Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Battle Angel Alita Last order to kontynuacja Ality z pominięciem zakończenia pierwszej serii. O ile dobrze pamiętam sam autor stwierdził że zakończenie mu nie pasuje,  bo wydawca wymusił wczesniejszy koniec, wiec je nieco zmienił i ruszył dalej. Zrobił tego 19 tomów. Później jest kolejna kontynuacja Mars Chronicles 6 tomów. JPF wydaje po 2 tomy w jednym i pewnie ten standard utrzyma.
Wt, 28 Maj 2019, 13:27:42
1
Odp: Timof Comics
Jest jakaś planowana data wydania? Miesiąc? Bo coś mi świta,  że jesienią ma się ukazać.
Info z poprzedniej strony

Informacja z Fb o Donjonie. Według pierwszych informacji miał być na wiosnę. Czekam bardzo :)

"Za dni parę będzie konkretna informacja o pierwszym tomie. Jako że to koprodukcja, to trochę zajęło przygotowanie komiksu i zatwierdzanie przez Francuzów. Jak już nic się nie obsunie, to komiks w księgarniach wyląduje we wrześniu.
Drugi tom w styczniu-lutym 2020 i potem regularnie co pół roku."

Pn, 15 Lipiec 2019, 09:55:10
1
Odp: Timof Comics
A przy okazji - dalsza część "Złotego Wieku" to już powstała?
Timof pisał w podsumowaniu roku że 2 tom jest w planach na ten rok, na stronie oryginalnego wydawcy nieoficjalne info że ma być pod koniec roku

So, 25 Styczeń 2020, 23:34:39
1
Odp: Wydział 7 Z tym przeciekiem to taki żart. Usłyszałem o tym w podcascie kadr ci w oko, a że kickstartera przegapiłem :( to nie wiedziałem że było info w updacie, dopiero teraz spojrzałem na stronę zbiórki. Mój 3 post ale na forum jestem od początku, choć głównie czytam, to wiedziałem gdzie zapytać ;)
Fajna sprawa choć chyba wolałbym nieco grubszy. Helena dodatkowo już zamówiona w wersji czarno białej, mam też blanka.
Na marginesie jakoś nie zatrybiłem że Helena cała jest czarno biała a nie tylko okładka, dopiero tutaj doczytałem, a w zasadzie większość mam z okładką :)

Wt, 20 Kwiecień 2021, 10:07:40
1
Odp: Hellboyspetana trumna 1 W albumie " First 20 years" ich nie ma. Tam są tylko grafiki Mignoli. Na szybko przejrzałem 1 wydanie i pinup sa w Nasienie zniszczenia 3 w tym dwie wczesniej wklejone, spętana trumna 1. Dopiero od wyspy gdzie zmienił się grzbiet i numeracja pojawiają się szkicowniki. Nie wiem czy czegoś nie dodali jeszcze w "dodruku" miękkiej okładki czy była tylko zmiana numeracji i grzbietu.

Przy okazji "Helboy: the first 20 years" to w 90% okładki Mignoli, dla mnie to był trochę zawód liczyłem po takim tytule na co najmniej szkic + wersja z tuszem + kolor a tu tylko część grafik tak ma :/

Nd, 08 Sierpień 2021, 22:20:18
1
Odp: Hellboy
mówisz o pierwszych polskich wydaniach? nasienie zniszczenia mam - są 3 grafiki. czyli w spętanej trumnie tylko 1?
Tak, mam pierwsze wydania egmontu

Pn, 09 Sierpień 2021, 22:29:58
1
Odp: Studio Lain
Ja to jakieś małe zainteresowanie widzę tym komiksem na podstawie gry komputerowej. To nie Fornite czy Injustice.

Akurat w tym przypadku może być spory sentyment u ludzi którzy grywali w ten tytuł na automatach, lub oglądali animacje na vhs ;)
Dodatkowo zaraz będzie darmowa reklama w postaci Jurasic World Dominion, który na pierwszy rzut oka wygląda jakby się mocno inspirowali fabuła tego komiksu ;)

Pn, 16 Maj 2022, 08:34:15
1
Odp: Taurus Media Jeżeli się nie mylę to jedynka miała już dodruk. I widzę że zadeklarowali dodruk 2-3 tutajfacebook
Nd, 05 Czerwiec 2022, 08:59:31
1
Odp: JPF Na dwumiesięczny cykl raczej nie ma szans tym bardziej w wersji 2 w 1,  jpf chyba od zawsze ma obsuwy przez tłumaczenia a teraz jeszcze problemy z papierem są ;)
Ja rozumiem że wszyscy chcielibyśmy mieć zakończone serie wydane od razu ale kto by to wszystko kupił ;) oryginalnie manga ukazywała się od 1995 do 2013 więc i tak dostaniemy całość szybciej ;)
Zresztą to z większością tytułów tak jest, nie tylko mangowych. Dawniej  tupałem niecierpliwie czekając np na pierwsze wydanie Akiry i też mnie mierziło jak wychodził 1 tom na kwartał. Ostatni taki przypadek który kojarzę to zapowiedź Berserka gdzie po początkowej euforii uświadomiłem sobie że muszę jeszcze kilka lat poczekać zanim dojdą do 20 tomu i bedzie co czytać bo poprzednie już znałem ;)
Obecnie na mało co czekam odliczając dni, raczej jak będzie to sprawdzę. Mam chałdy wstydu i brak czasu na nadrabianie, przez szeroki wybór innych czasoumilaczy ;)

Cz, 09 Czerwiec 2022, 22:06:46
2
Odp: Kończące się nakłady komiksów
MW Osamu Tezuki się kończy, a grubasków JPF raczej nie dodrukowuje, więc ostatnia szansa.
MW wydało Waneko ;) Choć zrobili dodruk Adolfów, to mały i po długim czasie. Więc nie liczyłbym na dodruk ;) Dodatkowo odnoszę wrażenie że Tezuka się u nas nie sprzedaje :(

Wt, 20 Wrzesień 2022, 18:10:53
1