Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 132
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce Ja bym chciał poznać zarobki (z ciekawości) ludzi pracujących w Egmoncie.
Rozumiem ciekawość, ale wypowiadania się w dość pejoratywnym tonie o wydawcach, że nie chcą spełniać naszych zachcianek jest... dość słabe.

Pt, 01 Marzec 2019, 14:21:19
1
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
Dla mnie informacja o nakładzie pomogłaby ustawić priorytety zakupowe. Howard Flynn nie jest jakimś wyczekiwanym tytułem, a tymczasem po dwóch miesiącach okazuje sie, że chyba kupiłem ostatnią sztukę na incalu (zobaczymy jeszcze czy tą sztukę mieli faktycznie). Tymczasem Inne tytuły Vance'a wciąż można kupić.


Ale znajomość wielkości nakładu w niczym nie pomoże ci ustawić priorytetów zakupowych, gdyż nigdy nie wiadomo jaki komiks chwyci rynkowo. Wyobraź sobie, że masz dwa komiksy wydrukowanych w ilości 500 sztuk. Oba niekoniecznie wyczekiwane tytuły, po premierze schodziły tak sobie, a tu nagle ciach! jakiś popularny jutuber zrobił entuzjastyczną recenzję pierwszego w tych tytułów. A ponieważ był popularny, to okazało się, że ten tytuł wyprzedał się w dwa tygodnie po premierze a sprzedaż drugiego ani drgnęła. I jak w takim przypadku znajomość nakładu komiksu, którego nie kupiłeś pomoże ci ustawić priorytety zakupowe? Teraz, bez tej znajomości, masz problemy z takim ustaleniem?

Pt, 01 Marzec 2019, 18:56:21
1
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce Czyli wydawnictwom nie będzie zależało na większych nakładach, gdyż nikt w pierwszej kolejności nie kupi komiksu o nakładzie 5 tys., tylko weźmie ten o nakładzie 500 sztuk. A te 5 tysiaków będzie zalegało w magazynach i żadne pieniądze do wydawnictwa nie spłyną :)
Pt, 01 Marzec 2019, 19:58:42
2
Odp: Kapitan Marvel W Rzeszowie 2D napisy+dubbing. 3D - tylko dubbing. Hej, to jest Disney - chyba wszystkie produkcje Disneya są dubbingowane!
Nd, 03 Marzec 2019, 21:06:13
1
Odp: Dark Horse Eeeeee..... Jakby tu ci powiedzieć.... Przecież w maju wyda to KBOOM.
Pn, 04 Marzec 2019, 22:27:11
3
Odp: Podcasty komiksowe
No tak, w końcu ''specjaliści'' nie mogą się zwyczajne pomylić, bo w końcu to nienormalne, że są ludźmi i mają prawo do pomyłek.
Pomyłki pomyłkami, ale research podstawowy zawsze przyda się robić, szczególnie w podcastach.

Wt, 05 Marzec 2019, 10:35:24
4
Odp: Hachette

Rebelion nie musi udzielać żadnych nowych licencji, bo już jednej Hachette udzielił. Moim zdaniem ta licencja była udzielona nie tylko na UK, ale też na całą Europę dokładnie tak jak wszystkie ich inne Kolekcje komiksowe.

I jakoś od dwóch lat nic w temacie nie ruszyło. Pal licho Polskę z dość skromnym rynkiem komiksowym - ale Włochy? Hiszpania? Francja? Na co te Hachette czeka?


Cytuj
I naprawdę nie rozumiem postawy @Szekaka czy innych. Jasne - teraz Studio Lain  i Ongrys wydają polskie Dreddy. Ale co wam szkodzi, gdyby jednak polska edycja Kolekcji Dredda wyszła??
Co prawda jam nie Szekak i nic mi nie szkodzi. Po prostu stąpam twardo po ziemi i jak czytam, że Rebellion nie planuje ekspansji na Europę przez Hachette, to... przyjmuję to do wiadomości. I nie bajdurzę. That's all.

Śr, 06 Marzec 2019, 22:58:59
4
Odp: Sugestie na temat forum
Głosuję za: ciemny motyw + kontrolowana szerokość forum.
Ogólem każdy motyw (w domysle: bardziej estetyczny niż ten aktualny) będzie lepszym rozwiązaniem.

To ja przypomnę. Michaś zaproponował z okazji przenosin z gildii swoje forum z bardziej estetycznym wyglądem.
Mateusz zrobił klona graficznego forum gildii. Na forum Michasia przeniosło się kilkunastu ludzi w dość długim czasie, na forum Mateusza przenieśli się prawie wszyscy w przeciągu tygodnia. Wnioski?

Śr, 06 Marzec 2019, 23:03:16
4
Odp: Sugestie na temat forum To właśnie sugeruję.
Śr, 06 Marzec 2019, 23:55:01
1
Odp: Hachette Niezależnie od naszych rozważań - fakt pozostaje ten sam. Na obecną chwilę Rebellion sprzedał Hachette licencje na wydawanie Dredda tylko na dwa kraje.
Cz, 07 Marzec 2019, 09:50:09
2