Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: 1 [2] 3 4 ... 99
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Egmont 2019 Takimi heheszkami zniechęcisz być może jedyną przyjazną nam osobę blisko Egmontu. You are so cool...
Pt, 15 Luty 2019, 09:52:00
1
Odp: Egmont 2019
Także rozumiejąc różnicę między "statystycznym niedzielnym zjadaczem komiksów" a doświadczonym wyjadaczem uważam, że czynni użytkownicy forum zwykle oczekują tytułów, które mają sporą szansę na niezłą sprzedaż.


Różnicę między "statystycznym niedzielnym zjadaczem komiksów" a "doświadczonym wyjadaczem" może i każdy z nas tu rozumie, ale kompletnie nie mamy pojęcia o liczebności owych grup. Co z tego, że tu na forum podpowiadamy Egmontowi co wydać dobrego, co się sprzeda, kiedy na jeden taki mail od Egmontu pojawia się dziesięć maili o nagłówku "więcej Batmana", "więcej Deadpoola"! I co teraz? Dlaczego Egmont ma wysłuchać "doświadczonych wyjadaczy"?

Pt, 15 Luty 2019, 17:40:28
6
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce Zeszytówki w 2019 w cenie poniżej 10 zł to pokutujący od wielu lat mit.
So, 16 Luty 2019, 18:02:17
1
Odp: Kapitan Marvel Czyli jak dobrze rozumiem - chodzi o to, że Kapitan Marvel ma być "babskim" filmem i "babskim" spojrzeniem na superhero i aktorka zbiera pieniądze na darmowe bilety do kina, by pokazać ową "babskość" jak największej części żeńskiej publiczności a tym samym wyznaczać nowe trendy w tym odłamie kinematografii, tak?


Jeśli tak, to... nie mam z tym żadnego problemu. Tak, to jest jakaś ideologia i tak - jest ta ideologia wyraźnie forsowana. Ale kompletnie nie boję się istnienia nurtu "babskiego superhero". Owszem, może się okazać, że ten typ fabuł do mnie nie przemówi i się będę na takich filmach nudził. To spokojnie odczekam na "męskie" superhero i tam zostawię pieniądze. 


Wt, 19 Luty 2019, 08:52:50
1
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce Ciekawe co na to rynek frankofoński, gdzie 48-stronicowe albumy (czyli dwie zeszytówki) wychodzą raz na rok. Tamtejsi czytelnicy muszą być dziwni.
Wt, 19 Luty 2019, 16:36:34
2
Odp: Taurus Media
Po tylu latach działalności mogliby wreszcie wydać jakiś katalog.


Zawsze się dziwię czemu nie wystarczy dobrze aktualizowana strona www wydawnictwa, tylko trzeba iść w te katalogi, które i tak później się wyrzuci.

Wt, 19 Luty 2019, 17:37:30
3
Odp: Sugestie na temat forum Pomysł: wprowadzenie ostrzeżeń za cytowanie całych postów tuż pod cytowanym postem.
Śr, 20 Luty 2019, 14:16:41
4
Odp: Ciekawe zapowiedzi ze świata bez trykotu

FIVE YEARS #1
(W) Terry Moore (A/CA) Terry Moore
Five Years weaves the many strands of the “Terryverse” into one epic saga, years in the making! A dangerous paper written by Lilith has been leaked to the nations of the world containing a formula for the ultimate weapon, and now labs around the globe are attempting to build and test the Phi Bomb. Tambi, in an all-out effort to find the labs and stop them, has enlisted the help of Ivy Raven, Julie Martin, Rachel and Zoe. Meanwhile, Katchoo and Francine have moved their household – including the kid’s new bodyguard, Samantha Locklear – to the beach where Katchoo devises her own solution to the problem…
In Shops: May 29, 2019
SRP: $3.99

So, 23 Luty 2019, 14:05:15
1
Odp: "Nawiedzony Dom na Wzgórzu" (2018) - horror gotycki/dramat Już wiele lat temu zarzuciłem oglądanie filmów i seriali ze szkiełkiem i lupą wytykając produkcyjne i techniczne "wpadki" na rzecz bardziej empatycznego odbioru. I tak - w Terrorze widać na każdym kroku kręcenie serialu w studio, nie czuć panującego mrozu w ogóle oraz można się zżymać na poziom cyfrowej bestii. Po prostu przyjąłem do wiadomości niedoskonałości realizacyjne i skupiłem się na tym czym lubię. Aktorstwo - bardzo dobre, scenografia - wyśmienita (nawet chciało im się odwzorować ten zakopany list). Samo przedstawienie postępującej depresji i zniechęcenia - chłonąłem jak gąbka.
Nie czytałem książki, znam inne dzieła Simmonsa i wiem czego po pisarzu można oczekiwać, ale Terror był dla mnie serialem szalenie intrygującym i czułem smutek po obejrzeniu całości że to juz koniec.

Nd, 24 Luty 2019, 10:22:38
1
Odp: Watchmen (Strażnicy) 1. Watchmen Snydera jest wierną adaptacją komiksu.
2. Potrafię zrozumieć osoby, które widziały film i nie chcą zapoznać się z jego komiksowym oryginałem i 'zaoszczędzone' pieniądze przeznaczyć na komiks z jakąś inną, ale nieznaną fabułą. Wiadomo, komiks lepszy ale nie mam imperatywu na siłę go wciskać :)

Pt, 01 Marzec 2019, 06:47:20
1