienia 2 tomu zbiorczego Astonishing X-Men (co miał być w grudniu). Wiadomo było, że 1 część się nie sprzeda, skoro w wydaniu WKKM te komiksy ciągle się walają na Allegro. Trzeba było wydać od razu 2 tomy, albo w ogóle integrala z 4 części. Tzn jeśli się uparli by Gifted sprzedać.
So, 16 Luty 2019, 22:37:38
1